Wróć

10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

4 komentarze / opinie
10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrodami są premie gotówkowe: 10 000 zł (za zajęcie I miejsca), 5000 zł (za II miejsce), 2500 zł (za III lokatę) lub 500 zł (dla tych, którzy zajmą miejsca od 4. do 53.).
Uczestnik Klient Kantoru Walutowego Alior Banku.
Po drodze Regulamin pozwala na zbieranie punktów za realizowanie wymiany walut w aplikacji mobilnej Kantoru, dokonywanie płatności kartą wielowalutową i posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej Kantoru.
Alior Bank postanowił urządzić kolejny konkurs promujący jego Kantor Walutowy, w którym nagradzana jest aktywność w korzystaniu z tej usługi. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów, otrzyma nagrodę główną, czyli 10 000 zł. Przygotowano też 52 niższe premie dla mniej aktywnych użytkowników Kantoru.

Większość regulaminów promocji bankowych wymaga od ich uczestników wykonania ściśle określonych działań. W ramach konkursu promującego Kantor Walutowy Alior Banku określono aktywności nagradzane punktami, zatem uczestnicząc w konkursie, możesz decydować, które z nich i w jakiej ilości wykonasz. Im więcej punktów zgromadzisz, tym większe będą Twoje szanse na zdobycie nagrody, może nawet tej najwyższej w wysokości 10 tys. zł.

Po prostu trzeba aktywnie korzystać z kantoru: wymieniać waluty i płacić kartą wielowalutową.

Konkurs "Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym" trwa do 31 marca 2023 r.

Pula nagród

Każda premiowana operacja (szczegóły opisujemy poniżej) to dodatkowe punkty, które zwiększają szansę na wygranie jednej z nagród. Oto co jest do wygrania:

 • 10 000 zł dla osoby, która zgromadzi najwięcej punktów;
 • 5000 zł dla laureata 2. miejsca;
 • 2500 zł dla osoby, która zajmie 3. lokatę,
 • 500 zł dla 50 osób, które zajmą miejsca od 4. do 53.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Jak zbierać punkty?

Jak wspomnieliśmy, zadanie uczestnika promocji polega na zebraniu jak największej liczby punktów za premiowane operacje. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować transakcje, które przyniosą Ci promocyjne punkty.

  Jeśli współpracujesz już z Kantorem Walutowym Alior Banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2023 r. na specjalnej stronie internetowej wypełnij formularz przystąpienia do promocji (wystarczy podać w nim tylko adres e-mail zarejestrowany w Kantorze).

 • Krok 3

  Także do 31 marca 2023 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, to znaczy:

  • płać (w złotówkach lub w innej walucie) kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. 3 punkty za tego typu operację otrzymasz pod warunkiem, że będzie ona opiewała na min. 5 jednostek danej waluty;
  • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej; każda transakcja o wartości min. 20 jednostek danej waluty to 1 punkt na Twoim koncie.

  Możesz też otrzymać 50 punktów za posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Alior Banku. Sprawdzenie tego warunku nastąpi 31 marca 2023 r. o godz. 12:00.

 • Informacja

  Informacja o przyznaniu nagród będzie rozesłana do laureatów w formie wiadomości sms na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do 15 kwietnia 2023 r.

 • Premia

  Nagrody zostaną przekazane do 30 kwietnia 2023 r. na rachunek uczestnika konkursu prowadzony w PLN w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Mission complete!

Zwróć uwagę na szczegóły

Premiowane transakcje nie mogą być zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych. Zwracamy uwagę, że wykluczenie obejmuje też kod 4111, czyli usługi transportowe, a więc płatność, która jest dość powszechna.

Przy ustalaniu listy zwycięzców brane będą tylko osoby, które zgromadziły min. 60 punktów.

Jeśli do otrzymania bonusu zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście zdecyduje liczba transakcji wykonanych kartą wielowalutową, a gdyby i ona była taka sama, to decydujące znaczenie będzie miała suma transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej.

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku w złotych polskich w Kantorze Walutowym. Gdybyś to zrobił, stracisz bezpowrotnie należny Ci bonus.

Nagrody objęte są podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zobowiązał się do jego zapłacenia z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Wygrana zależy od Ciebie

Jak widzisz, w tej promocji musisz się tylko zarejestrować, a potem po prostu korzystać z Kantoru. Jedynie od Ciebie zależy, ile i jakie transakcje zrealizujesz, a co za tym idzie, jak wiele punktów zgromadzisz. Ruszaj do działania, daj sobie szansę na wygraną.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Antek
Gość

udało się komuś coś wygrac w tym konkursie?

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Jak zamówić kartę wielowalutową?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Adam

Możesz to zrobić podczas składania wniosku o rachunek w Kantorze lub już potem, z poziomu bankowości elektronicznej.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Aldona Derdziak

Już kantor mi odpisał w tej sprawie, muszę założyć konto w EUR i wtedy dopiero da się zamówić kartę.

Odpowiedz