Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

Konkurs „Kibicuj i zgarniaj nagrody” za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w bankowości elektronicznej

3 komentarze / opinie
Konkurs „Kibicuj i zgarniaj nagrody” za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w bankowości elektronicznej
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrody rzeczowe (m.in.: Iphone, konsola Xbox, Apple Watch i gry FIFA 2021) oraz karty podarunkowe o wartości 100 lub 1000 zł do wykorzystania w Media Expert.
Uczestnik Posiadacz telefonu z ofertą pre-paid lub Mix w sieci T-Mobile lub Heyah.
Po drodze Należy doładować telefon w sieci T-Mobile lub Heyah na kwotę min. 30 zł, korzystając z bankowości elektronicznej oraz wymyślić hasło dopingujące reprezentację Polski.
Piłkarskie zmagania w ramach Euro 2021 już niebawem! Ty też możesz wygrać. Co prawda nie na boisku, ale w konkursie z bardzo cennymi nagrodami, wśród nich m.in.: Iphone, konsola Xbox, Apple Watch i gry FIFA 2021, a także karty podarunkowe o wartości 100 lub 1000 zł do wykorzystania w Media Expert. Zadanie sprowadza się do doładowania telefonu w sieci T-Mobile kwotą min. 30 zł i przygotowaniu hasła zagrzewającego naszą reprezentację do boju.

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła rozegranie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w zaplanowanym terminie i dopiero w tym roku będziemy przeżywali piłkarskie emocje. Z tej okazji spółka Brainstorm przygotowała ciekawy konkurs dla kibiców pod hasłem „Kibicuj i zgarniaj nagrody”, który trwa do 11 lipca.2021 r. Nie trzeba się wykazywać znajomością reguł gry w piłkę nożną, historią tej dyscypliny sportu czy inną wiedzą. Wymagana jest kreatywność przy tworzeniu hasła dopingującego naszą drużynę.

589 nagród                                           

Zacznijmy od przedstawienia nagród.

Nagrody za miejsca I - III w konkursie "Kibicuj i wygrywaj"

Ponadto do wygrania

 • 10 x Xbox Series S;
 • 20 kart podarunkowych o wartości 1 000 zł do wykorzystania w Media Expert;
 • 50 kart podarunkowych po 100 zł do Media Expert;
 • 500 doładowań po 50 zł w sieci T-Mobile.

Kto może wziąć udział?

Uczestnik zabawy powinien być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, mieszkającą na terenie Polski, a także korzystającą z oferty na kartę lub Mix w sieci T-Mobile, także pod marką Heyah. Dopuszczalne jest, by w konkursie wzięła udział osoba niepełnoletnia (po ukończeniu 13 r.ż.) lub z ograniczoną z innych powodów zdolnością do czynności prawnych, o ile uzyska zgodę swojego przedstawiciela ustawowego i przedstawi ją na żądanie organizatora.

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Oto co musisz zrobić, by mieć szansę na wygranie jednej z nagród:

Start
 • Krok 1

  Do 11 lipca 2021 r. doładuj online swoje konto w sieci T-Mobile, Heyah lub Mix za min. 30 zł. Możesz to zrobić, korzystając z poniższych serwisów:

  Doładowania telefonu T-Mobile w konkursie "Kibicuj i zgarniaj nagrody"
 • Krok 2

  Wykaż się kreatywnością i stwórz hasło dopingujące naszą reprezentację piłkarską. Może ono zawierać maksymalnie 200 znaków. Komisja konkursowa będzie miała pełną swobodę w ocenie nadesłanych propozycji, ale z uwzględnieniem adekwatności treści, jej oryginalności i kreatywności twórcy.

 • Krok 3

  Do 11 lipca 2021 r. wypełnij formularz na stronie konkursu, zaakceptuj jego regulamin, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu i wyślij zgłoszenie udziału w zabawie.

 • Informacja

  Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu 60 dni roboczych od zakończenia konkursu. Organizator zastrzegł sobie prawo do kontaktu telefonicznego z osobami wstępnie wybranymi do otrzymania nagród, w celu potwierdzenia ich uczestnictwa w konkursie i uzyskania danych niezbędnych do przekazania nagrody.

 • Premia

  Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu w ciągu 10 dni roboczych od ich wyłonienia. Laureaci otrzymają wiadomość sms o przyznaniu im nagrody.

 • Informacja

  Przekazanie nagród nastąpi w ciągu 20 dni od daty opublikowania listy zwycięzców.

Mission complete!

Zwróć na to uwagę

Możesz dokonać wielu zgłoszeń, ale każde z nich musi być przypisane do innego doładowania. Jeśli prześlesz kilka propozycji konkursowych, lecz wykonasz tylko jedno doładowanie, rozpatrywana będzie treść pierwszego zgłoszenia.

Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać wulgaryzmów, nawoływania do przemocy lub nietolerancji, naruszać praw osób trzecich oraz reklamować innych produktów czy usług niż T-Mobile.

Pamiętaj, że zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z udzieleniem organizatorowi prawa do wykorzystania opracowanego przez Ciebie hasła na różne sposoby, które są szczegółowo opisane w regulaminie.

Kilka dodatkowych informacji o nagrodach

Karty podarunkowe do Media Expert zostaną przesłane na adres e-mail uczestnika konkursu. Przypisane do nich środki można wykorzystać w placówkach stacjonarnych i sklepie internetowym w ciągu 36 miesięcy od daty ich aktywacji. Szczegółowe zasady korzystania z voucherów zapisane są odrębnym regulaminie.

Nagrody rzeczowe będą wysłane przez firmę Delkom 2000 z Wejherowa, która otrzyma od organizatora zlecenie ich dostarczenia zwycięzcom. Jeśli będziesz w ich gronie, to dodatkowo dostaniesz na adres e-mail symboliczny voucher potwierdzający prawo do nagrody.

Nie musisz się martwić rozliczeniami podatkowymi. W przypadku, gdy prawo wymaga uiszczenia daniny, to jej odprowadzeniem zajmie się organizator konkursu.

Kibicuj i wygrywaj

Nie będziemy Cię dłużej zatrzymywali i przeszkadzali w wymyślaniu hasła dopingującego naszych. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
Legionista
Gość

Żeby się tylko nie okazało, że jedynymi zwycięzcami będą uczestnicy konkursu ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Legionista

Czemu jesteś taki sceptyczny... Łatwo nie będzie, ale może nie trzeba będzie po raz kolejny śpiewać: Polacy, nic się nie stało...

Odpowiedz

K
Kibic
Gość
@Krzysztof Duliński

Oj, chyba trzeba będzie... Grosika nie zabierają, Piątek kontuzjowany. Sam Lewandowski z młodzieżą niewiele zwojują.

Odpowiedz