Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Konkurs poleceń Twisto - 20 zł dla poleconego i 30 zł dla polecającego + hulajnoga elektryczna za największą liczbę rekomendacji

Konkurs poleceń Twisto - 20 zł dla poleconego i 30 zł dla polecającego + hulajnoga elektryczna za największą liczbę rekomendacji
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł dla poleconego i 30 zł dla polecającego na uregulowanie należności wobec Twisto + hulajnoga elektryczna za największą liczbę skutecznych poleceń.
Uczestnik Nowy i obecny klient Twisto.
Po drodze Nowy klient musi skorzystać z linka polecającego, zawrzeć umowę o konto Twisto i kartę. Obecny klient ma obowiązek wykonać min. jedną płatność kartą i przekazać kod polecający osobie rekomendowanej.
Fintech Twisto przygotował kolejną edycję konkursu programu poleceń. Tym razem nagrody dla poleconego i polecającego są różne. Pierwszy otrzyma 20 zł premii, a drugi - 30 zł. Klient Twisto z największą liczbą skutecznych rekomendacji zdobędzie dodatkowo hulajnogę elektryczną Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 o wartości 2189 zł. Warto więc przekonywać znajomych, bo do zdobycia premii wystarczy podpisanie umowy o konto i kartę przez poleconego.

Kolejne edycje programu poleceń w Twisto przynosiły bonusy w różnej wysokości. Proponowana obecnie premia nie jest najwyższą, ale fintech przewidział atrakcyjną nagrodę rzeczową dla najskuteczniejszego polecającego. Wymagania promocji "Konkurs poleceń Twisto" są łatwe do spełnienia, ale czasu na działanie nie ma wiele, bo akcja zakończy się już 6 września 2021 r. Warto więc szybko (ale dokładnie) zapoznać się z zasadami konkursu i przystąpić do działania.

Warunki uczestnictwa

Poleconym może być osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca polskie obywatelstwo.

Identyczne warunki musi spełniać też rekomendujący. Występując w tej roli, trzeba mieć podpisaną z Twisto umowę o konto i kartę płatniczą oraz zrealizowaną nią choć jedną transakcję. Regulamin wskazuje też, że konieczne jest, byś został zaproszony do udziału w programie poleceń w wiadomości e-mail. Nieco niżej jest jednak zapis, że zaproszenie może być również przekazane w aplikacji Twisto a także opublikowane na profilu fintechu na Facebooku lub Instagramie.

20 zł dla poleconego

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć 20 zł:

Start
 • Krok 1

  Do 6 września 2021 r., korzystając z otrzymanego od obecnego klienta Twisto linka polecającego, załóż konto internetowe Twisto i zawrzyj umowę o

  • Twisto Free lub Twisto Free Instalments oraz
  • kartę płatniczą z Twisto payments.

  Jeśli nie masz znajomego, który mógłby Ci polecić Twisto, skorzystaj z naszego linka.

 • Informacja

  Regulamin wymaga też, byś

  • zapoznał się z regulaminem programu poleceń i zaakceptował go;
  • wyraził zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Premia

  20 zł premii otrzymasz na konto Twisto. W regulaminie niestety nie zapisano, kiedy to się stanie. Wiadomo jedynie, że premię będziesz mógł wykorzystać na uregulowanie rozliczeń z Twisto do 31 grudnia 2021 r.

Mission complete!

Mamy nadzieję, że wzorem minionych edycji na premię nie trzeba będzie długo czekać.

Pewne jest natomiast, że premii nie musisz wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Będąc klientem Twisto, będziesz mógł polecać jego usługi innym. Aby Twoje rekomendacje zostały uznane za skuteczne, musisz wygenerować na swoim koncie indywidualny link polecający oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Twisto.

Tego nie możesz zrobić

W okresie trwania programu poleceń nie możesz:

 • zrezygnować z konta i rozwiązać umowy Twisto Free;
 • wypowiedzieć umowy o usługę płatniczą zawartej z Twisto payments;
 • wycofać zgody na kontakty marketingowe;
 • wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

30 zł dla polecającego

Czas przedstawić działania, które musi wykonać obecny klient Twisto, czyli polecający:

Start
 • Krok 1

  Przystąp do Programu poleceń, akceptując jego regulamin w wiadomości otrzymanej na podany adres e-mail, w aplikacji Twisto lub poprzez zaznajomienie się z nim na profilu fintechu na Facebooku lub Instagramie.

 • Krok 2

  Do 6 września 2021 r. przekaż osobie polecanej link polecający otrzymany od Twisto. Znajdziesz go na swoim koncie w zakładce Konkurs (lub Benefity).

 • Informacja

  Do czasu otrzymania bonusu nie możesz zamknąć konta Twisto, wypowiedzieć umowy Twisto Free czy o kartę płatniczą ani odwołać udzielonych zgód marketingowych i wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

 • Premia

  30 zł premii otrzymasz na konto Twisto. W Twoim przypadku także nie wiadomo, kiedy to się stanie. Pewne jest, że premię musisz wykorzystać do 31 grudnia 2021 r. i może to być jedynie w formie uregulowania należności wobec fintechu.

Mission complete!

Regulamin pozwala na dokonanie dowolnej liczby rekomendacji. Za każdą skuteczną, czyli taką, po której osoba polecona spełni wszystkie wymagania stawiane jej w regulaminie, otrzymasz 30 zł premii. Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, bo zajmie się nimi Twisto.

Nie spamuj!

Bardzo mocno podkreślamy, że regulamin zabrania rozsyłania linka polecającego do osób, które nie wyraziły na to zgody. Niedozwolone jest też polecanie Twisto w inny sposób naruszający przepisy prawa lub sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. Za tego typu działania możesz zostać wykluczony z udziału w promocji.

Hulajnoga dla najskuteczniejszego

Osoba, która w okresie trwania promocji dokona największej liczby skutecznych poleceń, otrzyma nagrodę główną, czyli hulajnogę elektryczną Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 o wartości 2189 zł brutto.

Ogłoszenie wyników nastąpi 13 września 2021 r. na Facebooku. Niezależnie od zamieszczenia tam postu, laureat otrzyma od Twisto wiadomość e-mail zawierającą formularz, w którym trzeba podać dane niezbędne do dokonania przez Twisto rozliczeń podatkowych. Informacje należy przesłać w ciągu 21 dni i dopiero po ich otrzymaniu fintech wyśle hulajnogę.

Nagroda zostanie wysłana kurierem najpóźniej po 14 dniach od otrzymania przez Twisto wypełnionego formularza na podany w nim adres korespondencyjny.

Atrakcyjna premia motywacyjna

30 zł za przekazanie linka polecającego (dla rekomendującego) lub 20 zł za podpisanie umowy o produkty Twisto (dla poleconego) to atrakcyjny bonus. Na dodatek obecni klienci Twisto mogą zdobyć kosztującą ponad dwa tysiące złotych hulajnogę elektryczną. Warto się więc postarać i poszukać chętnych do nawiązania współpracy z Twisto.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji