Bilet na Pasha Gaming Camp do wygrania w konkursie dla nastoletnich klientów Credit Agricole

Publikacja:
Bilet na Pasha Gaming Camp do wygrania w konkursie dla nastoletnich klientów Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) Bilet na Pasha Gaming Camp odbywający się od 10 do 17 lipca 2023 r. w Tarach (dla 3 laureatów) i koszulki turniejowe (dla 100 osób).
Uczestnik Klient banku Credit Agricole w wieku 13-18 lat.
Po drodze Należy zaprojektować swojego avatara (postać z gry) i nadać mu imię nawiązujące do marki Credit Agricole.
Credit Agricole należy do banków najaktywniej walczących o względy miłośników gier komputerowych. Właśnie do nich skierowany jest prosty konkurs, w którym można wygrać wyjazd na tygodniowy Pasha Gaming Camp oraz koszulkę turniejową z autografem pashyBicepsa. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego avatara i nadać mu nazwę, która nawiązuje do marki banku.

Credit Agricole na różne sposoby stara się przyciągnąć osoby zainteresowane grami komputerowymi. Co prawda nie przygotował dla nich specjalnego rachunku, ale organizuje promocje kont z podstawowej oferty, oferując za ich założenie nagrody przydatne graczom. Do tych, którzy ukończyli już 13 lat, ale nie świętowali jeszcze osiągnięcia pełnoletności, adresowany jest zorganizowany przez bank, przy współpracy z z Jarosławem pashąBicepsem Jarząbkowskim i Mastercard, konkurs "Zgarnij bilet na Pasha Gaming Camp". Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 czerwca 2023 r.

Uczestnicy konkursu i nagrody do wygrania

Zacznijmy od tego, co zawsze najbardziej rozpala emocje, czyli od nagród. Otóż do zdobycia są:

 • 3 nagrody główne w postaci wyjazdu na Pasha Gaming Camp zorganizowany przez firmę Polja Usługi Turystyczne Igor Piotrowski. Impreza odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2023 r. w Tatrach, a więcej szczegółów na jej temat znajduje się na specjalnej stronie internetowej. Wartość nagrody wynosi 4198 zł.
 • 100 koszulek turniejowych z autografem pashyBicepsa, których cenę określono na 83 zł. Wartość kolekcjonerska i sentymentalna tej nagrody jest z pewnością dużo większa.

O nagrody mogą się ubiegać osoby w wieku 13-18 lat, które posiadają w Credit Agricole rachunek osobisty. Dla tej kategorii wiekowej klientów przeznaczone jest Konto dla Ciebie GO! Ten, kto go nie posiada, jest nawet w lepszej sytuacji od innych, gdyż może wziąć udział w promocji powitalnej i zgarnąć nagrody gwarantowane - koszulkę turniejową oraz 60 zł na Steam.

Proste zadanie do wykonania

Zgłoszenie do konkursu nie wymaga wiele zachodu, a zadanie konkursowe nie jest trudne.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej otwórz w placówce Credit Agricole Konto dla Ciebie GO! dla swojego nastoletniego dziecka. Jeśli syn lub córka już je posiada, może od razu przejść do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 14 czerwca 2023 r. nastolatek powinien zrobić zdjęcie swojego avatara w grze i nadać mu imię nawiązujące do marki Credit Agricole, po czym wypełnić i przesłać zgłoszenie do udziału w konkursie.

  Uwaga: konieczne jest potwierdzenie zapoznania się z regulaminem konkursu oraz dołączenie pisemnej zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie według wzoru stanowiącego załącznik do regulaminu konkursu.

 • Informacja

  Wyboru laureatów dokona 5-osobowa komisja konkursowa powołana przez Credit Agricole.

  Nagrody otrzymają 103 osoby, których odpowiedzi uzyskają największą liczbę punktów. Gdy dwie lub więcej osób zdobędzie taką samą liczbę punktów, o przyznaniu nagród zdecyduje głos osoby przewodniczącej obradom komisji konkursowej.

  Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w dniu rozstrzygnięcia konkursu, czyli 16 czerwca 2023 r. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres elektroniczny podany w zgłoszeniu do udziału w konkursie.

 • Krok 3

  Laureaci nagród głównych będą mieli 2 dni na potwierdzenie udziału w obozie, a do 25 czerwca 2023 r. muszą dostarczyć do banku (pocztą lub kurierem) dokumenty wymagane przez organizatora Pasha Gaming Camp.

  Zdobywcy koszulek także będą mieli 2 dni na przekazanie do Credit Agricole informacji, o jakie zostaną poproszeni.

 • Premia

  Dane laureatów nagrody głównej bank przekaże organizatorowi obozu, który skontaktuje się samodzielnie ze zwycięzcami lub ich opiekunami prawnymi w celu ustalenia formalności związanych z wyjazdem.

  Nagrody dodatkowe – koszulki turniejowe z autografem pashyBicepsa – bank wyśle kurierem na adres korespondencyjny wskazany w korespondencji potwierdzającej przyjęcie nagrody. Przesyłka zostanie nadana w ciągu 4 tygodni od otrzymania informacji zwrotnej od laureata.

Mission complete!

To też trzeba wiedzieć

Regulamin dopuszcza wysłanie tylko jednego zgłoszenia. Bank doprecyzował w regulaminie, że pisząc o nawiązywaniu imienia avatara do marki Credit Agricole, ma na myśli nie tylko nazwę i logo, ale i inicjatywy jakie podejmuje na rzecz ochrony środowiska oraz swoje zaangażowanie w wydarzenia świata gamerów.

Przesyłając zdjęcie i imię swojego avatara, uczestnik konkursu potwierdza, że jest ich wyłącznym autorem i tym samym w żaden sposób nie narusza praw osoby trzeciej, w szczególności dóbr osobistych, prawa autorskiego lub prawa własności intelektualnej.

Każdy z członków komisji konkursowej będzie miał do rozdania od 1 do 10 punktów w dwóch kategoriach: pomysłowość i zgodność z zadaniem konkursowym. Suma punktów przyznanych danemu zgłoszeniu będzie podstawą do ustalenia listy laureatów.

Zdobywcy nagród nie będą musieli się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, gdyż bank dopełni za wszelkich formalności.

Warto dać sobie szansę

Specyfika konkursu sprawia, że nikt nie ma pewności wygranej, udziałowi w zabawie towarzyszy więc dreszczyk emocji, nutka niepewności. W związku z tym radość z wygranej jest tym większa. Naszym zdaniem szanse na wygraną nie są wcale małe. Po pierwsze dlatego, że prace konkursowe będzie oceniało kilka osób, z pewnością każda z nich będzie miała inne spojrzenie na zgłoszone propozycje. Po drugie, pula nagród wcale nie jest mała.

Warto spróbować. Ryzyko żadne, a satysfakcja z wygranej gwarantowana. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos