270 zł premii: 150 zł w gotówce + 100 zł w bonie na Allegro + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millennium

Publikacja:
270 zł premii: 150 zł w gotówce + 100 zł w bonie na Allegro + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millennium
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 270 zł: 150 zł w gotówce + 100 zł na Allegro + 20 zł na konto goodie cashback.
Uczestnik Nowy klient banku, czyli osoba, która 22 grudnia 2020 r. nie posiadała żadnego produktu Banku Millennium ani nigdy wcześniej nie brała udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.
Po drodze Należy otworzyć konto, wyrazić zgody marketingowe oraz w każdym z 4 miesięcy: zapewnić wpływ min. 1000 z i wykonać min. 1 płatność kartą lub Blikiem. Ponadto trzeba zrealizować min. 1 płatność telefonem lub przelew za rachunki.
Bank Millennium konsekwentnie promuje Konto 360° (również w wersji Student). Tym razem za jego otwarcie można zdobyć 150 zł w gotówce, 100 zł na Allegro, a także 20 zł na konto cashback goodie. Premia wynosi więc w sumie 270 zł, a warunki nie są specjalnie skomplikowane.

Zasady trwającej do 1 lutego 2021 r. akcji pod hasłem "Konto 360° w promocji z Allegro" zorganizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje opisane w regulaminie przez 4 miesiące. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

Atrakcyjny zestaw nagród

Na początek uporządkujmy sprawę nagród. Do zdobycia jest:

 • 150 zł w gotówce;
 • 100 zł na Allegro;
 • 20 zł na konto cashback goodie w aplikacji Goodie.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 22 grudnia 2020 r., nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Założenie konta przez kuriera lub fotoweryfikację

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, czytaj. Teraz przedstawimy Ci, jak otworzyć rachunek, korzystając z fotoweryfikacji, a nieco później warunki, jakie musisz spełnić, by zdobyć nagrody.

Decydując się na udział w tej akcji, możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę otwarcia konta, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania kilku zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Fotoweryfikacja w aplikacji mobilnej Banku Millennium

Jak zdobyć wszystkie bonusy?

Najwyższy czas, by przejść do prezentacji warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Start
 • Krok 1

  Do 1 lutego 2021 r.

  • złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji;
  • podpisz umowę o te produkty;
  • aktywuj aplikację mobilną.

  Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

 • Premia

  Do 26 lutego 2021 r. na numer telefonu podany we wniosku otrzymasz:

  • kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł. Będzie ona ważna min. 6 miesięcy od daty jej przekazania;
  • sms z 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie. Kod będzie ważny 14 dni od jego przekazania. Po jego aktywacji Twoje konto cashback goodie powiększy się o 20 zł. Pieniądze będziesz mógł wypłacić na dowolny rachunek bankowy, gdy zgromadzisz min. 21 zł.
 • Krok 2

  W lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r.:

  • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

  W podanym okresie zrealizuj też przynajmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem z użyciem HCE lub co najmniej jeden przelew tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon).

 • Krok 3

  Jeśli otworzyłeś rachunek "na selfie", to do 31 maja 2021 r. odwiedź placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.

 • Premia

  Do 30 czerwca 2021 r. na nowo otwarty rachunek otrzymasz 150 zł premii.

Mission complete!

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. W praktyce oznacza to zaznaczenie wszystkich zgód w formularzu, tak, jak na poniższym obrazku:

Zgody wymagane w promocji Banku Millennium
Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty, ale przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie uwzględni wydatków na gry hazardowe oraz transakcji zwróconych przed wydaniem drugiej z kart podarunkowych.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy przed jej przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Warto byś też wiedział, że przechodząc do zakupów na Allegro z aplikacji goodie, otrzymasz zwrot 3% wydanej kwoty.

Na koniec dobra wiadomość – premia pieniężna zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł / 8 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Dodatkowe bonusy

Premia za założenie konta, to jeszcze nie koniec bonusów, jakie możesz zgarnąć, będąc klientem Banku Millennium.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Co prawda w gotówce będzie "tylko" 150 zł, ale przecież 100 zł w postaci karty podarunkowej na Allegro też jest atrakcyjne, bo wybór towarów na tym portalu jest bardzo szeroki. Do tego jeszcze 20 zł na konto goodie cashback.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów w innych akcjach specjalnych – czego chcieć więcej? Zdecydowanie warto rozważyć udział w tej akcji.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kris
Gość

Nadal brak kodu !!!

Odpowiedz

P
Pawelek
Gość

Hej,


Ktos otrzymał już sms z kodem? U mnie wciąż cicho...

Odpowiedz

J
Justyna
Gość
@Pawelek

U mnie też, choć zakładałam konto w innej promocji (przez apkę mobilną).

Odpowiedz

P
Paulina
Gość

Hej. czy można połączyć promocję z premią za otwarcie z polecenia?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Paulina

Cześć, niestety nie. Możesz natomiast po otwarciu konta w tej promocji wziąć udział w programie poleceń (jako osoba polecająca) i w ten sposób zgarnąć kolejną premię ?

Odpowiedz

R
Rafal
Gość

Chcę otworzyć konto przez fotoweryfikację. Czy muszę najpierw pobrać aplikację mobilną i tam zacząć?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Rafal

Nie musisz, wystarczy, że otworzysz wniosek w przeglądarce Twojego telefonu. Obsługiwane są wszystkie najpopularniejsze przeglądarki (Chrome, Safari, Firefox, Samsung Internet).

Odpowiedz

D
Duży Max
Gość

Nagroda na Allegro to będzie jeden bon czy 2?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Duży Max

Trudno powiedzieć. Trzymając się literalnie zapisów regulaminu należałoby uznać, że będzie to jeden bon, gdyż jest zapis, że uczestnik promocji, który spełni jej warunki otrzyma:

elektroniczną Kartę Podarunkową Allegro o wartości 100 złotych (dalej „Karta Podarunkowa”), ważną minimum 6 miesięcy od daty przekazania.

Pytasz zapewne w kontekście możliwości wykorzystania nagrody na zakupy. Faktycznie wyższe "nominały" trudniej wydać, gdyż na Allegro trzeba cała nagrodę wydać podczas jednej transakcji.

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Krzysztof Duliński

A co w przypadku gdy posiadam zwykły telefon komórkowy?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

Co masz na myśli? Chodzi Ci o instalację aplikacji mobilnej czy kody SMS?

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Aldona Derdziak

Tak chodzi o instalacje aplikacji mobilnej czy jeżeli tego warunku nie spełnię to nie otrzymam premii ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jan

Niestety tak. Regulamin wymaga aktywowania aplikacji mobilnej. Najwyraźniej bankowi zależy na tym, by nowy klient wiedział o jej istnieniu, ewentualnie spróbował korzystać z niej.

Odpowiedz