15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

Publikacja:
15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrodami są premie gotówkowe: 15 000 zł (za zajęcie I miejsca), 10 000 zł (za II miejsce), 5000 zł (za III lokatę) lub niższe premie dla laureatów kolejnych miejsc.
Uczestnik Klient Kantoru Walutowego Alior Banku.
Po drodze Wymian walut w aplikacji mobilnej Kantoru, płatności kartą wielowalutową, rekomendowanie Kantoru Walutowego.
Alior Bank postanowił urządzić kolejny konkurs promujący jego Kantor Walutowy, w którym nagradzana jest aktywność w korzystaniu z tej usługi. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów, otrzyma nagrodę główną, czyli 15 000 zł. Przygotowano też liczne niższe premie dla mniej aktywnych użytkowników Kantoru.

Konkurs "Wymieniamy - wygrywamy w Kantorze Walutowym"

Organizatorem konkursu jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2023 r. i został podzielony na 4 etapy odpowiadające kolejnym miesiącom kalendarzowym, czyli maj, czerwiec, lipiec i sierpień.

Co możesz zyskać?

Nagrody zostaną rozdane na każdym z czterech miesięcznych etapów a także za aktywność podczas całego konkursu.

Oto nagrody główne do wygrania w finale:

 • 15 000 zł dla osoby, która zgromadzi najwięcej punktów;
 • 10 000 zł dla laureata 2. miejsca;
 • 5000 zł dla osoby, która zajmie 3. lokatę,
 • 1000 zł dla 20 osób, które zajmą miejsca od 4. do 23.

Ponadto w każdym z etapów zostaną przyznane 2 nagrody dodatkowe (za największą liczbę transakcji wymiany w aplikacji mobilnej oraz za najwyższy obrót walutowy w przeliczeniu na PLN) po 2500 zł, a 80 osób z największą liczbą punktów otrzyma nagrody etapu po 250 zł.

Przy ustalaniu listy zwycięzców brane będą tylko osoby, które zgromadziły min. 100 punktów na danym etapie lub 400 punktów w całym konkursie.

Uczestnik konkursu może otrzymać tylko po jednej nagrodzie etapu, dodatkowej oraz głównej.

Czy możesz skorzystać?

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Co musisz zrobić?

Wygraj 15 000 zł w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
 • Krok 1. Załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować promowane transakcje

  Jak najszybciej załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować transakcje, które przyniosą Ci promocyjne punkty.

  Jeśli współpracujesz już z Kantorem Walutowym Alior Banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 31 sierpnia 2023 r. przystąp do konkursu na jego stronie internetowej.

  Do 31 sierpnia 2023 r. na specjalnej stronie internetowej wypełnij formularz przystąpienia do konkursu (wystarczy podać w nim tylko adres e-mail zarejestrowany w Kantorze).

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z Kantoru Walutowego Alior Banku

  Także do 31 sierpnia 2023 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, to znaczy:

  • płać (w złotówkach lub w innej walucie) kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. 2 punkty za tego typu operację otrzymasz pod warunkiem, że będzie ona opiewała na min. 5 jednostek danej waluty;
  • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej; każda transakcja o wartości min. 50 jednostek danej waluty to 10 punktów na Twoim koncie.

  Możesz też otrzymać 100 punktów za każdą skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego Alior Banku.

  Premiowane transakcje nie mogą być zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych. Zwracamy uwagę, że wykluczenie obejmuje też kod 4111, czyli usługi transportowe, a więc płatność, która jest dość powszechna.

  Jeśli do otrzymania bonusu zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście zdecyduje liczba transakcji wymiany walut w aplikacji, a gdyby i ona była taka sama, to decydujące znaczenie będzie miała suma transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej.

  Gdyby ta sama osoba zwyciężyła w obu kategoriach etapowych, to otrzyma ona nagrodę dodatkową za największą liczbę transakcji wymiany, a bonus za najwyższy obrót walutowy przypadnie uczestnikowi, który zajął kolejne miejsce.

  Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku w złotych polskich w Kantorze Walutowym. Gdybyś to zrobił, stracisz bezpowrotnie należny Ci bonus.

 • Premia. Odbierz wygraną

  Informacja o przyznaniu nagród dodatkowych i etapowych będzie rozesłana do laureatów w formie wiadomości sms na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu w ciągu 21 dni po zakończeniu danego etapu.

  Komunikat o zdobyciu nagrody głównej trafi do laureatów w identyczny sposób w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.

  Nagrody zostaną przekazane w ciągu 31 dni od zakończenia etapu/konkursu na rachunek uczestnika prowadzony w PLN w Kantorze Walutowym Alior Banku.

  Wygrane objęte są podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zobowiązał się do jego zapłacenia z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Mission complete!

Kantor Walutowy Alior Banku

 • Liczba walut
  21

 • Średni spread
  0,66%

 • Średni spread weekendowy
  1,3-1,5%

 • Opłata za konto
  0 zł

Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jan
Gość

zabraklo informacji, ze mozna otrzymac tylko jedna nagrode etapu, czyli wygrywajac w maju, nie warto starac sie o 250zl w czerwcu.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

Skąd taki wniosek?

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Aldona Derdziak

W czasie trwania Konkursu Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną Nagrodę etapu, jedną Nagrodę dodatkową oraz jedną Nagrodę główną. 

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

Racja - informacja o tym jest w naszym tekście, wyróżniliśmy ją jednak, aby nie było wątpliwości.

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Aldona Derdziak

dzieki! doceniam. ta edycja konkursu rozni sie od poprzednich wlasnie tym zapisem, z tego co pamietam we wczesniejszych nie bylo ograniczen - mozna bylo zdobyc nagrode w kazdym etapie, takze pewnie wiele osob ktore nie doczyta regulaminu bedzie zawiedzionych

Odpowiedz

A
Adrian
Gość

Ciekawe jak rozumieć transakcja na 50 jednostek waluty.Kupuje 100 koron czeskich i płace za to 19zl 50 gr.W koronach czeskich jest to transakcja na 100 jednostek waluty ale w polskich złotych już tylko na niecałe 20 jednostek waluty.Będą za to punkty czy nie ?


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adrian

W opisanej przez Ciebie sytuacji kupujesz 100 koron, zatem będzie to 100 jednostek tej waluty i punkty zostaną naliczone.

Odpowiedz

M
Margob
Gość
@Aldona Derdziak

Nie jest to takie oczywiste. Czy zalicza się też transakcja odwrotna - 100 koron wymieniam na 20zł? Czy jest to transakcja 'na' ponad 50 jednostek? Zależy czy spójnik 'na' interpretować jako wartość transakcji np. jak w wyrażeniu 'transakcja na kwotę' czy 'na' oznacza tylko walutę kupowaną w parze walut.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Margob

Regulamin mówi tak:

"1 punkt za Transakcję wymiany w Kantorze Walutowym na kwotę min. 20 jednostek waluty"

Czyli to jest oczywiste, bo wyznacznikiem jest tu liczba jednostek danej waluty, a nie zł. Jak sprzedasz 100 koron, to też Ci powinni zaliczyć.

Odpowiedz