Obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję do wygrania w konkursie ING Banku Śląskiego

Publikacja:
Obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję do wygrania w konkursie ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna: obraz w formie fotopanelu na metalu ChromaLuxe oraz w wersji elektronicznej; nagroda pocieszenia: obraz w formie elektronicznej.
Uczestnik Osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych mieszkająca w Polsce.
Po drodze Zadaniem uczestnika jest opisanie swojej wizji przyszłości. Najciekawsze opisy zostaną nagrodzone i skierowane do namalowania na ich podstawie obrazów.
Każdy z nas ma jakieś wyobrażenia na temat swojej przyszłości, tego, jak świat będzie wyglądał za kilkadziesiąt lat. Opisz swoje myśli, a być może Twoja wizja zostanie namalowana przez sztuczną inteligencję (AI) zatrudnioną do tego zadania przez ING Bank Śląski. Prawda, że brzmi intrygująco...? Przypatrzmy się bliżej zasadom bardzo oryginalnego konkursu.

Kreatywność osób przygotowujących akcje marketingowe organizowane przez banki nie raz nas już zaskakiwała; zarówno, jak chodzi o nazwy promocji, warunki do spełnienia, jak i oryginalność nagród. ING Bank Śląski konkursem "Ja w przyszłości" wchodzi w zupełnie inny wymiar, przenosi nas w czasy, gdy uczestnik promocji być może będzie miał dużo większy niż obecnie wpływ na wygląd, charakter czy inne cechy otrzymanej nagrody. Dziś trudno to sobie wyobrazić, ale czy 20 lat temu ktoś wyobrażał sobie, że będące zaawansowanymi komputerami smartfony będą równie powszechne jak zegarki na rękę przed półwieczem?

Kto i co może wygrać?

Wracając do konkursu - trwa on do 19 lutego 2023 r. i może w nim wziąć udział niemal każdy. Uczestnikami akcji mogą być osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski. Organizatorem konkursu jest ING Bank Śląski, natomiast spółka Gong występuje w roli koordynatora odpowiedzialnego za przyjmowanie zgłoszeń, kontakt z uczestnikami, wykonanie nagród i przekazanie ich zwycięzcom.

W każdym dniu trwania zabawy komisja konkursowa wybierze najoryginalniejszą wypowiedź oraz wyróżni 20 innych, które zyskają nieco mniejsze jej uznanie. Możliwe jest też, że za dany dzień nagrody nie zostaną przyznane. A co jest do wygrania? Już wyjaśniamy:

 • Nagroda główna przyznawana w każdym z 42 dni trwania konkursu: obraz stworzony i wygenerowany za pomocą AI (sztucznej inteligencji) w formie fotopanelu na metalu ChromaLuxe oraz w wersji elektronicznej, odzwierciedlający opis zawarty w zgłoszeniu konkursowym o łącznej wartości 430 zł,  
 • Nagroda pocieszenia: obraz w formie elektronicznej stworzony i wygenerowany przez AI, odzwierciedlający wizję opisaną w formularzu zgłoszeniowym o wartości 65 zł. Każdego dnia trwania konkursu taką nagrodę może otrzymać 20 osób.

W sumie rozdane zostaną 42 nagrody główne i 840 nagród pocieszenia.

Zadanie konkursowe

Czas wyjaśnić, co należy zrobić, by mieć szansę na tak oryginalne i niecodzienne nagrody.

Start
 • Krok 1

  Do 19 lutego 2023 r. opisz swoją wizję przyszłości. Twoje zadanie polega na kreatywnym dokończeniu na stronie konkursu zdania „W przyszłości będę…….".

  Do wypowiedzi możesz dodać informację, czy ktoś Ci towarzyszy, czy na obrazie powinno być Twoje ulubione zwierzę, może powinien się na nim znaleźć jakiś przedmiot lub element krajobrazu albo architektury. Nie ma przeszkód, byś dołączył swoje zdjęcie.

  Pamiętaj o podaniu danych kontaktowych oraz akceptacji regulaminu konkursu.

 • Informacja

  Każde zgłoszenie zostanie ocenione przez komisję konkursową powołaną przez organizatora. Wypowiedzi będą oceniane pod kątem oryginalności i kreatywności.

  W każdym dniu bieżącej edycji zostanie przyznana 1 nagroda główna i 20 nagród pocieszenia.

 • Krok 2

  Ogłoszenie wyników za dany dzień nastąpi w czasie 2 dni roboczych od dnia, którego dotyczy rozstrzygnięcie. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres wskazany w formularzu konkursowym.

  Jeśli przypadnie Ci nagroda główna, będziesz miał 30 dni roboczych (licząc od daty otrzymania wiadomości) na uzupełnienie formularza zawierającego dane niezbędne do przekazania nagrody, tj. imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu kontaktowego.

 • Premia

  Nagroda główna będzie wysłana na adres pocztowy i adres e-mail wskazany przez zwycięzcę, natomiast nagroda pocieszenia zostanie przekazana w wiadomości mailowej. Informacje o terminach ich wysyłki znajdziesz w zawiadomieniu o wygranej.

Mission complete!

Ważne dodatkowe informacje

Zwracamy uwagę, że udzielenie dodatkowych informacji i przesłanie zdjęcia zostanie wykorzystane do stworzenia bardziej spersonalizowanej nagrody, ale musisz pamiętać, że wygenerowane przez AI obrazy mogą być wykorzystywane przez organizatora w Internecie (w tym w mediach społecznościowych), w komunikacji wewnętrznej, podczas wystaw i prezentacji zwycięskich obrazów w placówkach ING Banku Śląskiego i innych miejscach.

Regulamin pozwala, byś każdego dnia w czasie trwania konkursu wysłał więcej niż jedno zgłoszenie. Dopuszczalne jest też zdobycie przez uczestnika zabawy kilku nagród.

Twoje zgłoszenie zostanie wykluczone z konkursu, gdy organizator lub koordynator stwierdzą, że nie spełnia ono wymogów regulaminu lub jeśli osoby trzecie zgłoszą roszczenia do przesłanego przez Ciebie opisu.

Niedozwolone jest też m.in. przesyłanie zgłoszeń niezgodnych z prawem lub powszechnie przyjętymi normami obyczajowymi, naruszających prawa osób trzecich (w tym m.in. prawa autorskie, prawa do znaków towarowych, patentów, tajemnicy handlowej), promujących podmioty prowadzące działalność gospodarczą lub promocję towarów albo usług nieoferowanych przez organizatora.

Wartość zdobytej nagrody stanowi przychód z wygranych w konkursach, ale nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, wszelkich formalności dopełni za Ciebie organizator.

Twoja wizja w "oczach" AI

Przyznasz, że pomysł przedstawienia Twojej wizji świata przyszłości przez sztuczną inteligencję brzmi zaskakująco. Doceniamy kreatywność twórców konkursu i zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Nie każdy ma szansę, by przełożyć swoje wyobrażenia na pracę plastyczną. Te już zamieszczone na stronie zabawy pokazują, że AI potrafi tworzyć ciekawe obrazy. Mamy nadzieję, że jak wygrasz i otrzymasz nagrodę, pochwalisz się nią, by inni Czytelnicy zobaczyli, jak według Ciebie będzie wyglądał kiedyś świat. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos