Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 50 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole.

Nawet 333 zł premii moneyback od Credit Agricole za płatności kartą kredytową + zwolnienie z opłat

Nawet 333 zł premii moneyback od Credit Agricole za płatności kartą kredytową + zwolnienie z opłat
Czas trwania Zakończona (31.10.2022)
Cel (zysk) Nawet 333 zł zwrotu w formie moneybacku.
Uczestnik Osoba, która w okresie 2 lat poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie posiadała karty kredytowej Credit Agricole.
Po drodze Należy podpisać umowę o kartę kredytową Credit Agricole i aktywnie z niej korzystać przez 12 miesięcy, wykonując transakcje we wskazanych punktach.
Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Jeśli tak, to może zainteresuje Cię najnowsza promocja Credit Agricole. Złóż wniosek o "kredytówkę" Silver lub Gold i aktywnie z niej korzystaj, a bank nagrodzi Cię 3% premią moneyback. W ciągu roku możesz zyskać nawet 333 zł, a dodatkowo zostaniesz zwolniony z opłat za korzystanie/wydanie karty.

W tej promocji nie musisz pamiętać o skomplikowanych warunkach ani martwić się, czy spełniłeś wszystkie regulaminowe wymogi w ściśle wyznaczonym przez bank terminie. Nikt nie każe Ci w „trzech kolejnych okresach wydać kartą po 300 zł” lub wykonać z jej pomocą „minimum 3 płatności bezgotówkowe do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy”.

W akcji „Komu w drogę temu 333 zł” przygotowanej przez Credit Agricole możesz korzystać ze swojej „kredytówki” kiedy chcesz i gdy jest to dla Ciebie wygodne. Za każdym razem, gdy użyjesz karty do opłacenia zakupów w określonych punktach, bank zwróci 3% wartości transakcji. Maksymalny moneyback może wynieść 333 zł w ciągu roku.

Ponadto nie zapłacisz przez 12 miesięcy prowizji za obsługę karty Silver lub zostaniesz zwolniony w pierwszym roku z opłaty za wydanie karty Gold. Nie poniesiesz tych kosztów, nawet jeśli nie spełnisz warunków podanych w tabeli opłat.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i tym razem są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w Credit Agricole – dotyczy to kart biorących udział w tej promocji, a dodatkowo karty Visa Standard.

Bank wymaga również, by uczestnik promocji był także posiadaczem jego konta osobistego (do wyboru masz Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!). To generalnie dobra informacja, bo jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, to możesz zgarnąć za otwarcie rachunku nawet 555 zł premii.

Kilka kroków do premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach, a akcja przygotowana przez Credit Agricole z pewnością do nich należy.

 • Krok 1.

  Jak najszybciej otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie; najlepiej w jednej ze wspomnianych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

  Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2.

  Do 31 października 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Mastercard Silver albo Visa Silver (z limitem min. 4000 zł) bądź też Mastercard Gold lub Visa Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

  W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.

 • Krok 3.

  Przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę płać swoją nową kredytówką w punktach z poniższych kategorii:

  • stacje benzynowe,
  • kolej,
  • komunikacja miejska i podmiejska.

  Dokładny wykaz punktów, wraz z ich kodami MCC, znajduje się w regulaminie promocji.

 • Premia.

  Bank zwróci Ci 3% od każdej płatności kartą, maksymalnie 333 zł w ciągu roku (max 27,75 zł w miesiącu). Pieniądze trafią na rachunek „kredytówki” w dniu zaksięgowania transakcji, pomniejszając kwotę do spłaty lub zwiększając nadpłatę.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Weź pod uwagę, że bank będzie uwzględniał jedynie transakcje wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Codzienne płatności w sklepach spożywczych, supermarketach, hipermarketach oraz dyskontach nie zostaną więc uznane.

Oprócz tradycyjnych płatności kartą bank honoruje również transakcje Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY.

Wartość nagrody jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Choć w ramach promocji bank zwolni Cię w początkowym okresie posiadania karty ze związanych z nią opłat, to zanim przystąpisz do akcji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi "kredytówki". Dzięki temu będziesz miał świadomość, z kosztami jakiego rzędu musisz się liczyć po zakończeniu okresu promocyjnego.

Karta kredytowa Mastercard Silver jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, za jej wydanie nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
Karta
0 / 10 zł
Opłata za kartę

0 / 10 zł


opłaty unikniesz, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje na min. 700 zł i terminowo spłacisz zadłużenie

Bankomaty
5%, min. 12,90 zł
Bankomaty 5%, min. 12,90 zł

5% min. 12,90 zł

Oprocentowanie
19%
Okres bezodsetkowy
54 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla

  aktywnego użytkownika

 • Operator karty

  Visa, Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1400 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje na min. 700 zł i terminowo spłacisz zadłużenie

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  5% min. 12,90 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  5% min. 12,90 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  19%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  20 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  4%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
   

Karta kredytowa Gold to już znacznie wyższe opłaty. Jej wydanie kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Przypominamy, że biorąc udział w opisywanej promocji, w pierwszym roku unikniesz opłaty za wydanie karty.

Sposób na obniżenie wydatków

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się zaproponować kolejną promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. Nie da się ukryć, że wydatki na paliwo i transport są coraz większe, jednak korzystając z tej akcji, możesz zaoszczędzić nawet 333 zł.

Jednocześnie mamy jednak kilka uwag. Pierwsza: ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Druga: określenie minimalnego limitu karty, który uprawnia do otrzymania premii.

Jeśli oferta Credit Agricole Cię nie przekonuje, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – jest w czym wybierać!

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji