Wróć

300 zł w formie vouchera za kartę kredytową Santander Bank Polska

Publikacja:
300 zł w formie vouchera za kartę kredytową Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w formie e-karty do wybranego sklepu (Allegro, RTV Euro AGD, Biedronka).
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Santander Bank Polska od 1 lutego 2023 r. do dnia przystąpienia do akcji.
Po drodze Należy złożyć wniosek o kartę kredytową i wykonać przynajmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z 3 miesięcy.
Każda pora roku niesie ze sobą wiele wydatków. Część z nich można przełożyć na później, korzystając z karty kredytowej. Jeśli sięgniesz po nią teraz w Santander Bank Polska, to po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie promocji otrzymasz w nagrodę e-kod o wartości 300 zł do wydania w wybranym przez siebie sklepie oraz roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową.

Promocja "Karta kredytowa na wiosnę” trwa do 22 maja 2023 r. lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Możesz w niej w sumie zdobyć aż dwie nagrody:

 • e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka lub w sklepach RTV Euro AGD albo na Allegro;
 • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

Krótki okres karencji!

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z najnowszej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska w określonym czasie; w tym przypadku od 1 lutego 2023 r. do dnia przystąpienia do akcji.

Ponadto uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie trwania oferty specjalnej złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z logo Santandera. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Złożenie wniosku o kartę musi nastąpić w bankowości elektronicznej. Konieczne jest więc, byś był już klientem Santandera i posiadał w nim produkt, który daje Ci dostęp do bankowości elektronicznej, np. konto osobiste (jeśli nie współpracujesz dotąd z tym bankiem, najlepiej założyć ROR w promocji i zgarnąć premię, o czym za chwilę).

Zadania do wykonania

Teraz spójrzmy na zadania postawione przed uczestnikami akcji:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 22 maja 2023 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia oraz wskazaniu sklepu, w którym chcesz wykorzystać nagrodę.

  Formularz rejestracji w promocji "Karta kredytowa na wiosnę" w Santander Bank Polska
 • Krok 3

  Także do 22 maja 2023 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

 • Krok 4

  Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

 • Premia

  Nagrodą za spełnienie powyższych warunków jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

 • Krok 5

  W czerwcu, lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy) wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą kredytową na łączną kwotę min. 500 zł.

 • Premia

  Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody najpóźniej 30 września 2023 r. sms-em lub za pośrednictwem e-maila przesłanego w bankowości internetowej bądź mobilnej. W tej samej wiadomości znajdziesz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie.

Mission complete!

Przydatne informacje

Niestety, nie wszystkie płatności umożliwią Ci zdobycie premii. Santander Bank Polska nie uwzględni transakcji zwróconych, transakcji Quasi Cash (operacje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych, środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, np.: Revolut), DiPocket.

W regulaminie niestety nie określono terminu ważności e-kodów, które można zdobyć w tej promocji.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta kart kredytowych Santandera

Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver Akcja Pajacyk.

Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Santander Bank Polska
Karta
0 zł
Opłata za kartę 0 zł

0 zł przez pierwszy rok korzystania z karty w ramach promocji

poza promocją opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą

Bankomaty
4%, min. 10 zł
Bankomaty 4%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
54 dni
Unikalne cechy: płatności kartą wspierają akcję "Pajacyk".
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Opłaty

Zadłużenie

Inne

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Visa

 • Rodzaj karty

  srebrna

 • Minimalny dochód

  650 zł netto

Opłaty

 • Wydanie karty
  • 0 zł - wydanie pierwszej karty
  • 15 zł - wznowienie karty
 • Opłata za kartę

  0 zł przez pierwszy rok korzystania z karty w ramach promocji

  standardowo: 0 zł / 7,50 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  poza promocją opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  4%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  4%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  2,8%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  20 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 50 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Sam zdecyduj, czy warto

Naszym zdaniem najnowsza promocja Santander Bank Polska ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów. Warunki akcji są jasne i klarowne, a w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków - aby otrzymać 300 zł w postaci e-kodu do wybranego sklepu, należy wyrobić kartę kredytową i w każdym miesiącu od czerwca do sierpnia wykonać nią min. 5 płatności o łącznej wartości min. 500 zł.

Patrząc na aktualny poziom cen, uważamy, że spełnienie warunku aktywności nie powinno stanowić dużego problemu. Tankowanie samochodu to wydatek grubo ponad 200 zł, każde większe zakupy też opiewają na podobną kwotę. Niemniej decyzja, czy skorzystasz z tej propozycji, należy – jak zawsze – do Ciebie.

Na koniec obiecana informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Santandera. Zakładając teraz konto osobiste w tym banku, dzięki kumulacji promocji można zyskać kilkaset złotych premii. Nie ma przeszkód, by korzystać z innych akcji specjalnych przygotowanych przez bank dla jego klientów.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam
Gość

Wziąłem udział w promocji. Z reguły otwieram konta z debetówkami. Promocją na kartę kredytową bawię się pierwszy raz. Zapisałem się do promocji, złożyłem wniosek o kredytówkę. Zasady wydają mi się bardzo przejrzyste, więc powinno być OK.

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość

Chyba chochlik się zakradł jeśli chodzi o karencję. Najpierw od października 2022 a potem od lutego 2023

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Jarosław

Chochlik poprawiony!

Odpowiedz