Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Karnety sportowe o wartości 378 zł za aktywność na Koncie Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

4 komentarze / opinie
Karnety sportowe o wartości 378 zł za aktywność na Koncie Optymalnym w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 6 elektronicznych karnetów do obiektów sportowych o łącznej wartości 378 zł.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne w promocji i w każdym z 6 kolejnych miesięcy wykonać transakcje kartą na min. 200 zł, zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł i wykonać 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile.
Wkrótce wiosna, a potem wakacje. Czas więc pomyśleć o kondycji fizycznej. Zachętą do tego może być promocja w BGŻ BNP Paribas. Za założenie Konta Optymalnego i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niego możesz zdobyć karnety do sieci placówek OK System. Dzięki nim będziesz mógł bezpłatnie ćwiczyć dwa razy w tygodniu nawet przez 6 miesięcy.

Podobną akcję Ad Astra sp. z o.o. (organizator) i BGŻ BNP Paribas (partner promocji) przygotowali przed rokiem. Wtedy były do zdobycia karnety o wartości 756 zł uprawniające do bezpłatnego korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych OK System przez 12 miesięcy. W lipcu 2018 r. nagroda zmalała o połowę i obecnie jej wartość została utrzymana.

Do zdobycia są karnety o wartości 378 zł dające prawo do korzystania z placówek sieci OK System 2 razy w tygodniu przez pół roku.

Do promocji możesz przystąpić do 15 marca 2019 r., ale wobec faktu, że do zdobycia jest tylko 1 500 karnetów, lepiej ruszaj od razu do działania, by inni Cię nie wyprzedzili.

Promocja dla nowych klientów

W akcji „Konto dla aktywnych” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że nie są już stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Optymalnego w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią banku BGŻ BNP Paribas.

Ruszaj na start, nie daj się wyprzedzić

Promocje produktów BGŻ BNP Paribas na ogół kończą się dużo przed czasem. Warto więc szybko wziąć się do działania.

  1. Do 15 marca 2019 r. zarejestruj swój udział w tej promocji na stronie internetowej.
    Nie zapomnij przy tym o zaznaczeniu wymaganych oświadczeń. Dotyczą one akceptacji regulaminu promocji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BGŻ BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
  2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Skorzystaj z niego i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 15 marca 2019 r.
    Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
  3. Do 29 marca 2019 r. masz czas, by podczas wizyty kuriera podpisać umowę rachunku wraz z wymienionymi wyżej produktami.

Konsekwentnie realizuj wymagania promocji

Skoro mamy do czynienia z promocją, w której są do zdobycia karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych, to trzeba się wykazać odrobiną kondycji. Spokojnie, nie chodzi o jakiś specjalny wysiłek fizyczny, ale o konsekwentne pilnowanie realizacji zasad promocji na kolejnych etapach. W sumie jest ich 6, więc to nie Tour de France, gdzie kolarze ścigają się na kilkunastu etapach.

Etap nr 1

Aby wziąć w nim udział, musisz posiadać Konto Optymalne wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Jeśli podpisałeś już umowę, to na kwiecień organizator przygotował dla Ciebie następujące zadania:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zapewnij łączny wpływ na Konto Optymalne w wysokości min. 1 000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile.

Dopilnuj, by zrealizować wszystkie zadania. Tylko ukończenie tego etapu i otrzymanie nagrody za niego (karnetu o wartości 63 zł, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z bezpłatnych ćwiczeń w czerwcu) da Ci prawo uczestnictwa w akcji w kolejnych miesiącach.

Etapy od 2. do 6.

Etapy 2-6 będą realizowane od maja do września. W każdym z tych miesięcy powinieneś wykonać dokładnie te same zadania, jakie zrealizowałeś w trakcie pierwszego etapu.

Odbierz nagrodę i dobrze ją wykorzystaj

Nagrody za poszczególne miesiące będą przekazywane bardzo szybko. Można powiedzieć, że na bieżąco będziesz mógł się relaksować „po trudach” realizacji warunków promocji i będziesz motywowany do dalszych działań.

Zasady przekazywania bonusów

Informację o przyznaniu Ci nagrody za realizację pierwszego etapu otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Zostanie ona przesłana do Ciebie do 20 maja 2019 r. wraz z instrukcją założenia panelu użytkownika w serwisie OK System.

Do 28 maja 2019 r. masz czas, by go stworzyć i odebrać nagrodę, którą wykorzystasz w czerwcu. Gdybyś się spóźnił, Twój bonus nie przepadnie, ale zostanie aktywowany z opóźnieniem. Informacja o Twoim prawie do korzystania z obiektów OK System pojawi się w systemie w piątek następujący po dniu, w którym stworzyłeś swoje konto OK System.

Informacje o kolejnych nagrodach będziesz otrzymywał do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania promocji. Do tego, by bonus był aktywny w kolejnym miesiącu, Twoja aktywność nie jest potrzebna. Pracownicy OK System wgrają do systemu informację o Twoich uprawnieniach do bezpłatnych ćwiczeń do 25. dnia miesiąca.

Przykładowo: wiadomość o realizacji wymagań akcji w maju otrzymasz w czerwcu i dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć w lipcu. Informacja o spełnieniu zadań w czerwcu zostanie Ci przekazana w lipcu, co pozwoli Ci na korzystanie z obiektów OK System w sierpniu. I tak dalej.

Obiekty OK System

Sieć OK System obejmuje ok. 3 500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Ich aktualną listę znajdziesz tutaj.

Jak wspomnieliśmy, do tego, byś mógł 2 razy w tygodniu bezpłatnie ćwiczyć w dowolnej placówce, konieczne jest stworzenie konta użytkownika w panelu OK System. Dzięki temu nie będziesz musiał wyrabiać karty członkowskiej. Twoją przepustką będzie Twój telefon komórkowy.

Ustalmy ważne szczegóły

W każdym z 6 miesięcy trwania promocji masz do wykonania 3 zadania. Sprecyzujmy, jak w regulaminie określono transakcje bezgotówkowe, wpływy i przelew z aplikacji mobilnej GOmobile.

Transakcja bezgotówkowa

Za prawidłowo wykonane zostaną uznane operacje bezgotówkowe zrealizowane kartą będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe czy z użyciem Google Pay i Apple Pay.

Nie mogą to być jednak operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Chodzi m.in. o transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne

Wpływ na konto

Jako wpływ nie spełniający warunków promocji bank uzna przelew z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BGŻ BNP Paribas, rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BGŻ BNP Paribas czy Raiffeisen Polbank, Twoich rachunków w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima. Wykluczone są też wpłaty gotówkowe.

Przelew w aplikacji mobilnej GOmobile

W tym przypadku regulamin także zabrania operacji przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Nie wypowiadaj umów

Musisz też wiedzieć, że do chwili wypłaty ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy Konta Optymalnego i wydanej do niego karty. Nie możesz też zrezygnować z korzystania z bankowości elektronicznej ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Możesz za to nie martwić się podatkiem od nagrody. Tego typu bonusy są z niego zwolnione.

Konto Optymalne – co warto o nim wiedzieć?

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to przyjazny dla jego posiadacza i tani rachunek osobisty. Prowadzony jest bezpłatnie. Także karta debetowa jest darmowa. Bez prowizji wypłacisz środki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Z Kontem Optymalnym otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza nowoczesnych metod płatności oraz możesz korzystać z programu rabatowego mamBonus. Możesz też ubiegać się o kartę kredytową w promocji, w której nagrodą jest 400 zł w bonach do wykorzystania na Allegro.

Więcej informacji na temat Konta Optymalnego znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Promocja, która wyjdzie Ci na zdrowie

Promocja „Konto dla aktywnych” zasługuje na duże uznanie. Każde z trzech zadań – transakcje kartą debetowa na łączną kwotę min. 200 zł, wpływ w łącznej wysokości 1 000 zł i przelew w aplikacji mobilnej GOmobile – do wypełnienia w kolejnych 6 miesiącach jest bardzo łatwe do zrealizowania. Dodatkową mobilizacją do działania może być troska o swoje zdrowie i sprawność fizyczną oraz fakt, że nagrody będą przekazywane na bieżąco.

Dlatego prognozujemy, że pula 1 500 nagród zostanie bardzo szybko wyczerpana. Konieczna jest szybka decyzja. Nad sprawnością i kondycją popracujesz w obiektach OK System. :)

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Monty
Gość

Kurcze fajna ta promocja. Poluję ostatnio na nowe konto, bo mój bank mnie rozdrażnił swoją niekompetencją. BGŻ chyba mnie przekona swoimi propozycjami do konta optymalnego. Ciekawi mnie czy można połączyć promocję dla aktywnych z tą akcją "konto na miarę"?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Monty

Wspomnianych promocji nie można połączyć. Obie dotyczą Konta Optymalnego i są adresowane do nowych klientów :)
Jak założysz Konto Optymalne w jednej z nich, to już nie spełnisz warunków regulaminu drugiej

Odpowiedz

N
Natalia
Gość

Czy wiecie może czy brak spełnienia warunków w jakimś miesiącu zamyka drogę do karnetow w kolejnych miesiącach?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Natalia

Regulamin w tej kwestii nie jest zbyt precyzyjny, więc upewniliśmy się w banku.
Bezwzględnie konieczne jest wypełnienie wszystkich warunków, by zaliczyć etap nr 1 i tym samym zasłużyć na nagrodę. Kto tego nie zrobi, nie zdobędzie żadnej nagrody.
Później już nie ma takich restrykcji. Gdyby, w którymś miesiącu warunki nie zostały spełnione, to po prostu za ten miesiąc premia nie będzie wypłacona, ale nie pozbawi to prawa do starań o nagrodę w kolejnych okresach.
życzymy powodzenia w spełnianiu warunków, a później relaksu i satysfakcji z osiąganych wyników podczas ćwiczeń

Odpowiedz