Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 50 zł za płatności zbliżeniowe Blikiem dla klientów PKO BP.

Ubezpiecz auto online w PKO BP i zagraj o 1000 zł do wykorzystania na stacjach Orlen

6 komentarzy / opinii
Ubezpiecz auto online w PKO BP i zagraj o 1000 zł do wykorzystania na stacjach Orlen
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł na karcie przedpłaconej do wykorzystania na stacjach Orlen lub 100 zł w bonie na Empik.com
Uczestnik Klient banku PKO BP posiadający dostęp do bankowości elektronicznej.
Po drodze Warunkiem zdobycia nagrody jest ubezpieczenie auta w bankowości elektronicznej oraz udzielenie pomysłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, która zyska uznanie w oczach jury.
Ubezpiecz swój samochód w aplikacji IKO lub bankowości internetowej iPKO, odpowiedz na pytanie konkursowe, a 1000 zł na paliwo na stacjach Orlen może być Twoje. Proste zasady, ale trzeba się wykazać kreatywnością, by zyskać uznanie w oczach jury.

Coraz częściej zdarza się, że banki nagradzają za wykupienie w bankowości elektronicznej ubezpieczenia, np. mieszkania, samochodu, na podróż. Na ogół są to rabaty rzędu 10-20%, ale od czasu do czasu można zgarnąć gotówkę.

W akcji przygotowanej przez PKO BP ubezpieczenie samochodu online to dopiero przepustka do udziału w konkursie, w którym można zgarnąć 1 z 10 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł do wykorzystania na stacjach Orlen lub 1 ze 100 bonów na kwotę 100 zł do zrealizowania na Empik.com. Akcja „1000 zł za ubezpieczenie” trwa do 30 września 2020 r.

Promocja dla osób pełnoletnich

W akcji mogą wziąć udział posiadacze konta osobistego dla osób pełnoletnich w PKO BP posiadający pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski. Wymagany jest także dostęp do bankowości elektronicznej (serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO).

Ubezpieczenie auta to dopiero początek

Czas, byś poznał wymagania regulaminu akcji, które pozwolą Ci ubiegać się o nagrodę.

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2020 r. otwórz PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Jeśli jesteś już klientem PKO BP, od razu przechodzisz do Kroku 2.

 • Krok 2

  Do 30 września 2020 r. wykup w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji IKO ubezpieczenie komunikacyjne w wersji co najmniej OC lub AC. Uwaga: nie możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo ubiegania się o nagrodę.

 • Krok 3

  W tym samym terminie zweryfikuj w serwisie iPKO swoje dane osobowe; sprawdź, czy są w nim wypełnione pola: dokument tożsamości, adres e-mail i korespondencyjny. Musisz też mieć wyrażone zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej i telefonicznie.

 • Krok 4

  Także do 30 września 2020 r. wypełnij formularz dostępny na stronie konkursu i odpowiedz w interesujący sposób na pytanie „Dlaczego warto kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?” (max 1000 znaków). Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

 • Informacja

  Oceniając nadesłane odpowiedzi, komisja konkursowa powołana przez PKO BP weźmie pod uwagę oryginalność, pomysłowość i kreatywność twórcy. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni do 3 listopada 2020 r. a stosowna informacja znajdzie się na stronie internetowej akcji. Będzie ona przekazana także bezpośrednio laureatom w formie powiadomienia push w aplikacji lub w wiadomości na podany adres e-mail.

 • Premia

  Autorzy 10 najciekawszych odpowiedzi otrzymają karty przedpłacone na 1000 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. 100 kolejnych osób zdobędzie bony do Empik.com o wartości 100 zł każdy. Zostaną one przekazane najpóźniej 17 listopada 2020 r. Karty przedpłacone bank wyśle na podany adres korespondencyjny, zaś e-vouchery do Empiku poprzez powiadomienie w apce lub mailowo.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Przed wysłaniem odpowiedzi na zadanie konkursowe dobrze ją przemyśl, bo przyjęte zostanie tylko pierwsze zgłoszenie.

Bank zwiększy wartość nagród o należny podatek i samodzielnie zajmie się jego rozliczeniem. Tak więc Tobie pozostanie cieszenie się otrzymanym bonusem.

Szczegółowe zasady korzystania z kart upominkowych Orlenu zawarte są w odrębnym regulaminie, podobnie jak informacje dotyczące e-bonów na Empik.com.

Czy warto ubezpieczyć auto w PKO BP?

Na tak postawione pytanie trudno o jednoznaczną odpowiedź, bo jest ona uzależniona od bardzo wielu parametrów – marki i wieku pojazdu, jego przebiegu, a także od historii szkodowości i wieku kierowcy oraz miejsca jego zamieszkania. Po wpisaniu w bankowości elektronicznej PKO BP wszelkich niezbędnych danych otrzymasz oferty 5 ubezpieczycieli i będziesz mógł zdecydować, która z nich Ci odpowiada.

Potem pozostanie już tylko wykazanie się kreatywnością i napisanie odpowiedzi na pytanie konkursowe, która zostanie zauważona i doceniona przez jury. Życzymy powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paweł89
Gość

Nie warto. U mnie PKO wycenił pół roku temu pakiet OC + AC o 30% drożej od konkurencji.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Paweł89

Rozumiem, że nic się nie zmieniło?

Odpowiedz

B
Browarek
Gość

"Odpowiedz w interesujący sposób na pytanie „Dlaczego warto kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?” - no żesz , bardziej sztampowego i mało oryginalnego pytania nie dało się zadać????? Na coś takiego trudno odpowiedzieć kreatywnie i z polotem. Chociaż... jedną odpowiedź mogę Wam za free podrzucić "Bo w trakcie zakupu ubezpieczenia można sobie strzelić zimnego browarka i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji" (wiem, wiem, żenada, ale nie mogłem się powstrzymać)?

Odpowiedz

M
Miecio
Gość
@Browarek

...a potem nie trzeba wracac z banku do domu samochodem :p/ Same plusy. Ale jakos watpie, czy w banku docenili by taka odpowiedz ;)

Odpowiedz

P
PJus001
Gość

Są jakieś "wytyczne" na co można będzie wydać te pieniądze na Orlenie, tylko na paliwo?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@PJus001

Nie ma wytycznych - środki z karty możesz dowolnie wykorzystać.

Odpowiedz