Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Konkurs poleceń Twisto - po 40 zł dla poleconego i polecającego + słuchawki Apple AirPods Pro za największą liczbę rekomendacji

Publikacja:
Konkurs poleceń Twisto - po 40 zł dla poleconego i polecającego + słuchawki Apple AirPods Pro za największą liczbę rekomendacji
Czas trwania
Cel (zysk) Po 40 zł dla polecającego i poleconego na uregulowanie należności wobec Twisto + słuchawki Apple AirPods Pro za największą liczbę skutecznych poleceń.
Uczestnik Nowy i obecny klient Twisto.
Po drodze Nowy klient musi skorzystać z linka polecającego, zawrzeć umowę o konto Twisto i kartę. Obecny klient ma obowiązek wykonać min. jedną płatność kartą i przekazać kod polecający osobie rekomendowanej.
W najnowszej odsłonie programu poleceń Twisto proponuje po 40 zł dla poleconego i polecającego. Jest też dodatkowy bodziec do rekomendowania produktów tego fintechu. Osoba z największą liczbą skutecznych poleceń otrzyma słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro o wartości 1249 zł. Warto więc przekonywać znajomych, bo do zdobycia premii wystarczy podpisanie umowy o konto i kartę przez poleconego.

Kolejne edycje programu poleceń w Twisto przynosiły bonusy w różnej wysokości. Proponowana obecnie premia nie jest najwyższą, ale fintech przewidział nagrodę dla najskuteczniejszego polecającego. Wymagania promocji "Konkurs poleceń Twisto" dostosowane są do aktualnej szczególnej sytuacji - można je spełnić bez wychodzenia z domu.

Czasu na działanie nie ma wiele, bo akcja zakończy się już 21 maja 2021 r.  Warto więc szybko (ale dokładnie) zapoznać się z zasadami konkursu i przystąpić do działania.

Warunki uczestnictwa

Poleconym może być osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca polskie obywatelstwo.

Identyczne warunki musi spełniać też rekomendujący. Występując w tej roli, trzeba mieć podpisaną z Twisto umowę o konto i kartę płatniczą oraz zrealizowaną nią choć jedną transakcję. Regulamin wskazuje też, że konieczne jest, byś został zaproszony do udziału w programie poleceń w wiadomości e-mail. Nieco niżej jest jednak zapis, że zaproszenie może być również przekazane w aplikacji Twisto a także opublikowane na profilu fintechu na Facebooku lub Instagramie.

40 zł dla poleconego

Oto, co musisz zrobić, by zgarnąć 40 zł:

Start
 • Krok 1

  Do 21 maja 2021 r., korzystając z otrzymanego od obecnego klienta Twisto linka polecającego, załóż konto internetowe Twisto i zawrzyj umowę o

  • Twisto Free lub Twisto Free Instalments oraz
  • kartę płatniczą z Twisto payments.

  Jeśli nie masz znajomego, który mógłby Ci polecić Twisto, skorzystaj z naszego linka.

 • Informacja

  Regulamin wymaga też, byś

  • zapoznał się z regulaminem programu poleceń i zaakceptował go;
  • wyraził zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Premia

  40 zł premii otrzymasz na konto Twisto. W regulaminie niestety nie zapisano, kiedy to się stanie. Wiadomo jedynie, że premię będziesz mógł wykorzystać na uregulowanie rozliczeń z Twisto do 31 grudnia 2021 r.

Mission complete!

Mamy nadzieję, że wzorem minionych edycji na premię nie trzeba będzie długo czekać.

Pewne jest natomiast, że premii nie musisz wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Będąc klientem Twisto, będziesz mógł polecać jego usługi innym. Aby Twoje rekomendacje zostały uznane za skuteczne, musisz wygenerować na swoim koncie indywidualny link polecający oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Twisto.

Tego nie możesz zrobić

W okresie trwania programu poleceń nie możesz:

 • zrezygnować z konta i rozwiązać umowy Twisto Free;
 • wypowiedzieć umowy o usługę płatniczą zawartej z Twisto payments;
 • wycofać zgody na kontakty marketingowe;
 • wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

40 zł dla polecającego

Czas przedstawić działania, które musi wykonać obecny klient Twisto, czyli polecający:

Start
 • Krok 1

  Przystąp do Programu poleceń, akceptując jego regulamin w wiadomości otrzymanej na podany adres e-mail, w aplikacji Twisto lub poprzez zaznajomienie się z nim na profilu fintechu na Facebooku lub Instagramie.

 • Krok 2

  Do 21 maja 2021 r. przekaż osobie polecanej link polecający otrzymany od Twisto. Znajdziesz go na swoim koncie w zakładce Konkurs (lub Benefity).

 • Informacja

  Do czasu otrzymania bonusu nie możesz zamknąć konta Twisto, wypowiedzieć umowy Twisto Free czy o kartę płatniczą ani odwołać udzielonych zgód marketingowych i wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

 • Premia

  40 zł premii otrzymasz na konto Twisto. W Twoim przypadku także nie wiadomo, kiedy to się stanie. Pewne jest, że premię musisz wykorzystać do 31 grudnia 2021 r. i może to być jedynie w formie uregulowania należności wobec fintechu.

Mission complete!

Regulamin pozwala na dokonanie dowolnej liczby rekomendacji. Za każdą skuteczną, czyli taką, po której osoba polecona spełni wszystkie wymagania stawiane jej w regulaminie, otrzymasz 40 zł premii. Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, bo zajmie się nimi Twisto.

Nie spamuj!

Bardzo mocno podkreślamy, że regulamin zabrania rozsyłania linka polecającego do osób, które nie wyraziły na to zgody. Niedozwolone jest też polecanie Twisto w inny sposób naruszający przepisy prawa lub sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. Za tego typu działania możesz zostać wykluczony z udziału w promocji.

Słuchawki dla najskuteczniejszego

Osoba, która w okresie trwania promocji dokona największej liczby skutecznych poleceń, otrzyma nagrodę główną, czyli słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro o wartości 1249 zł brutto.

Ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja 2021 r. na Facebooku. Niezależnie od zamieszczenia tam postu, laureat otrzyma od Twisto wiadomość e-mail zawierającą formularz, w którym trzeba podać dane niezbędne do dokonania przez Twisto rozliczeń podatkowych. Informacje należy przesłać w ciągu 21 dni i dopiero po ich otrzymaniu fintech wyśle słuchawki.

Nagroda zostanie wysłana kurierem najpóźniej po 14 dniach od otrzymania przez Twisto wypełnionego formularza na podany w nim adres korespondencyjny.

Atrakcyjna premia motywacyjna

40 zł za przekazanie linka polecającego (dla rekomendującego) lub podpisanie umowy o produkty Twisto (dla poleconego) to atrakcyjny bonus. Na dodatek obecni klienci Twisto mogą zdobyć kosztujące ponad tysiąc złotych bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods Pro. Warto się więc postarać i poszukać chętnych do nawiązania współpracy zTwisto.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil_1978
Gość

Zaniepokoił mnie zapis o wykluczeniu za wysyłanie linka polecającego do osób, które nie wyraziły na to zgody. Czy to znaczy, że muszę wziąć od znajomych, do których wysyłam link, jakąś zgodę na piśmie, w e-mailu czy sms-ie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kamil_1978

W regulaminie nie ma wytycznych w tym względzie. Należy przyjąć, że to swoiste zabezpieczenie ze strony Twisto na wypadek, gdyby zaczęły do niego pisać skargi osoby otrzymujące wiele maili z linkami polecającymi. Fintech wyraźnie wskazuje, że rozsyłanie maili "na ślepo" jest niedozwolone. Jeśli zapytasz znajomego o chęć otrzymania linka i on się zgodzi, to spokojnie możesz mu przesłać link.

Odpowiedz