Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 400 zł do Allegro (2 x 200 zł) za PKO Konto Dziecka w PKO BP.

300 zł na zakupy w IKEA w konkursie w PKO BP

Publikacja:
300 zł na zakupy w IKEA w konkursie w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł na zakupy w IKEA.
Uczestnik Osoba posiadająca rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP.
Po drodze Należy zawrzeć umowę ubezpieczenia domu lub mieszkania w iPKO i odpowiedzieć w ciekawy sposób na pytanie konkursowe.
Ubezpieczyciele przekonują, że nie warto liczyć, że nic się nie stanie i zachęcają do zawierania polis ubezpieczeniowych. Dołącza do nich także bank PKO BP, który namawia do ubezpieczenia domu lub mieszkania i wzięcia udziału w prostym konkursie. Do wygrania 300 zł na zakupy w IKEA.

Być może nieszczęścia omijają Cię przez wiele lat i wydaje Ci się, że opłacanie składki ubezpieczeniowej to strata pieniędzy. Jednak choćby jedno zdarzenie może Cię pozbawić dorobku całego życia, który z pewnością wart jest wiele więcej niż wykupione dotąd polisy.

Jeśli dotąd nie ubezpieczałeś domu czy mieszkania, też powinieneś pomyśleć o wykupieniu polisy, by nie kusić losu. Bank PKO BP dostarcza dobrej motywacji ku temu - za zawarcie ubezpieczenia i udział w prostym konkursie możesz zdobyć 1 z 60 kart zakupowych do IKEA o wartości 300 zł.

Nie pozwól, by i w Twoim przypadku sprawdziło się znane powiedzenie Mądry Polak po szkodzie.

Kto ma szansę na voucher?

Do udziału w opisywanej akcji zaproszeni są pełnoletni posiadacze konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP z dostępem do serwisu internetowego iPKO, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Akcja "Ubezpiecz dom lub mieszkanie i zyskaj 300 zł" trwa do 31 marca 2021 r. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP, to masz jeszcze wiele czasu, by otworzyć konto osobiste w promocji z atrakcyjną premią.

Jak zdobyć nagrodę?

Wymagana jest bardzo niewielka aktywność, duże znaczenie ma za to oryginalność odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2021 r. zawrzyj umowę ubezpieczenia Mój Dom 24 w serwisie iPKO i nie odstępuj od niej w ciągu 30 dni.

 • Krok 2

  Także do 31 marca 2021 r.:

  • zweryfikuj w serwisie iPKO swoje dane osobowe; sprawdź, czy masz uzupełnione pola: dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny. Podpowiedzi, jak to zrobić, znajdziesz tutaj.
  • upewnij się, czy masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. W razie konieczności wyraź te zgody i nie odwołuj ich do dnia wydawania nagrody;
  • wypełnij formularz konkursowy, udzielając ciekawej odpowiedzi (maksymalnie 1000 znaków) na pytanie: „Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie przez serwis iPKO?”
  Formularz rejestracji w konkursie w PKO BP
 • Informacja

  Komisja konkursowa powołana przez bank będzie oceniała nadesłane odpowiedzi pod kątem ich oryginalności, pomysłowości i kreatywności.

 • Premia

  Informacja o laureatach będzie zamieszczona na stronie konkursu 5 maja 2021 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu im nagrody powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO lub drogą mailową, na adres e-mail znajdujący się w systemie banku. Przekazanie elektronicznych voucherów nastąpi w identyczny sposób najpóźniej 18 maja 2021 r.

Mission complete!

Kilka ważnych informacji

Możesz dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w konkursie, każde kolejne zostanie odrzucone. Tak więc dobrze przemyśl swoją odpowiedź na konkursowe pytanie.

Wysłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem PKO BP zgody na jego wykorzystanie na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców przez komisję konkursową. Głównie chodzi o prawo utrwalania i zwielokrotniania dowolnymi technikami cyfrowymi i drukarskimi, wprowadzanie do pamięci komputera, rozpowszechniania w sieciach informatycznych oraz prezentowania na stronach internetowych banku zawierających materiały dotyczące konkursu.

Zasady wykorzystania kart podarunkowych IKEA opisane są na specjalnej stronie internetowej.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, PKO BP zrobi to za Ciebie.

Bądź mądry przed szkodą

Nie kuś losu, ubezpiecz swój dom lub mieszkanie oraz posiadane rzeczy i przy okazji spróbuj sięgnąć po 300 zł na zakupy w IKEA. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać. Nie tylko w tej akcji, ale i w innych zorganizowanych przez PKO BP.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Y
Yoolek
Gość

Czy te zapisy o utrwalaniu i zwielokrotnianiu wskazują, że mogą się posługiwać moją odpowiedzią w celach reklamowych?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Yoolek

Zapisy regulaminu sugerują, że chodzi tylko o wykorzystanie Twojej odpowiedzi w celach niezbędnych do realizacji konkursu, wyłonienia zwycięzców.

Odpowiedz