Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Allegro za Konto dla Młodych lub 100 zł za Konto Dziecka w PKO BP.

100 zł do Empiku w konkursie na selfie dla posiadaczy Konta dla Młodych w PKO BP

100 zł do Empiku w konkursie na selfie dla posiadaczy Konta dla Młodych w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku.
Uczestnik Posiadacz Konta dla Młodych w PKO BP i profilu na Instagramie.
Po drodze Wystarczy wykonać zabawne selfie i zainteresować nim komisję konkursową.
Oto dobry przykład, jak połączyć przyjemne - pozytywnie zakręcone własne zdjęcie - z pożytecznym - zdobyciem bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku. Zabawa adresowana jest do posiadaczy Konta dla Młodych w PKO BP.

Zaradni mają więcej. To stara prawda i można się o niej przekonać w różnych sytuacjach. Tym razem okazją ku temu jest konkurs zorganizowany przez PKO BP w którym wystarczy zrobić sobie ciekawe selfie, które przyciągnie uwagę jury. Zadanie proste, pula nagród znacząca (225) więc szanse na wygraną, czyli 100 zł do wykorzystania w Empiku są spore.

Czas nagli, więc szybko przejdźmy do opisu akcji.

Uczestnicy konkursu

W konkursie "#Kontonaselfie" mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają PKO Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą Mastercard oraz profil w serwisie Instagram.

100 zł do Empiku dla 225 osób

Oto Twoje zadania:

Start
 • Krok 1

  Zrób zdjęcie, które będzie najlepiej pasowało do tematu: Moje najbardziej pozytywne selfie.

 • Krok 2

  Opublikuj je do 31 marca 2021 r. na swoim profilu na Instagramie.

  Pamiętaj, że

  • praca musi być opatrzona hasztagiem #KontoNaSelfie oraz @pkobp;
  • możesz zamieścić tylko jedno zdjęcie lub grafikę.
 • Informacja

  Do 14 kwietnia 2021 r. komisja konkursowa wyłoni 225 laureatów i poinformuje o swoim werdykcie na profilu PKO BP na Instagramie.

 • Krok 3

  Jeśli znajdziesz się w gronie zwycięzców, to do 28 kwietnia 2021 r. otrzymasz wiadomość prywatną na Instagramie z prośbą o podanie danych niezbędnych do przekazania Ci nagrody oraz uregulowania przez bank spraw podatkowych. Na odesłanie informacji (na adres [email protected]) będziesz miał 5 dni roboczych.

 • Informacja

  Twoja praca musi być dostępna na Instagramie co najmniej do 30 kwietnia 2021 r. do godz. 23:59.

 • Premia

  Nagroda, w postaci elektronicznego vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w salonach sieci Empik oraz na stronie www.empik.pl, zostanie przesłana w wiadomości w bankowości internetowej iPKO w ciągu 10 dni roboczych od daty przekazania przez Ciebie danych, o które zostaniesz poproszony.

Mission complete!

Kilka istotnych szczegółów

Przystąpienie do konkursu następuje z chwilą zamieszczenia zdjęcia na Instagramie i jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją warunków regulaminu.

Możesz zamieścić tylko takie zdjęcie lub grafikę, których jesteś wyłącznym autorem i przysługuje Ci do nich pełnia autorskich praw majątkowych. Gdyby Twoja praca konkursowa zawierała wizerunek osoby trzeciej, musisz posiadać stosowne zezwalania na korzystanie z jej wizerunku na zasadach określonych w konkursie. Grafika lub fotografia nie mogą oczywiście w żaden sposób naruszać obowiązujących przepisów, w tym dóbr osobistych osób trzecich.

Wraz z wyborem zwycięskich prac organizator, czyli bank PKO BP, nabywa prawa do nagrodzonych prac i będzie mógł je wykorzystywać na swojej stronie internetowej, w serwisie bankomania.pkobp.pl, a także w innych publikacjach wskazanych w regulaminie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, bank przyjmuje na sobie obowiązek dokonania rozliczeń podatkowych, więc nie musisz sobie tym zawracać głowy.

Pstryk i nagroda może być Twoja

Pomysł i zaaranżowanie sytuacji, a może pełen spontan? To, jak przygotujesz swoją pracę konkursową, zależy tylko od Ciebie. Potem uśmiech, pstryk i zamieszczenie pracy na Instagramie, no i kilka dni niepewności, czy znajdziesz się w gronie laureatów. Szanse są na to znaczne, bo bank przygotował aż 225 nagród.

Wierzymy, że się uda, trzymamy za to kciuki. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji