300 zł na prostych warunkach za darmowe mBiznes Konto Komfort w mBanku!

Publikacja:
300 zł na prostych warunkach za darmowe mBiznes Konto Komfort w mBanku!
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient firmowy mBanku.
Po drodze Po założeniu konta należy w ciągu 30 dni wykonać wydaną do niego kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.
300 zł premii gotówkowej za aktywne używanie karty debetowej przez miesiąc oraz darmowe przez rok mBiznes Konto Komfort – tak w największym skrócie przedstawiają się warunki najnowszej propozycji mBanku dla klientów firmowych. Warto poznać szczegóły, bo nie często można w tym banku zgarnąć tak atrakcyjny bonus za tak niewielką aktywność.

Banki najwyraźniej wierzą, że przedsiębiorcy nie zostali mocno poszkodowani przez pandemię koronawirusa oraz że wiele osób myśli o założeniu własnej firmy, bo w ostatnich tygodniach mamy wysyp promocji dotyczących kont firmowych. Do grona banków promujących produkty dla firm dołącza teraz mBank.

12 miesięcy prowadzenia konta za darmo

Zacznijmy od ustalenia, za jakie usługi bank nie będzie pobierał opłat przez rok. W tym czasie będziesz miał darmowe:

 • prowadzenie rachunku bieżącego;
 • pakiet 100 darmowych przelewów internetowych w PLN z rachunku bieżącego w każdym miesiącu;
 • wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty;
 • pakiet 20 darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) miesięcznie do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii;
 • pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku bieżącego;
 • wpłaty w złotówkach we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.

Adresaci promocji

W trwającej do 31 sierpnia 2021 r. akcji „Komfortowe konto firmowe z premią 300 zł” mogą uczestniczyć m.in. osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (także w organizacji), fundacje, stowarzyszenia, a także inne podmioty, których pełny wykaz znajduje się w regulaminie promocji, które osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 mln zł w ciągu roku.

Najważniejsze, by dany podmiot nie miał rachunku w mBanku.

300 zł za miesiąc aktywności

Warunki promocji nie powinny nikomu sprawić kłopotów:

Start
 • Krok 1

  Do 31 sierpnia 2021 r. na stronie promocji złóż wniosek o mBiznes Konto Komfort wraz z kartą debetową Mastercard Debit Business i podpisz z mBankiem umowę o te produkty.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od dopełnienia formalności wykonaj „debetówką” transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

 • Premia

  Premię otrzymasz na nowo otwarty rachunek do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Mission complete!

Przykładowo: jeżeli otworzyłeś mBiznes Konto Komfort 18 czerwca, czas na spełnienie warunków, czyli dokonanie operacji kartą na wskazaną kwotę, masz do 19 lipca. Premię bank wypłaci Ci do 30 sierpnia.

Jeśli w trakcie trwania promocji poprosisz o zmianę taryfy konta w związku z wnioskowaniem o dodatkowe produkty (np. kredyt w rachunku bieżącym) lub zmianę jego typu, to utracisz promocyjne warunki prowadzenia rachunku.

Pamiętaj, że otrzymana premia będzie miała związek z Twoją działalnością gospodarczą, więc musisz ją ująć po stronie przychodów i rozliczyć się z niej przed fiskusem według zasad obowiązujących w Twojej firmie.

mBiznes Konto Komfort – co trzeba o nim wiedzieć?

Na co dzień prowadzenie tego rachunku kosztuje 25 zł/miesiąc, a pakiet bezpłatnych przelewów internetowych zawiera tylko 20 operacji. Tak więc Twoje zyski, dzięki rocznemu zwolnieniu z tych opłat, będą realnie wyższe niż 300 zł premii gotówkowej.

mBiznes konto Komfort

mBank
 • Konto
  25 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł / 5 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty niektórych sieci.

Przygotowana przez mBank nagroda wygląda okazale, kusi też znaczny zakres usług, które będziesz miał przez rok za darmo. To dostateczny czas, aby na spokojnie przetestować rachunek i pomyśleć, co dalej.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wesoły Gienek
Gość

Proszę powiedzieć, jeśli mam konto indywidualne w mBanku (nie powiązane z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą), czy mogę wziąć udział w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Wesoły Gienek

Regulamin wyklucza tylko posiadaczy kont firmowych w mBanku, zatem tak, możesz wziąć udział.

Odpowiedz

B
Błażej
Gość

Czy te płatności muszą być wykonane w określonych miejscach albo w jakiś sposób związane z moją działalnością

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Błażej

Regulamin nie mówi nic na ten temat. Ważne, by płatności zostały dokonane w ciągu 30 dni od założenia rachunku.

Odpowiedz