Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Konkurs "Płać z Visa i dołącz do mistrzów!" - wygraj wyjazd na zimowe igrzyska olimpijskie

Konkurs "Płać z Visa i dołącz do mistrzów!" - wygraj wyjazd na zimowe igrzyska olimpijskie
Czas trwania
Cel (zysk) Pakiety wyjazdowe na igrzyska olimpijskie, karty podarunkowego do sklepów Carrefour o wartości 10000 zł każda, artykuły sportowe, karty podarunkowe.
Uczestnik Posiadacz karty Visa.
Po drodze Należy wykonać transakcję kartą Visa o wartości min. 5 zł.
Visa po raz kolejny promuje płatności bezgotówkowe, tym razem w formie konkursu „Płać z Visa i dołącz do mistrzów!”. Akcja potrwa do 27 grudnia 2017 roku, a jej uczestnicy mogą liczyć na wiele cennych nagród, w tym wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Korei Południowej.

Organizatorem konkursu „Płać z Visa i dołącz do mistrzów!” jest firma Saatchi&Saatchi Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pula nagród, które można zdobyć, jest imponująca, a warunki uczestnictwa - wyjątkowo proste. Na zwycięzców konkursu czekają następujące profity:

 • 12 Nagród Głównych w postaci 6 dwuosobowych pakietów wyjazdowych do PyeongChang w Korei Południowej oraz 6 dwuosobowych pakietów do Utah w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W ramach pakietu laureaci otrzymają m.in. bezpłatne zakwaterowanie w pokojach klasy Deluxe, codzienne śniadania, transfer z lotniska i z powrotem, darmowy przejazd lokalnymi środkami transportu, gadżety olimpijskie, kartę przedpłaconą Visa o wartości 100 dolarów dziennie (łącznie 300 lub 400 dolarów), bilety na wydarzenia sportowe Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 lub zakulisowe zwiedzanie USSA Center of Excellence w Utah (wraz z możliwością spotkania ze sportowcami), a także - wsparcie personelu Visa podczas pobytu,
 • 6 Nagród Tygodnia - w formie kart podarunkowych do sklepów Carrefour o wartości 10 000 zł każda;
 • 1218 Nagród Dnia – obejmujących 84 zestawy lokalizatorów bluetooth Tile Mate, 84 karty podarunkowe Spotify (roczna subskrypcja), 210 opasek sportowych iWOWN i6Pro, 420 czapek z głośnikami oraz 420 rocznych subskrypcji do Eurosport Player. Każdego dnia trwania konkursu zostanie wybranych 29 zwycięskich zgłoszeń, a ich autorzy zdobędą jeden z wymienionych wcześniej profitów.

Dodatkowo do każdej nagrody zostanie dodana premia pieniężna w wysokości 11,11% jej wartości, przeznaczona na opłacenie zryczałtowanego podatku dochodowego od wygranych. Kwota ta zostanie przekazana przez organizatora na konto właściwego urzędu skarbowego.

Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę Główną, tylko jedną Nagrodę Tygodnia i tylko jedną Nagrodę Dnia w danym losowaniu.

Kto może wziąć udział w konkursie Visy?

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, zamieszkała na terytorium Polski, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i jest posiadaczem karty płatniczej Visa wydanej przez bank krajowy lub instytucję kredytową. Co ciekawe, w zabawie mogą uczestniczyć także nastolatki – jednak tylko wtedy, gdy mają ukończony 16 rok życia i uzyskały zgodę swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie.

Konkurs jest jednak niedostępny dla pracowników polskiego oddziału Visa Europe Management Services Limited, pracowników Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz Komitetu Olimpijskiego Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich oraz pracowników firmy Saatchi & Saatchi Poland (a także dla ich małżonków, wstępnych, zstępnych, rodzeństwa, przysposobionych i przysposabiających).

Co należy zrobić, aby wygrać nagrodę?

Warunki stawiane przez organizatora są banalnie proste (zwłaszcza jeżeli często posługujemy się kartą). Aby wziąć udział w akcji, wystarczy jedynie:

Start
 • Krok 1

  Do 27 grudnia 2017 r. dokonać płatności kartą Visa na kwotę minimum 5 zł oraz zachować potwierdzenie tej transakcji.

 • Krok 2

  Także do 27 grudnia 2017 r. zgłosić swój udział w konkursie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

  Zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Visa Europe Management Services Limited w celach obsługi konkursu i celach marketingowych.

  Data zgłoszenia nie może być wcześniejsza niż data płatności (tak więc najpierw należy wykonać transakcję kartą i dopiero potem wypełnić formularz!) ;

 • Informacja

  Jedna transakcja kartą Visa upoważnia do dokonania jednego zgłoszenia. Możemy jednak wykonać dowolną liczbę płatności na kwotę minimum 5 zł i wysłać więcej niż jedno zgłoszenie, a tym samym zwiększyć swoją szansę na otrzymanie nagrody.

  Pamiętaj, że organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji wszystkich zadeklarowanych – ich liczba musi odpowiadać liczbie zgłoszeń.

 • Krok 3

  W ciągu 2 dni roboczych od głosowania organizator skontaktuje się telefonicznie z osobami, które zostały wyróżnione przez Komisję, i poinformuje o rodzaju nagrody. W dalszej kolejności prześle im formularz, którzy trzeba będzie ręcznie wypełnić, a następnie zeskanować i odesłać mailem wraz z czytelnym skanem/zdjęciem wydruku z terminala lub potwierdzeniem operacji na rachunku karty Visa.

 • Premia

  Nagrody Dnia oraz Nagrody Tygodnia zostaną wysłane przesyłką kurierską za potwierdzeniem odbioru lub drogą elektroniczną w przypadku subskrypcji.

Mission complete!

Ważne! Paragon, rachunek i faktura nie stanowią dowodu dokonania transakcji kartą – jest nim tylko wydruk z terminala płatniczego, potwierdzenie transakcji wydane przez bank lub wyciąg z rachunku karty.

Zasady wyłaniania zwycięzców

O wyborze laureatów zadecyduje Komisja Konkursowa, która nagrodzi najciekawsze, najbardziej kreatywne i zgodne z zadaniem odpowiedzi. Dodatkowo Komisja wybierze 5 zgłoszeń rezerwowych dziennie do wszystkich Nagród Dnia, 2 zgłoszenia rezerwowe do każdej Nagrody Tygodnia oraz 3 zgłoszenia rezerwowe do każdej Nagrody Głównej. Jeżeli weryfikacja zwycięzców przebiegnie negatywnie, nagroda powędruje więc w ręce laureatów „zastępczych”.

O czym warto wiedzieć

Podczas procesu weryfikacji organizator może również poprosić o dodatkowe dokumenty, np. skan dowodu osobistego lub paszportu, zgodę wszystkich przedstawicieli ustawowych lub oświadczenie, że laureat nie jest pracownikiem firmy wykluczonej z udziału w konkursie.

Niezbędnym warunkiem odbioru Nagrody Głównej dotyczącej wyjazdu do USA jest posiadanie przez laureata oraz osobę towarzyszącą ważnego paszportu oraz wizy na wjazd do Stanów Zjednoczonych Ameryki w terminie wycieczki (8.02. - 11.02.2018). Organizator nie pośredniczy w jej otrzymaniu, tak więc należy ją uzyskać we własnym zakresie.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Zasady konkursu „Płać z Visa i dołącz do mistrzów!” są niezwykle proste i łatwo je spełnić, a na wygranych czekają atrakcyjne nagrody. Jeżeli więc jesteście fanami sportów zimowych i marzy Wam się wyjazd na Igrzyska Olimpijskie – konkurs Visy powinien Wam się spodobać. Wymagana kwota transakcji jest bardzo niska i wynosi zaledwie 5 zł. Co więcej – możecie łatwo zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, przeprowadzając więcej takich transakcji i w kreatywny sposób odpowiadając na konkursowe pytanie. Kto wie, może to właśnie Wasza odpowiedź zyska gorące uznanie Komisji...

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji