Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 610 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

200 zł premii dla zaproszonych klientów BNP Paribas. Wypłata jeszcze przed świętami!

Publikacja:
200 zł premii dla zaproszonych klientów BNP Paribas. Wypłata jeszcze przed świętami!
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce (dla 3000 pierwszych osób) lub 50 zł (dla kolejnych 1000 osób).
Uczestnik Klient indywidualny BNP Paribas zaproszony przez bank.
Po drodze Transakcje kartą, zapewnienie wpływów, logowanie do bankowości elektronicznej.
Bank BNP Paribas rozsyła do wybranej grupy swoich klientów zaproszenia do udziału w bardzo prostej i błyskawicznej akcji. Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej, wykonać 4 transakcje bezgotówkowe oraz zapewnić wpływ przynajmniej 1000 zł na konto osobiste, by zdobyć nawet 200 zł premii. I jeszcze jedna dobra wiadomość - wypłata premii nastąpi bardzo szybko, jeszcze przez Bożym Narodzeniem!

Promocja "Grudzień prezentów"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 11 grudnia 2023 r., przy czym o przyznaniu nagród decyduje kolejność spełnienia wszystkich wymagań regulaminu akcji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 200 lub 50 zł w formie wypłaty na konto osobiste. Wyższy bonus otrzyma 3000 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie zadania, a niższy kolejny tysiąc uczestników akcji.

Czy możesz skorzystać?

O nagrody mogą się starać pełnoletni klienci BNP Paribas posiadający w tym banku konto osobiste, którzy zostali zaproszeni przez bank do udziału w tej akcji.

Co musisz zrobić?

Droga do 200 zł premii od BNP Paribas
 • Krok 1. Sprawdź, czy zostałeś zaproszony do udziału w promocji

  Jak najszybciej sprawdź, czy zostałeś zaproszony przez bank do udziału w tej akcji. W zależności od tego, na jakie kanały komunikacji marketingowej wyraziłeś zgodę, zaproszenia powinieneś szukać wśród sms-ów, powiadomień push lub w korespondencji od banku w bankowości elektronicznej.

 • Krok 2. Do 11 grudnia 2023 r. zrealizuj warunki aktywności

  W okresie promocji, czyli między 4 a 11 grudnia 2023 r., wypełnij wymagania regulaminu:

  • wykonaj przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą;
  • zapewnij łączne wpływy na konto osobiste w BNP Paribas w wysokości min. 1000 zł;
  • choć raz zaloguj się do bankowości elektronicznej.

  Przypominamy, że bonus otrzyma tylko 4000 pierwszych osób, przy czym 3000 najszybszych zdobędzie 200 zł, a kolejni jedynie 50 zł.

  Operacja bezgotówkowa może być wykonana w punktach handlowo–usługowych, w tym także zbliżeniowo za pośrednictwem powiązanego z kartą rozwiązania umożliwiającego dokonywanie tego typu transakcji zbliżeniowych.

  Wymagane wpływy nie mogą pochodzić z kont w BNP Paribas, których jesteś właścicielem lub współposiadaczem, rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez ten bank a także operacji wynikających z korekt sald i reklamacji.

  Z regulaminu wynika, że nie ma znaczenia, czy wejdziesz do bankowości internetowej GOonline, czy zalogujesz się do aplikacji mobilnej GOmobile.

  Decydujące znaczenie przy ustaleniu kolejności uczestników promocji, którzy spełnili wszystkie wymagania regulaminu promocji, ma moment zrealizowania ostatniej z koniecznych czynności.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Premia - 200 lub 50 zł, zależnie od tego, jak szybko zrealizujesz wszystkie wymogi regulaminu, zostanie wypłacona na Twoje konto osobiste do 18 grudnia 2023 r.

  Nagroda zdobyta w tej promocji nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Konto, którego dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Grudzień prezentów"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(2 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos