HIT! Aż 990 zł premii za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku + zwolnienie z opłat przez rok

Publikacja:
HIT! Aż 990 zł premii za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku + zwolnienie z opłat przez rok
Czas trwania
Cel (zysk) 990 zł: 23 760 punktów Bezcenne Chwile (równowartość ok. 300 zł) + 693 zł w formie uznania rachunku karty + zwolnienie z opłat przez 12 miesięcy.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citi Handlowym po 1 marca 2023 r.
Po drodze Rejestracja karty w Bezcennych Chwilach, transakcje kartą.
Citi Handlowy ponownie promuje swoją flagową kartę kredytową Citi Simplicity, oferując wysoką premię. Tym razem do zgarnięcia są premie o łącznej wartości ok. 990 zł i zwolnienie z opłat za kartę przez rok. Obowiązuje krótki okres karencji oraz ograniczony limit uczestników!

Promocja "Jesień z kartą kredytową Citibank"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 990 podpisanych umów.

Co możesz zyskać?

W promocji "Jesień z kartą kredytową Citibank" bank oferuje wysoką premię o łącznej wartości 990 zł:

 • 3 premie po 7920 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile – daje to w sumie 23 760 punktów, co stanowi równowartość ok. 300 zł,
 • 7 premii cząstkowych po 99 zł każda, czyli w sumie 693 zł.

Do nagród finansowych bank dorzuca zwolnienie z opłat za obsługę karty przez 12 kolejnych miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

Z oferty Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Wykluczony jest też udział osób, które po 1 marca 2023 r. posiadały (lub posiadają nadal) główną kartę kredytową Citibanku.

Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany minimalny dochód musi zaczynać się od 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Pamiętaj, że przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Co musisz zrobić?

Droga do 990 zł premii w Citibanku
 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku

  Do 30 listopada 2023 r. (przypominamy o niewielkiej puli nagród) wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku i podpisz na jego podstawie umowę z bankiem.

 • Krok 2. Dostarcz dokumenty potwierdzające dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 3. Aktywuj kartę i zarejestruj ją w Bezcennych Chwilach

  Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji w aplikacji mobilnej.

  Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile.

 • Krok 4. Płać kartą w trzech pierwszych miesiącach po jej otrzymaniu (300 zł w punktach Bezcenne Chwile)

  W pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu umowy o kartę (w każdym z nich z osobna) wykonaj przy jej użyciu transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 99 zł.

  W tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

 • Premia. Odbierz punkty w Bezcennych Chwilach

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek aktywności, otrzymasz 7920 punktów.

  Wiadomość o przyznaniu premii otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania.

  Należne Ci punkty zostaną przypisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni od daty przesłania informacji o przysługującej Ci nagrodzie.

  Punkty będą do Twojej dyspozycji przez 9 miesięcy od daty ich zapisania na Twoim profilu. W tym czasie powinieneś je wymienić na jedną z nagród w programie (4000 punktów = 50 zł), gdyż później bezpowrotnie przepadną.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty od czwartego do dziesiątego miesiąca (693 zł premii)

  Aktywnie korzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity od czwartego do dziesiątego miesiąca (w sumie 7 miesięcy) następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę.

  Za każdy z miesięcy, w którym spełnisz te same warunki, co te opisane w Kroku 4 – czyli wydanie kartą min. 99 zł – otrzymasz 99 zł premii. W sumie przez 7 miesięcy możesz zatem zgarnąć 693 zł.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Informację o przysługującej Ci premii pieniężnej otrzymasz w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po tym, w którym dokonałeś wydatków, a pieniądze zasilą rachunek Twojej karty kredytowej w ciągu 30 dni od daty przesłania wiadomości o premii.

Mission complete!

Jeśli podpiszesz umowę o kartę w październiku, to 3 miesiące aktywności uprawniające do zgarnięcia punktów w Bezcennych Chwilach wypadną w listopadzie i grudniu 2023 r. oraz w styczniu 2024 r. Z kolei w każdym z miesięcy od lutego aż do sierpnia 2024 r. będziesz mógł się ubiegać o premię 99 zł (za każdy z tych miesięcy z osobna). Jeśli w którymś z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunków aktywności, śmiało możesz starać się o bonus za kolejny miesiąc / miesiące.

Premie gotówkowe pomniejszą kwotę Twojego zadłużenia lub zwiększą ewentualną nadpłatę na rachunku karty, ale nie będzie to brane pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na koncie "kredytówki".

Warunkiem przekazania premii jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Wszystkie bonusy są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michał
Gość

Dodaje informacje, że promocja pojawiła się w programie poleceń!

Jak wchodzę na główną stronę Citibank jest ona jako czwarta opcja do polecenia.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Michał

Zgadza się – jako nowy klient można skorzystać z powyższej promocji, a przy okazji pomóc obecnemu klientowi zyskać premię za skuteczne polecenie karty :)

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Podczas składania wniosku miałem do wyboru dwie wersje karty Simplicity - różniły się limitem oraz jedna z nich nie wymagała udokumentowania dochodów. Zastanawiam się, czy obie podlegały by promocji (nic nie wskazywało, że nie).

