1500 zł w konkursie po otwarciu dziecku Konta Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
1500 zł w konkursie po otwarciu dziecku Konta Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 1500 zł w gotówce.
Uczestnik Klient banku BNP Paribas posiadający niepełnoletnie dziecko, na rzecz którego bank nie prowadzi rachunku osobistego.
Po drodze Warunkiem udziału w konkursie jest otwarcie konta dla dziecka oraz udzielenie ciekawej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Otwarcie dziecku konta w BNP Paribas może być początkiem oswajania go z nowoczesną bankowością, a udział w konkursie przynieść aż 1500 zł nagrody! Wystarczy w ciekawy sposób opowiedzieć, na jaką formę aktywności pociecha wydałaby pieniądze zaoszczędzone z kieszonkowego. Możesz napisać o tym samodzielnie lub wspólnie z dzieckiem.

Bank BNP Paribas po raz kolejny przekonuje do otwarcia konta dla niepełnoletniego dziecka. Tym razem zachęta nie ma postaci zwykłej promocji, lecz konkursu przygotowanego przez spółkę Hagen. Akcja "Samodzielniak na wakacje" trwa do 28 maja 2023 r. Do tego czasu nie tylko trzeba założyć rachunek dla pociechy, ale i udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. 50 autorów najciekawszych wypowiedzi otrzyma po 1500 zł. Szanse na wygraną są więc duże.

Być może uważasz, że Twoje dziecko jest jeszcze za małe, by korzystać z bankowości. Zanim ostatecznie porzucisz myśl o udziale w konkursie, przeczytaj nasz tekst „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”. Być może po jego lekturze zmienisz zdanie.

Rodzic musi być klientem BNP Paribas

Regulamin konkursu wymaga, by dorosły posiadał pełną zdolność do czynności prawnych oraz konto osobiste prowadzone w PLN w banku BNP Paribas. Jeśli już współpracujesz z tym bankiem, masz mniej obowiązków do spełnienia.

Wybór produktu dla dziecka zależy od jego wieku:

 • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości przeznaczone jest dla nastolatków, którzy skończyli 13 lat, ale nie ukończyli jeszcze 18 r.ż.;
 • Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka można założyć dziecku, które obchodziło już 7 urodziny, ale nie skończyło jeszcze 13 r.ż.

Zasady udziału w konkursie

Reguły nie są skomplikowane, przyda się pomysłowość i kreatywność.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej złóż wniosek o konto osobiste dla siebie w dowolnej placówce BNP Paribas. Jeśli już posiadasz ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 28 maja 2023 r. złóż wniosek o otwarcie dziecku Konta Karty Samodzielniaka wraz z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka albo zawrzyj w imieniu nastolatka umowę Konta Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości.

 • Krok 3

  Także do 28 maja 2023 r. wejdź na stronę konkursu i udziel kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Na jaki wakacyjny cel/letnią aktywność moje dziecko wydałoby zaoszczędzone z kieszonkowego pieniądze?”
  Pamiętaj o akceptacji regulaminu i zaznaczeniu oświadczeń, które są niezbędne do przeprowadzenia konkursu.

 • Informacja

  Wyboru laureatów dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora. Wiadomość o przyznaniu nagrody zostanie przesłana do zwycięzców do 20 czerwca 2023 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

 • Krok 4

  Jeśli znajdziesz się  w gronie laureatów, w informacji o przyznaniu nagrody znajdziesz link do bezpiecznej strony oraz unikalny kod pozwalający na zalogowanie się do niej. Musisz to zrobić do 26 czerwca 2023 r. i podać swój numer rachunku w BNP Paribas, na które zostaną przesłane pieniądze.

 • Premia

  Przelew z nagrodą będzie wysłany przez organizatora na wskazane konto do 30 czerwca 2023 r.

Mission complete!

Wykaz dokumentów wymaganych przez bank przy otwieraniu konta dla niepełnoletniego znajdziesz w regulaminie konkursu.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe możesz udzielić samodzielnie lub wspólnie z dzieckiem. Ważne, by nie godziła ona w dobra osobiste organizatora lub BNP Paribas i nie naruszała praw osób trzecich oraz ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Oczywiście niedozwolone są treści powszechnie uznawane za wulgarne i obraźliwe, obrażające uczucia innych osób, przedstawiające przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej.

Regulamin dopuszcza zdobycie tylko jednej nagrody.

Oferta BNP Paribas

Rozważając udział w konkursie, powinieneś poznać ofertę BNP Paribas dla dorosłych i dzieci.

Konto dla dorosłych

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z bankiem BNP Paribas, to proponujemy byś przyjrzał się rachunkowi o nazwie Konto Otwarte na Ciebie, do którego można dobrać 1 z 3 kart.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Propozycje dla najmłodszych

Większość usług dostępnych dla małoletnich klientów banków oferowana jest za darmo. Tak też jest w BNP Paribas. Zwracamy tylko uwagę na prowizję za wypłatę z bankomatu Blikiem.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Z kolei Konto Karty Samodzielniaka to rachunek dla dzieci w wieku 7-13 lat - jest to subkonto rachunku rodzica, dzięki czemu można wydać do niego kartę debetową. Wydanie Mikrokarty Samodzielniaka wiąże się z opłatą.

Nagroda na wakacje

Konkurs zostanie rozstrzygnięty tuż przed wakacjami. Zdobycie nagrody może pomóc w planowaniu rodzinnego wyjazdu, spełnieniu marzeń dziecka. Wspólna podróż będzie dobrą okazją do rozmowy o finansach, pokazaniu w praktyce możliwości nowoczesnej bankowości. Życzymy powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos