Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

Konkurs K-artystyczny – zaprojektuj kartę PKO BP. Nagroda główna – Apple iPad Pro 11

Publikacja:
Konkurs K-artystyczny – zaprojektuj kartę PKO BP. Nagroda główna – Apple iPad Pro 11
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna - Apple iPad Pro 11
Uczestnik Miłośnik grafiki, który stworzy projekt karty PKO BP.
Po drodze Należy stworzyć projekt karty PKO BP i zyskać uznanie dla niego w oczach komisji konkursowej.
Stwórz projekt wizerunku karty debetowej PKO Banku Polskiego i zagraj o główną nagrodę Apple iPad Pro 11 - zachęca PKO BP. To okazja dla osób pasjonujących się grafiką i tworzących oryginalne ilustracje, by pokazać swoją kreatywność i zdolności artystyczne.

W ostatnich tygodniach bank PKO BP jest bardzo aktywny marketingowo. Część akcji już się zakończyła, ale trwa jeszcze promocja związana z wykupieniem on-line ubezpieczenia samochodu. 

To jeszcze nie wszystko – właśnie znaleźliśmy informację o konkursie „K-artystycznym” na zaprojektowanie karty płatniczej. Do wygrania:

 • Apple iPad Pro 11 – za zajęcie 1. miejsca
 • tablet graficzny WACOM Intuos Pro S – za miejsca 2. i 3.
 • miesięczna subskrypcja programu Photoshop – za zajęcie miejsc od 4. do 10.
 • myszka graficzna Logitech MX Ergo – Nagroda Publiczności oceniającej projekty na profilu banku na Instagramie.

Prace konkursowe można przesyłać do 11 września 2020 r.

Konkurs dla kreatywnych

W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Nie jest wymagane, byś był klientem banku PKO BP.

Stwórz projekt i poddaj go ocenie jury

W wielkim skrócie można powiedzieć, że Twoim zadaniem jest opracowanie projektu karty płatniczej, który zachwyci komisję konkursową.

Start
 • Krok 1

  Do 11 września 2020 r. przygotuj swoją pracę. Musi być ona w formacie tiff, rozdzielczości 600 DPI i mieć wymiary przynajmniej 2100 x 1344 px. Możesz przygotować nieograniczoną liczbę propozycji.

 • Krok 2

  Projekt wgraj do kreatora na stronie konkursu. Zwróć uwagę, czy są dobrze widoczne obowiązkowe elementy karty.

 • Krok 3

  W kolejnym kroku wypełnij formularz zgłoszeniowy, który ukaże się po wgraniu Twojej pracy, zaakceptuj regulamin konkursu oraz wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia. Na wysłanie swoich prac masz czas do 11 września 2020 r.

 • Informacja

  Po wstępnej weryfikacji projektów przez przedstawicieli banku PKO BP i organizacji płatniczej Mastercard nadesłane propozycje będą prezentowane na specjalnej stronie internetowej.

 • Premia

  18 września 2020 r. na profilu banku PKO BP na Instagramie zostanie opublikowanych 10 najlepszych prac wybranych przez komisję konkursową. Od godziny 9:00 tego dnia do godziny 23:59 25 sierpnia 2020 r. będzie trwało głosowanie, które wyłoni laureata Nagrody Publiczności.

 • Premia

  Maksymalnie 5 dni roboczych po zakończeniu głosowania komisja konkursowa ogłosi swój werdykt na Instagramie, a także w wiadomości rozesłanej do uczestników konkursu. Zdobywcy nagród otrzymają prośbę o przekazanie w ciągu 5 dni roboczych danych, które pozwolą na wydanie bonusów. Gdybyś znalazł się w gronie nagrodzonych i nie dopełnił tego obowiązku, Twoją nagrodę otrzyma ktoś inny.

Mission complete!

Dodajmy, że bank ustanawia także premie pieniężne, z których pokryje należny 10-procentowy podatek, dzięki czemu autorzy najlepszych prac nie będą musieli się martwić rozliczeniami z fiskusem.

W regulaminie konkursu znajdziesz szczegółowe wskazówki co do treści, jakie mogą się znaleźć na projekcie karty, a także informacje związane z prawami autorskimi.

Do dzieła!

Masz już komplet informacji na temat wymagań konkursowych, możesz przystąpić do projektowania wizerunku karty. Życzymy kreatywnych pomysłów, które spodobają się jurorom i/lub głosującym na Instagramie.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marlena
Gość

Jest jakiś temat przewodni takiego projektu, czy "na żywioł"?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Marlena

Co tylko wyobraźnia podpowie ;) Z tym że przed przystąpieniem do pracy warto zapoznać się z listą obostrzeń, zawartych w regulaminie, których jest... aż 21 :p.

Wśród nich: zakaz stosowania wulgaryzmów, tematyki nawiązującej do polityki lub religii, zakaz używania nazw, skrótów oraz symboli nawiązujących do państw, województw, miast, gmin, czy nawet osób lub postaci z bajek, filmów, kreskówek itp. ;)

Odpowiedz