Wróć

HIT! 650 zł z eKontem osobistym w mBanku: 350 zł w gotówce + 200 zł w bonie + 100 zł za eKonto Junior. Ponadto 8% dla oszczędności

34 komentarze / opinie
HIT! 650 zł z eKontem osobistym w mBanku: 350 zł w gotówce + 200 zł w bonie + 100 zł za eKonto Junior. Ponadto 8% dla oszczędności
Czas trwania Zakończona (13.01.2023)
Cel (zysk) 650 zł: 350 zł w gotówce (200 zł za aktywność, 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód) +200 zł do Allegro lub Biedronki + 100 zł za eKonto Junior.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Aby dostać premię gotówkową i voucher do Allegro/Biedronki należy otworzyć konto oraz zrealizować warunki aktywności (m.in. wpływ 1000 zł i 8 transakcji) w 3 kolejnych miesiącach. Za założenie ROR metodą "na selfie" lub przez e-dowód bank przekaże 150 zł.
mBank promuje eKonto osobiste atrakcyjnym zestawem nagród. Do zdobycia są premie gotówkowe: 350 zł (i dodatkowo 100 zł za otwarcie konta dla dziecka) oraz 200 zł w formie vouchera do Allegro lub Biedronki. Oprócz tego możesz zyskać atrakcyjne oprocentowanie 8% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele", a ponadto 7,9% na eKoncie Oszczędnościowym dla nowych środków do 500 tys. zł.

Do promocji „eKonto osobiste plus premia - edycja V” można przystąpić do 8 lutego 2023 r. Premie wynoszą:

 • 200 zł (3 premie cząstkowe – 100 zł i 2 × 50 zł za aktywność),
 • 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód lub metodą "na selfie".

Z kolei w trwającej do tego samego dnia akcji "Nagroda specjalna" nagrodą jest voucher o wartości 200 zł do Allegro lub Biedronki (decyzję trzeba podjąć na etapie zapisywania się do promocji) + darmowy miesiąc usługi Allegro Smart (niezależnie od tego, jaki bon wybierzesz).

Niestety, w tej drugiej akcji nagrodę zdobędzie jedynie pierwsze 3 tys. osób, które zarejestrują się do udziału w niej i  otworzą w mBanku rachunek wraz z kartą. Na stronie promocji znajdziesz licznik pokazujący, ile bonów zostało jeszcze do rozdania.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 100 zł za otwarcie konta dziecku. O szczegółach piszemy niżej.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 8% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 20 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Dla kogo promocja?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2020 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Zwracamy uwagę, że choć okres karencji jest długi, to jednak prawa do skorzystania z oferty nie pozbawia posiadanie w mBanku np. lokaty czy konta firmowego.

Możesz wziąć udział w akcji? Czytaj dalej.

Zapisanie do promocji koniecznie powinno nastąpić PRZED złożeniem wniosku o konto!

650 zł za otwarcie konta + aktywność

Zgarnięcie wszystkich premii nie jest zbyt trudne, konieczne są skrupulatne pilnowanie terminów i standardowa aktywność w korzystaniu z rachunku:

 • Krok 1.

  Do 8 lutego 2023 r. zapisz się do udziału w promocji (pamiętaj o ograniczonej puli voucherów).

 • Krok 2.

  Także do 8 lutego 2023 r.

  • złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz - opcjonalnie - z rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele na stronie banku;
  • wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

  Nie zapomnij też o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Możesz zdobyć dodatkowy bonus: 150 zł w gotówce, jeśli otworzysz konto przez e-dowód lub "na selfie".

 • Krok 3.

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz voucher o wartości 200 zł do Allegro lub Biedronki wraz z miesięczną subskrypcją usługi Allegro Smart:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Informacja.

  Przed wypłatą premii 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód bank zweryfikuje, czy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonałeś przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Jest to warunek niezbędny, ale zaznaczamy, że może to być transakcja wykonana w ramach spełniania warunku z Kroku 2 (premia za szybki wpływ i transakcje).

 • Premia.

  Tylko tyle wystarczy, byś zdobył voucher do Allegro lub Biedronki. Zostanie Ci on udostępniony w formie kafelka mOkazji w serwisie transakcyjnym w sekcji Finanse > mOkazje i aplikacji mobilnej Profil > mOkazje do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta i będziesz go mógł odebrać w ciągu 60 dni od daty przekazania.

 • Krok 4.

  Aby otrzymać dodatkowo 2 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Krok 5.

  Jeśli chcesz uzyskać 8% na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniłeś ten warunek.

 • Premia.

  Każda z premii gotówkowych wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że premię otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 7 grudnia 2022 r., to:

 • Do 14 grudnia zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W grudniu 2022 r. i / lub do końca stycznia 2023 r. wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem (w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii cząstkowej za otwarcie konta przez e-dowód). Bank przekaże Ci kod do Allegro/Biedronki (200 zł) oraz należną premię (100 zł) do końca lutego 2023 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w lutym i marcu 2023 r. Za wykazanie się aktywnością w każdym z nich zyskasz kolejne nagrody po 50 zł. Premie zostaną wypłacone do końca marca i kwietnia 2023 r.

Dobra informacja jest taka, że premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe.

Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Otwarcie konta przez e-dowód lub "na selfie"

Zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 150 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

Co zrobić we wniosku?

O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych..

Wniosek o eKonto osobiste w promocji

Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji…

eKonto z premią, oświadczenie

Jakie wpływy i transakcje zostaną uznane?

Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

Program lojalnościowy mOkazje

mOkazje to specjalny program lojalnościowy, umożliwiający otrzymanie zwrotu za zakupy kartą u wybranych partnerów banku. W ramach programu są też udostępniane oferty własne mBanku – np. opisana wcześniej akcja. Aby skorzystać z mOkazji, należy jednak dodatkowo wykonać następujące kroki:

 • aktywować mOkazje w systemie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej;
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie przez mBank danych osobowych oraz na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową partnerom programu (i nie odwołać ich do dnia otrzymania ostatniego zwrotu), a także zaakceptować regulamin mOkazji.

Voucher będzie ważny przez rok. Zasady korzystania z bonów podczas zakupów na Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

7,9% na eKoncie Oszczędnościowym

Oferta mBanku przyciąga uwagę nie tylko atrakcyjnymi bonusami za otwarcie rachunku osobistego, ale i wysokim oprocentowaniem eKonta Oszczędnościowego. Wpłacając na to konto nowe środki, Twoje oszczędności do 500 tys. zł przez 3 miesiące będą pracowały na 7,9% w skali roku.

Oprocentowanie
5,2%
Oprocentowanie 5,2%

oprocentowanie dla nadwyżki środków ponad 500 tys. zł wynosi 1%

oprocentowanie poza ofertą na nowe środki wynosi:

 • 0,75% dla kwot do 99 999,99 zł
 • 1% dla nadwyżki ponad 99 999,99 zł
Okres obowiązywania
90 dni
Zakres kwot
do 500 tys. zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto osobiste

Oferta ważna do
04.10.2023 r.
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja

Oprocentowanie

 • Oprocentowanie
  5,2%
 • Okres obowiązywania

  90 dni

 • Zakres kwot

  do 500 tys. zł

 • Kapitalizacja odsetek

  miesięczna

 • Limit kont

  1

 • Klient

  nowy i obecny

 • Wpłata

  tylko nowe środki - nadwyżka ponad saldo depozytów klienta w banku na dzień 14 września 2023 r.

 • Oferta ważna do

  04.10.2023 r.

 • Dodatkowe informacje

  oprocentowanie dla nadwyżki środków ponad 500 tys. zł wynosi 1%

  oprocentowanie poza ofertą na nowe środki wynosi:

  • 0,75% dla kwot do 99 999,99 zł
  • 1% dla nadwyżki ponad 99 999,99 zł

Podstawowe opłaty

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przelew internetowy

  0 zł za pierwszy przelew (wewnętrzny lub zewnętrzny) w miesiącu, 9 zł za każdy kolejny

 • Zlecenie stałe

  niedostępne

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto osobiste

8% na Moje cele? Korzystaj!

Kolejną zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 8% w skali roku (dla osób, które otworzą ROR metodą na selfie lub przez e-dowód) lub 7,3% (w pozostałych przypadkach) Maksymalna kwota to 20 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

Na Moje cele trafia reszta z wykonywanych transakcji, więc właściwie nie musisz myśleć o jego zasilaniu. Wcześniej ustaw tylko, czy ma to być określona kwota, czy procent od płatności. Warto wiedzieć, że możliwe jest też zasilanie konta Moje cele zleceniem stałym, niekoniecznie muszą to być resztki z płatności.

Moje Cele
Złóż wniosek
Oprocentowanie
8%
Opłata za konto
0 zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto osobiste

Konto oszczędnościowe
NIE
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja

Autooszczędzanie

 • Oprocentowanie rachunku
  • w promocji 8% dla kwot do 50 tys. zł - obowiązuje przez 3 miesiące, jeśli skorzystasz z oferty do 27 września 2023 r.
  • poza promocją:
   • 0,5% - oprocentowanie standardowe
   • 1,5% - stawka premium jest naliczana, jeśli w danym miesiącu suma wpływów na rachunek jest wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń
 • Sposób oszczędzania

  możesz wybrać:

  • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • procent (1-15%) od każdej transakcji
  • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji
  • stałą kwotę raz w miesiącu
 • Rodzaj transakcji
  • płatności kartą debetową
  • wypłaty z bankomatów
  • przelewy internetowe
 • Uwagi

  do uzyskania oprocentowania 8% należy otworzyć ten rachunek razem z eKontem osobistym do 27 września 2023 r. i zadbać, aby w danym miesiącu suma wpływów na Moje Cele była większa od sumy obciążeń o min. 100 zł

  obecni klienci mBanku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8%, jeśli 1 maja 2023 r. posiadali na rachunkach oszczędnościowych i lokatach w mBanku mniej niż 1000 zł i do 27 września 2023 r. złożą wniosek o rachunek Moje Cele (alternatywy warunek to spełnienie łącznie warunków: 1) wykonanie w co najmniej 3 miesiącach od października 2022 r. do marca 2023 r. min. 15 transakcji miesięcznie, 2) w tym samym okresie zapewnienie min. 2000 zł na rachunek w mBanku w min. 3 miesiącach, 3) wykonanie w każdym z 2 miesięcy od stycznia do marca 2023 r. transakcji Blik/przelewu na telefon/płatności telefonem 4) nieposiadanie mKonta intensive na dzień 17 kwietnia 2023 r.)

  rachunek Moje Cele otwarty placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 01.06.2023 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód oprocentowany jest na 6,5%

Podstawowe opłaty

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Opłata za internetowy przelew z rachunku

  pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, opłata za każdy kolejny uzależniona jest od wieku klienta:

  • 0,50 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów w wieku 18-24 lata
  • 9 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów, którzy skończyli 25 lat
 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto osobiste

 • Czy konto oszczędnościowe jest wymagane?

  NIE

Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

+ 100 zł za otwarcie konta dla dziecka

Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł za założenie rachunku dla swojej pociechy. Do wyboru masz eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia) lub eKonto możliwości (dla nastolatka w wieku 13-17 lat). Wybrany rachunek musisz otworzyć w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

eKonto osobiste w mBanku – ile kosztuje?

Prowadzenie eKonta osobistego jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Co do opłaty za kartę, to aby jej uniknąć, należy w miesiącu wykonać transakcje na min. 350 zł. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

eKonto osobiste
Złóż wniosek
Konto
0 zł
Karta
0 zł / 7 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 7 zł


opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 2,50 zł
Bankomaty 0 zł / 2,50 zł

 • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł
Przelew internetowy
0 zł
Płatności mobilne
w tym zbliżeniowy
 
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Mastercard Debit PayPass
  • Visa Electron payWave
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
  • możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 4,90 zł miesięcznie)
  • moneyback w ramach programu mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 7 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą
  • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
  • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
  • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3,5% (karta wielowalutowa) do 5,9% (pozostałe karty) za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
  • 0,5%, min. 5 zł - sieć Euronet
 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł - realizacja 
  • 2 zł - miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  6 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  w tym zbliżeniowy
   

Jako posiadacz konta możesz polecać je znajomym, za co bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem:

Jeśli rozważasz ubieganie się o dodatkowe 100 zł za otwarcie eKonta Junior lub eKonta możliwości, zapoznaj się także ze szczegółami tych rachunków:

eKonto Junior
Otwórz konto rodzica
Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Konto dla rodzica
TAK
Czy rodzic musi posiadać konto?

TAK


Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku
  • 5,5% do 5000 zł do17 października 2023 r.
  • 0% - powyżej 5000 zł i poza okresem promocji
 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Junior

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

Inne

eKonto możliwości
Złóż wniosek
Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty polskie i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Konto dla rodzica
NIE
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 13-24 lata

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Me

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • własny wizerunek karty
  • program rabatowy mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji od wartości transakcji

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł – wpłatomaty mBanku, Planet Cash i Cashline
  • 0,2%, min. 2 zł – wpłatomaty Euronet
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

 • Koszt przelewu (europejskiego) SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35%, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  w tym zbliżeniowy
   
 • Czy rodzic musi posiadać konto?

  NIE

Nawet 650 zł + 8%? Warto!

Doceniamy, że mBank dba o to, aby jego nowi klienci ciągle czuli się doceniani. Do zgarnięcia w tej promocji jest nawet 650 zł oraz 8% na rachunku Moje cele. Wystarczy jedynie standardowa aktywność – wpływ 1000 zł i 8 transakcji w każdym z trzech miesięcy. Zyskanie kolejnych 150 zł wymaga skorzystania z nowoczesnej metody otwarcia konta, zaś podwyższone oprocentowanie na rachunku do automatycznego oszczędzania to już stały element akcji mBanku. Jeśli jednak chcesz zgarnąć maksymalną premię, pamiętaj o ograniczonej puli voucherów do Allegro/Biedronki i nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(34)
Sortuj od najnowszych
L
Lolek
Gość
6 miesięcy temu

Ściema, mimo spełnienia wszystkich warunków i załozenia konta 16 stycznia nie dostałem nic.

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
6 miesięcy temu
@Lolek

Jeśli założyłeś konto w styczniu, to pierwszą część nagrody otrzymasz do końca marca.

Odpowiedz

L
Lolek
Gość
4 miesiące temu
@Justyna Kalicińska

Informacyjnie dla innych, nic nie dostałem.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
4 miesiące temu
@Lolek

Pozostaje zatem złożyć reklamację. Nawet w przypadku uzyskania negatywnej odpowiedzi powinieneś przynajmniej poznać powód nieprzyznania bonusu, do którego będziesz mógł się odnieść.

Odpowiedz

M
Marcelina
Gość
6 miesięcy temu

Niestety z bonem zrobili w konia bo spelnilam warunki, na liczniki bylo cos kolo 2000 bonow w dnii zakladania przeze mnie konta i niestety bonu nie dostalam

Odpowiedz

mBankbojkot
Gość
6 miesięcy temu
@Marcelina

to jakaś ściema, już nie tylko z bonem bo ja nawet premii od banku nie dostałem a warunki spełnione. Infolinia dzwoniąc w styczniu z pytanie czy jestem zadowolny z usług banku potwierdziła, iż łapie się do promocji.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
6 miesięcy temu
@ mBankbojkot

Jeśli nie podlegałeś wykluczeniom z uczestnictwa i jesteś pewien, że spełniłeś wymogi aktywności, to napisz reklamację, przedstaw swoje racje i poczekaj na odpowiedź banku.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
8 miesięcy temu

Otwarto moje konto 11.01.2023 o godzinie 10:30 (wtedy dostałem powiadomienie mailowe).

1000 zł przelałem dziś 18.01.2023 o godzinie 18:00. W takim wypadku zaliczy to jako przelew w ciągu 7 dni kalendarzowych, czy powinien on jednak wpłynąć do godziny 10:30?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
8 miesięcy temu
@Mariusz

Nie no, co do godziny raczej nie sprawdzają, tylko pewnie do końca dnia roboczego :)

Odpowiedz

E
Edyta
Gość
8 miesięcy temu

Rejestrując się poprzez aplikację można skorzystać z programu polecenia wpisując identyfikator polecenia i nagrody zostaną przyznane?

Czy skorzystanie z programu polecenia wyklucza z udziału w promocji?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
8 miesięcy temu
@Edyta

Nie widzę przeszkód, żeby skorzystać z programu poleceń; w regulaminie tej promocji nie ma nic o żadnym wykluczeniu, natomiast regulamin programu poleceń wskazuje wprost, że można polecać konta w ofercie standardowej oraz promocyjnej.

Na wszelki wypadek upewnimy się jeszcze w banku i damy znać.

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość
9 miesięcy temu

Przed chwilą kontaktowałem się z bankiem - posiadanie konta firmowego wyklucza z udziału w promocji (wbrew temu co jest w artykule).

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Wojtek

Być może doszło do nieporozumienia podczas rozmowy. Regulamin jednoznacznie mówi, kto jest Nowym klientem, który może wziąć udział w promocji:

Nowy klient banku - osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem: • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub • rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. 

Jak widać, nie ma mowy o rachunku firmowym, który czasem określany jest też rachunkiem bieżącym/rozliczeniowym.

Odpowiedz

D
Daniel
Gość
9 miesięcy temu

aby otrzymać premie 200zl do Allegro lub biedronki trzeba założyć konto przez e-dowód czy można tez przez selfie ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Daniel

Tu możesz założyć konto przez stronę lub aplikację.

Odpowiedz

D
Daniel
Gość
9 miesięcy temu

Czy aby odebrać nagrodę 200zl do biedronki lub Allegro może założyć konto przez selfie czy tylko e-dowód ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Daniel

Tu możesz założyć konto przez stronę lub aplikację.

Odpowiedz

M
Maciej
Gość
9 miesięcy temu

Co oznacza fraza "w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii cząstkowej za otwarcie konta przez e-dowód"? Cały cytat "W grudniu 2022 r. i / lub do końca stycznia 2023 r. wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem (w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii cząstkowej za otwarcie konta przez e-dowód)." Proszę o wyjaśnienie bo jestem zainteresowany promocją

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Maciej

Aby zdobyć premię za otwarcie konta przez e-dowód/selfie, powinieneś wykonać jedną transakcję w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym. Może to być jedna z 8 transakcji wymaganych przy głównej premii.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość
9 miesięcy temu

Kiedy można zamknąć konto bez ryzyka utraty premii?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Kasia

Najlepiej po odebraniu wszystkich nagród.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość
9 miesięcy temu

Podczas zakładania konta za pomocą aplikacji przeszedłem pełną weryfikację selfie. Na drugi dzień dostałem SMS-a, że kurier umówi się ze mną telefonicznie na podpisanie umowy. Czy w tym przypadku nie tracę bonusu za otwarcie konta?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Marcin

Najlepiej wyjaśnić taką sytuację z bankiem. Zmiana metody zawarcia umowy jest trochę dziwna.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
9 miesięcy temu
@Aldona Derdziak

Mam dokładnie to samo. Zero wiadomości mailowej, że weryfikacja na selfie nie przeszła. Jedynie SMS z informacją o wizycie kuriera. Mam dziwne wrażanie, że mBank chce obciąć premie o 150zł. Niby na infolinii otrzymałem informację, że tak się nie stanie ale później baw się człowieku w reklamacje...

Odpowiedz

R
Roberto
Gość
9 miesięcy temu
@Marek

Stara metoda mBanku. Kilka lat temu robili tak samo, Łapanka chętnych nęconych "marchewką", a potem brak spełnienia warunków promocji, bo kurier przyjechał. Osobiści to przerabiałem.

Odpowiedz

M
michał
Gość
8 miesięcy temu
@Marek

u mnie to samo, to otrzymali państwo te 150zł

Odpowiedz

P
Paulina
Gość
8 miesięcy temu
@Marcin

U mnie dokładnie to samo

Odpowiedz

J
Jerry
Gość
9 miesięcy temu

Tej promocji nie ma stronie banku i konsultant na infolinii też nic nie wiedział o niej. Dlaczego?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Jerry

Nie wszystkie promocje są umieszczane na stronie banku, część z nich jest oferowana tylko z partnerami zewnętrznymi. Tak jest też i w tym przypadku.

Mimo to konsultant infolinii powiedzieć wiedzieć o wszystkich akcjach promocyjnych dotyczących produktów banku, a jeśli słyszy od klienta o czymś, o czym nie wie, to dopytać o to swoich przełożonych.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
9 miesięcy temu

Jak sprawdzę kiedy u nich zamknąłem konto?

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość
9 miesięcy temu
@Łukasz

1. Mail od banku z informacją o zamknięciu konta

2. Przelew zamykający konto


Też mam ten sam problem. Dzwoniłem ostatnio do mBanku z zapytaniem czy są w stanie wskazać datę zamknięcia rachunku. Niestety nie. Widzą tylko moje w bazie i jest informacja że ktoś taki jak ja był posiadaczem nieistniejącego już rachunku. Pan na infolinii odesłał mnie do oddziału.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Łukasz

Najlepiej by było, byś posiadał sms z banku o zamknięciu rachunku lub pamiętaj, kiedy złożyłeś wypowiedzenie. Nie możesz tego ustalić - pozostaje kontakt z bankiem i prośba o przekazanie informacji o dacie zamknięcia rachunku.

Odpowiedz

R
Robert
Gość
9 miesięcy temu

Ktoś wie, czy mBank po nowym roku zmieni okres karencji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Robert

Nie ma reguły, ale na ogół na początku roku banki przesuwają okres karencji o rok.

Odpowiedz