Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Kibicuj z PKO BP i zgarnij 50 zł na zakupy w sklepie internetowym „swojego” klubu z Ekstraklasy

Publikacja:
Kibicuj z PKO BP i zgarnij 50 zł na zakupy w sklepie internetowym „swojego” klubu z Ekstraklasy
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient banku PKO BP.
Po drodze W ciągu 60 dni od chwili podpisania umowy o konto trzeba wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną kartą.
Ciekawa propozycja dla piłkarskich kibiców – zakładając w PKO BP jeden z trzech promowanych rachunków, możesz zgarnąć 50 zł na zakupy w sklepie internetowym swojego ulubionego klubu Ekstraklasy. Wystarczy, że wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną kartą. Co ciekawe, za Twój udział w promocji bonus otrzyma także klub, którego jesteś kibicem.

Bank PKO BP jest sponsorem tytularnym piłkarskiej Ekstraklasy i szczyci się tytułem Banku Ekstraklasy. Jeden z warunków porozumienia mówi o działaniach na rzecz wzajemnej promocji oraz dopuszcza wypłacanie przez bank specjalnych premii klubom, których kibice będą najchętniej korzystali z jego produktów. Zachętą ku temu jest zestaw promocji pod wspólnym hasłem „Kibicuj z PKO BP”, w których do zdobycia są środki na zakupy w sklepie internetowym wybranego klubu Ekstraklasy. Bonus za założenie Konta za Zero lub Konta dla Młodych albo Konta bez Granic wynosi 50 zł.

Przyznajemy, nie jest to kwota oszałamiająca. Prawdziwy kibic zapewne doceni fakt, że za założenie rachunku bonus otrzyma nie tylko on, ale i klub, któremu kibicuje. Środki mogą zostać przeznaczone na rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe lub na inne działania prorozwojowe.

Przejdźmy do przedstawienia szczegółów tych akcji. Wszystkie trwają do 31 maja 2023 r.

Kto ma szansę na premię?

Warunki uczestnictwa są dość typowe. W akcji „Kibicuj z PKO BP” mogą brać udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Co prawda wniosek o wybrany produkt PKO BP trzeba złożyć na stronie internetowej jednego z klubów piłkarskiej Ekstraklasy biorącego udział w akcji, ale regulamin nie wskazuje, że trzeba jakoś udowodnić, że sympatyzuje się z danym zespołem. Wybór może być więc po prostu motywowany chęcią wsparcia wybranej drużyny.

Jak zgarnąć 50 zł za otwarcie konta?

Samo założenie wybranego rachunku nie wystarczy do otrzymania premii, trzeba wykazać się jeszcze minimalną aktywnością w korzystaniu z niego.

Start
 • Krok 1

  Do 31 maja 2023 r. wejdź na stronę internetową wybranego klubu piłkarskiej Ekstraklasy (wykaz drużyn biorących udział w promocji znajdziesz na specjalnej stronie), znajdź na niej informację o tej promocji i złóż wniosek o jeden z rachunków osobistych. Do wyboru masz:

  • PKO Konto za Zero
  • PKO Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat)
  • PKO Konto bez Granic

  Nie zapomnij o zaakceptowaniu regulaminu promocji i wyrażeniu zgód marketingowych!

 • Krok 2

  W ciągu 60 dni od chwili podpisania umowy o konto wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną kartą.

 • Premia

  Nagrodę, czyli 50 zł na zakupy w sklepie internetowym klubu, z którego strony aplikowałeś o konto osobiste, otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia wymagań regulaminu akcji. Bank przekaże Ci e-kod w wiadomości sms lub e-mail i będzie on ważny do 31 lipca 2023 r.

Mission complete!

Jak widzisz, bank nie stawia specjalnych wymagań. Ważne jest, byś właściwe zrozumiał zadanie, jakie zostało przed Tobą postawione, wiedział, jak bank definiuje wymaganą płatność.

Transakcja bezgotówkowa kartą - każdy zakup towaru lub usługi dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem, rozliczany w systemie banku z konta, do którego jest wydana karta.

Dodatkowe informacje

Na etapie podpisywania umowy o wybrany produkt musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Pamiętaj, że udzielonej zgody nie możesz odwołać do dnia otrzymania nagrody. Do tego momentu nie możesz też zamknąć konta ani wydanej do niego karty.

Jeśli wniosek o wybrany produkt z oferty PKO BP złożysz na ogólnej stronie promocji, z pominięciem strony internetowej wybranego klubu PKO Banku Polskiego Ekstraklasy, wówczas bank nie przyzna Ci nagrody.

Twoja premia będzie zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Rachunki biorące udział w akcji

Jak widzisz, PKO BP przygotował promocje wielu produktów. Spójrz więc na podstawowe informacje związane z rachunkami objętymi akcją specjalną, zapoznaj się z ich analizą, po czym wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Konto za Zero

Funkcjonalny i nowoczesny rachunek szczególnie polecany osobom aktywnym.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Młodych

Ten typ rachunku przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat, które z pewnością doceniają możliwość bezpłatnego korzystania z bankomatów na całym świecie.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto bez Granic

PKO BP reklamuje ten rachunek jako idealny dla podróżnika. Za 17,90 zł/miesiąc otrzymujesz m.in. bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz darmową kartę debetową z funkcją wielowalutową.

PKO Konto Bez Granic

PKO BP
 • Konto
  17,90 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Każdy znajdzie coś dla siebie

Śmiało można powiedzieć, że każdy miłośnik piłki nożnej w ekstraklasowym wydaniu znajdzie wśród propozycji PKO BP coś dla siebie. Warto przy tym podkreślić, że warunki otrzymania premii są niezwykle proste i na dodatek zyskają nie tylko uczestnicy promocji, ale także kluby, którym kibicują. Program partnerski przygotowany przez bank zakłada bowiem, że zespoły, których kibice będą aktywnie sięgali po produkty PKO BP, otrzymają specjalne premie na dalszy rozwój.

Jako ciekawostkę dodajmy, że klienci PKO BP mogą szybko, wygodnie i bezpiecznie kupować bilety na wybrane mecze Ekstraklasy w bankowości internetowej iPKO.

Przypominamy raz jeszcze, że wszyscy będą zadowoleni tylko wtedy, gdy przystąpisz do promocji bezpośrednio ze strony internetowej wybranego klubu.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Kibicuj z PKO Kontem za Zero"
 • Regulamin promocji "Kibicuj z PKO Kontem dla Młodych"
 • Regulamin promocji "Kibicuj z PKO Kontem bez Granic"

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos