Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

3 iPhony 12 Pro Max dla najaktywniejszych użytkowników Blika spośród klientów BOŚ Banku

Publikacja:
3 iPhony 12 Pro Max dla najaktywniejszych użytkowników Blika spośród klientów BOŚ Banku
Czas trwania
Cel (zysk) iPhone 12 Pro Max 128 GB
Uczestnik Osoba, która została klientem BOŚ Banku 1 czerwca 2021 r. lub później i dotąd nie korzystała z aplikacji mobilnej BOŚBank24.
Po drodze Należy wykonać przynajmniej po 1 transakcji z każdej kategorii płatności Blik. Nagrodę otrzymają 3 osoby, które wykonają najwięcej płatności Blikiem.
Do tego konkursu nie musisz się w żaden sposób zgłaszać! Wystarczy, że będąc klientem BOŚ Banku, będziesz płacił Blikiem, spełnisz warunki regulaminu i znajdziesz się wśród 3 osób, które wykonają największą liczbę tego typu płatności, a iPhone 12 Pro Max będzie Twój.

W przypadku większości akcji specjalnych warunkiem udziału w nich jest wyrażenie chęci uczestnictwa w promocji czy konkursie. Tym razem nie ma takiego wymogu.

Uczestnicy rywalizacji

Konkurs „Czas na Blik” został zorganizowany przez BOŚ Bank z okazji udostępnienia tej formy płatności dla klientów banku. Akcja trwa do 15 sierpnia 2021 r. i może w niej wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która jest klientem BOŚ Banku od 1 czerwca 2021 r. (lub została nim później) i nie korzystała dotąd z aplikacji BOŚBank24.

Nagrodą jest jeden z trzech iPhonów 12 Pro Max 128 GB.

Korzystaj z Blika, by wygrać

Oto, co musisz zrobić, by mieć szansę na wygranie nagrody:

Start
 • Krok 1

  Do 15 sierpnia 2021 r.

  • pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną BOŚBank24 i połącz ją z systemem bankowości elektronicznej BOŚBank24,
  • udziel zgód marketingowych, wysyłając wniosek Zgody marketingowe z zakładki Wnioski; można to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej BOŚBank24,
  • zaakceptuj regulamin konkursu,
  • dokonaj w apce banku co najmniej jednej transakcji Blik z każdej kategorii:
   • standardowa płatność Blik w punktach sprzedaży (POS),
   • wypłata z bankomatów za pośrednictwem Blika,
   • płatność Blikiem przez Internet,
   • przelew Blikiem na telefon.
 • Krok 2

  Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 15 września 2021 r. Telefony otrzymają osoby, które wykonają największą liczbę płatności Blikiem, a gdyby była ona równa, o przydziale nagród zdecyduje wartość dokonanych transakcji. Informacja o laureatach zostanie opublikowana na oficjalnym profilu BOŚ Banku na Facebooku.

 • Krok 3

  Jeśli znajdziesz się w trójce szczęśliwców, w ciągu miesiąca od ogłoszenia listy laureatów otrzymasz na numer telefonu wpisany do aplikacji mobilnej banku od organizatora sms-a z prośbą o podanie adresu e-mail za pomocą którego będzie prowadzona dalsza komunikacja dotycząca przekazania nagrody. Na wskazanie adresu będziesz miał 5 dni roboczych od daty otrzymania sms-a.

 • Premia

  Nagrodę otrzymasz na adres, który wskażesz w korespondencji mailowej. Wysyłka telefonu nastąpi w ciągu 10 dni roboczych, licząc od daty otrzymania przez organizatora danych, o które zostaniesz poproszony.

Mission complete!

Nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Wszystkich niezbędnych formalności dopełni w Twoim imieniu BOŚ Bank.

Wypróbuj Blika, a potem iPhone’a

Cóż, jeśli spełniasz wymogi regulaminu dotyczące uczestnictwa, to raczej nie powinieneś się długo zastanawiać nad wzięciem udziału w tym konkursie. Nic nie ryzykujesz, nie musisz się specjalnie wysilać. Po prostu płać za pomocą Blika. Pamiętaj tylko, by wykonać po jednej transakcji z każdej kategorii płatności Blikiem. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
randomuser843265
Gość

"...jest klientem BOŚ Banku od 1 czerwca 2021 r. (lub została nim później)..." - według mnie wprowadzacie czytelnika w błąd. Na stronie facebookowej bank precyzuje, że musimy być klientem banku PRZYNAJMNIEJ OD 1 czerwca.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@randomuser843265

Tworząc opis tej promocji bazowałem na regulaminie, którego punkt 5a w Rozdziale 2. brzmi:

jest Klientem Organizatora od 01 czerwca 2021 r.

Regulamin jest najważniejszym dokumentem przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów i dlatego opisy zasad wszystkich akcji właśnie na nim bazują, nie bierzemy pod uwagę zapisów na stronach internetowych promocji, na FB czy w innych miejscach.

Odpowiedz