500 zł na Allegro za parkowanie z IKO i udział w konkursie z PKO BP

Publikacja:
500 zł na Allegro za parkowanie z IKO i udział w konkursie z PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł do wykorzystania na Allegro.
Uczestnik Klient banku PKO posiadający dostęp do aplikacji IKO.
Po drodze Warunkiem zdobycia nagrody jest opłacenie 2 postojów w aplikacji IKO i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, która zachwyci jury.
Opłacenie minimum 2 postojów w aplikacji mobilnej IKO i udzielenie ciekawej odpowiedzi na pytanie konkursowe może sprawić, że wygrasz voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na Allegro!

Aplikacja IKO zawiera bardzo wiele przydatnych funkcjonalności. Zapewne, aby zachęcić swoich klientów do częstszego korzystania z niej, a niektórych skłonić do odkrycia jej możliwości, bank PKO BP przygotował ciekawą akcję, w której do zdobycia jest 80 voucherów po 500 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Kto może zawalczyć o nagrodę?

W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletni klienci banku PKO BP z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadający w tym banku indywidualny rachunek płatniczy w złotówkach oraz dostęp do aplikacji mobilnej IKO. Wymagany jest też adres zamieszkania na terenie RP.

Posiadanie Konta Inteligo nie daje prawa do udziału w konkursie.

2 płatności i 1 odpowiedź

Warunki aktywności są niezwykle proste, najważniejsza jest Twoja kreatywność przy udzielaniu odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Start
 • Krok 1

  Do 31 października 2020 r.

  • dokonaj min. 2 płatności za usługi parkingowe w aplikacji IKO. Instrukcję znajdziesz na tej stronie (na dole);
  • zweryfikuj swoje dane osobowe w serwisie internetowym iPKO; muszą się tam znajdować rodzaj oraz numer dokumentu tożsamości, adres e-mail i korespondencyjny. Tutaj znajdziesz podpowiedź, jak sprawdzić, czy masz wpisane niezbędne informacje.
  • wyraź zgodę, jeśli nie uczyniłeś tego wcześniej, na otrzymywanie z banku informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Wskazówkę, jak to zrobić, znajdziesz w tym miejscu.
  • wypełnij formularz konkursowy, udzielając odpowiedzi na pytanie: „Wyobraź sobie, że w podróży samochodem zapomniałeś/aś portfela. Jak aplikacja IKO może Ci pomóc?” Odpowiedź może zawierać max 1000 znaków ze spacjami.
  Formularz rejestracji w konkursie "Parku z IKO"
 • Informacja

  Do chwili otrzymania nagrody musisz mieć aktywną aplikację IKO i nie możesz odwołać udzielonej zgody marketingowej.

 • Premia

  Laureaci konkursu zostaną wyłonieni do 23 listopada 2020 r. Jeśli będziesz wśród nich, to w dniu podjęcia przez jury decyzji otrzymasz powiadomienie push w apce albo e-mail na adres znajdujący się w serwisie internetowym iPKO.

Mission complete!

Warto wiedzieć

Możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe.

Przesłanie odpowiedzi oznacza zgodę na jej wykorzystanie przez bank na wszystkich polach eksploatacji (np. Internet, druk) niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców.

Oceniając nadesłane odpowiedzi, komisja konkursowa weźmie pod uwagę ich oryginalność, pomysłowość i kreatywność twórców.

Informacje na temat sposobu realizacji vouchera znajdują się na specjalnej stronie internetowej. Nagrodę będziesz mógł wykorzystać do 28 września 2021 r.

Bank PKO BP załatwi wszelkie formalności związane z odprowadzeniem podatku od nagrody, Ty nie będziesz się musiał niczym martwić.

IKO zamiast drobnych

Być może ta akcja skłoni Cię do rezygnacji z płacenia za parking drobniakami, które wciąż się gubią po kieszeniach czy torebkach, a może już korzystasz w tym celu z IKO. Tak czy siak, zapłać dwa razy za postój w apce, wymyśl ciekawą odpowiedź na pytanie konkursowe i daj sobie szansę na ból głowy, gdy będziesz myślał, na co wydać 500 zł na Allegro.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Z
Zeno
Gość

Konto inteligo wykluczone z promocji iko, z promocji pko bp, ale zamknięcie rachunku solidnie utrudnione

Po co to konto inteligo jeszcze istnieje? Niech dadzą ludziom zamknąć internetowo i tyle.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Zeno

Dlaczego zamknięcie jest utrudnione?

Odpowiedz