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Piotr

Ciekawa wiadomość. Osobiście wybrałbym wersję z koniecznością udokumentowania dochodów, by w pełni zrealizować wszelkie wymagania regulaminu. Możliwe jednak, że skoro na promocyjnym wniosku jest opcja karty bez konieczności potwierdzania dochodów, to może jest to dozwolone. Postaram się to ustalić w banku. Może komuś się przyda taka informacja.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Piotr

Mam już wiadomości. Wygląda na to, że Citi zastawił pułapkę na tych, którzy nieuważnie zapoznają się z regulaminem promocji i chcieliby pójść nieco na skróty.

W banku potwierdzono mi, że faktycznie pojawiają się 2 opcje, ale chcąc zdobyć nagrodę trzeba wybrać wariant z dostarczeniem dokumentów. Bez realizacji tego warunku nie będą spełnione wszystkie wymagania regulaminu promocji, co pozbawi prawa do nagrody.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Krzysztof Duliński

Zapytałem o to podczas rozmowy telefonicznej. Pani wpierw wydawała się nie wiedzieć o jaką opcje chodzi, ale po wytłumaczeniu, że było to podczas składania wniosku, powiedziała, że ta opcja bez potwierdzenia to najniższy limit jaki oferują, ale że promocja "990" nadal by obowiązywała. Czyli ewentualnie nawet złe informacje wydają. Na pewno lepiej wybrać pierwszą opcje.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Czy tą promocję można powiązać z premią 400zł za konto osobiste?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Piotr

To dwa odrębne produkty i nie ma przeszkód, by zdobyć 2 nagrody - za konto osobiste i za kartę kredytową.

Odpowiedz

M
Marcin Chrzanowski
Gość

Wlasciwie w regulaminie tej promocji jest punkt 5 podpunkt c)

"c) na podstawie Wniosku zawrą z Bankiem Umowę o Kartę i aktywują Kartę za pomocą Serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile,"

nie ma nic o serwisie internetowym i Pani zwrocila na to uwage, ze to warunek konieczny

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Marcin Chrzanowski

Doprecyzowałem w tekście, że chodzi o aplikację mobilną – wcześniej był ogólny zapis o aktywacji w bankowości elektronicznej, w skład której wchodzi również bankowość mobilna, ale faktycznie regulamin mówi konkretnie o aplikacji.

Dzięki :)

Odpowiedz

M
Marcin Chrzanowski
Gość
@Michał Radzimiński

drobiazg :)

Odpowiedz

M
Marcin Chrzanowski
Gość
@Marcin Chrzanowski

tam jeszcze jeden moze byc zong, ktory nie do konca wynika z regulaminu albo inaczej regulamin o tym nie wspomina ale

z rozmowy z Pania podczas potwierdzania skladania wniosku wynika wedlug mnie, ze promocja dotyczy tylko aktywacji karty fizyczynej a nie wirtualnej, myslalem ze to bez sensu lub bez znaczenia ale po akceptacji wniosku i podpisaniu smsem umowy po zalogowaniu sie do aplikacji mobilnej od razu wyskauje ci aktywuj karte wirtualna, przy kazdym logowaniu, jak to zwiniesz to dopiero masz aktywuj karte fizyczna

przypuszczam, ze karta wirtualna, ktora ma o zgrozo ten sam numer tyllko inny pin (jesli sie na nia zdecydujesz ja nie probowalem) nie bierze udzialu w promocji, zatem prawdopodobnie Pani chodzilo o to, ze mowiac abym poczekal na karte fizyczna, mam dokladnie to zrobic, przyjdzie karta poczta, wybierz aktywuj karte fizyczna, dodaj karte fizyczna do bezcennychchwil, opcjonalnie do gpay/apay i wtedy bierzesz udzial w promoce

Pani nie byla jakos szczegolnie wylewna ale mam wrazenie, ze jej uwagi ktore zwrocily moja uwage maja cos na rzeczy, takze byc moze to jedna z najbardziej skomplikowanych poromocji citi jakie widzialem do tej pory, za to bonus jest wyjotkowo tani 99 dane za 99 wydane :) nie czesto sie zdarza az taka stopa zwrotu :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Marcin Chrzanowski

Dzięki za ciekawe i przydatne uwagi. Ostrożności nigdy za wiele, lepiej na 200% wypełnić wymogi regulaminu, niż pójść nieco na skróty i stracić szansę na nagrodę.

Odpowiedz

M
Marcin Chrzanowski
Gość
@Krzysztof Duliński

:) spoko, jak jest napisane to zwykle mniej bledow po drodze lub mniej pytan jak kto woli :)

lepiej uczyc sie na moich bledach niz na swoich , na razie w tym temacie nie wystapily, dzien mamy dlugi :)

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Po jakim czasie mogę zamknąć kartę bez ryzyka utraty premii?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Karol

Karta musi być aktywna do chwili wypłaty ostatniej premii; potem możesz ją zamknąć.

Nadmienię, że Citibank dość często organizuje ciekawe akcje dla klientów, niekiedy tylko dla zaproszonych. Jeśli spełnienie warunków aktywności zwalniających z opłaty nie stanowi dla Ciebie problemu, to sugerowałbym zastanowienie się nad pozostawieniem tej kredytówki w portfelu.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

W jaki spożyć należy dostarczyć bankowi dokumenty potwierdzające dochody?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Łukasz

Nie wiem, czy na etapie składania wniosku nie ma takiej opcji. Jeśli nie, to na pewno dostaniesz od nich maila, na który trzeba to przesłać.

Odpowiedz