Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium.

Do 2650 zł za założenie Konta Mój Biznes w Banku Millennium + zwolnienie z opłat za konto

Publikacja:
Do 2650 zł za założenie Konta Mój Biznes w Banku Millennium + zwolnienie z opłat za konto
Czas trwania
Cel (zysk) Do 2650 zł w formie przelewu + 2-letnie zwolnienie z opłat za konto.
Uczestnik Nowy klient firmowy Banku Millennium.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, przelewy (w tym do ZUS), transakcje kartą, wpływy.
Zakładając teraz Konto Mój Biznes z oferty Banku Millennium, możesz zyskać 450 zł premii powitalnej. Wystarczy zalogowanie się do aplikacji, wykonanie przelewu i 3 transakcji kartą. Decydując się na dłuższą aktywność i skorzystanie z innych produktów banku, będziesz mógł powiększyć bonus nawet o 2200 zł.

Promocja "Konto Mój Biznes w Banku Millennium z BONUSEM"

Organizatorem akcji jest spółka Rankomat.

Równolegle trwają dwie promocje przygotowane przez Bank Millennium: "Konto firmowe z premią dla Twojej działalności" oraz „Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia”.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do akcji Rankomatu oraz promocji Banku Millennium z premią można przystąpić do 28 września 2023 r. Trzecia ze wspomnianych ofert jest bezterminowa.

Co możesz zyskać?

Do zyskania jest bogaty pakiet nagród:

 • 450 zł w formie przelewu na konto od firmy Rankomat; bonus będzie wypłacony w dwóch częściach: 200 + 250 zł;
 • do 2200 zł od banku Millennium; ta nagroda dzieli się na kilka części: 300 zł (za transakcje na stacjach paliw) + 100 zł (za przelewy) + 600 zł (za skorzystanie z leasingu) + 600 zł (za zaciągnięcie kredytu firmowego) + 600 zł (za podpisanie umowy o terminal płatniczy);
 • zwolnienie z opłat za prowadzenie Konta Mój Biznes oraz kont walutowych a także za firmową kartę kredytową przez 2 lata.

Czy możesz skorzystać?

Promocja adresowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz w okresie od 1 stycznia 2020 r. nie miały w Banku Millennium rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Co musisz zrobić?

Droga do 2650 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 28 września 2023 r. stwórz profil w serwisie Bonus eBrokerPartner.pl

  Do 28 września 2023 r. stwórz swój profil w serwisie Bonus eBrokerPartner.pl.

  Jeśli jesteś już jego posiadaczem w związku z uczestnictwem we wcześniejszych promocjach przygotowanych przez spółkę Rankomat, to pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Zawrzyj z bankiem umowę o Konto Mój Biznes

  Do 28 września 2023 r. zaloguj się na swój profil w serwisie Bonus eBrokerPartner.pl, skorzystaj z widocznego w nim linka i złóż wniosek o Konto Mój Biznes w Banku Millennium.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody

  Uwaga: regulamin akcji przygotowanej przez spółkę Rankomat pozwala, by podpisanie umowy nastąpiło do 5 października 2023 r., ale jeśli chcesz zdobyć także bonusy przygotowane przez Bank Millennium, to dopełnienie formalności musi nastąpić do 28 września 2023 r.

 • Krok 3. Do 18 października 2023 r. spełnij wymagania spółki Rankomat (450 zł)

  Do 18 października 2023 r:

  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i zaloguj się do niej;
  • wykonaj przynajmniej 1 przelew;
  • zrealizuj min. 3 transakcje kartą debetową wydaną do rachunku.

  Jeśli chcesz otrzymać także premie od Banku Millennium, to aplikację musisz aktywować do końca miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś Konto Mój Biznes.

  Przy ocenie spełnienia warunków nie zostaną uwzględnione polecenia przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium, wypłaty gotówki, transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty zwrócone na konto przed nabyciem prawa do bonusu, jak również przelewy zrealizowane do ZUS i US.

  Gdybyś zrealizował tylko zadanie związane z aplikacją, to otrzymasz 200 zł premii; spełnienie wszystkich wymagań zagwarantuje Ci bonus w wysokości 450 zł.

 • Krok 4. Przekaż dane niezbędne do odbioru nagrody

  O spełnieniu warunków akcji zostaniesz powiadomiony do 3 listopada 2023 r. e-mailem lub poprzez SMS. W wiadomości znajdziesz link do formularza w Twoim Profilu w serwisie Bonus eBrokerPartner.pl, w którym musisz podać numer Konta Mój Biznes założonego w promocji.

  Na odesłanie formularza (znajdziesz go w zakładce Wypłata) będziesz miał czas do 10 listopada 2023 r. Uchybienie temu obowiązkowi jest równoznaczne z utratą prawa do premii.

 • Premia. Odbierz 200 lub 450 zł premii

  Należna Ci premia trafi na Twoje Konto Mój Biznes do 15 listopada 2023 r.

  Bonus ma związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i powinieneś się z niego rozliczyć przed fiskusem na zasadach, jakie stosujesz w swojej firmie.

 • Dodatkowy bonus. Sięgnij po bonusy od Banku Millennium (do 2200 zł)

  Aktywnie korzystaj z rachunku i sięgnij po inne produkty z oferty Banku Millennium, by zdobyć kolejne nagrody, maksymalnie 2200 zł.

Mission complete!

Konto Mój Biznes w Banku Millennium

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Terminale płatnicze z oferty Banku Millennium

 • Operator
  PayTel
 • Abonament
  0 zł / 36 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Terminale w telefonie (softpos) w Banku Millennium

 • Dostawca
  PayTel
 • Opłata za obsługę aplikacji
  0 zł / 9,90 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Możliwość zawarcia umowy na 4 miesiące (oferta dla firm działających sezonowo).

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Jeszcze dodam,że zadzwoniłem do Rankomat.pl i poprosiłem o połączenie z konsultantem zajmującym się promocjami bankowymi,to rozmówczyni odłożyła słuchawkę

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Mianujący się organizatorem czyli Rankomat.pl zajmuje się tylko kontami osobistymi,a nie firmowymi,natomiast bank czyli współorganizator też nic nie wie o tej promocji.Z tego wynika,że jest to wielkie oszustwo polegające na wyłudzeniu danych.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

informacje są nieprawdziwe.nie ma możliwości założenia konta firmowego przez internet w tej promocji,pokazuje się taki komunikat po podaniu danych,a bezpośrednio w banku nie ma takiej promocji,ponieważ naistotniejszą premię dla mnie wypłacałby Rankomat a nie bank

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@MIECZYSŁAW Różycki

Jeśli postępujesz zgodnie ze wskazówkami powyższego harmonogramu, a mimo to nie masz możliwości otwarcia konta firmowego, to powodem mogą być kłopoty techniczne. Sugeruję kontakt z organizatorem akcji i szczegółowe przedstawienie na czym polega problem, na jakim etapie się pojawia, z jakim jest związany komunikatem.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Czy osoba prowadząca działalność rolniczą również może brać udział w promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Tomasz

Warunki udziału w promocji wyszczególnione są w paragrafie 3. regulaminu. Zawiera on tylko ogólne sformułowanie dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Jeden z podpunktów wskazuje, że konieczne jest także posiadanie numeru NIP. Wynika z tego, że branża, w której firma działa nie ma znaczenia.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Jeżeli konto firmowe zostanie otwarte w promocji to zwolnienie z opłat za kartę firmową jest przez 2 lata czy należy spełnić warunek płatności kartą na 500 zł w m-cu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Tomasz

Otwierając teraz konto firmowe w Banku Millennium zostaniesz objęty wszystkimi trzema promocjami wspomnianymi w tekście. Jeśli spełnisz warunki każdej z nich, to zgarniesz wszystkie dostępne bonusy.

Najprościej jest zdobyć bezpłatne prowadzenie konta przez 2 lata, gdyż wystarczy po prostu otworzyć konto firmowe w ramach promocji. Po wykonaniu tego działania bank nie będzie pobierał przez 2 lata opłat za czynności wyszczególnione w regulaminie, czyli za prowadzenie Konta Mój Biznes oraz kont walutowych a także za firmową kartę kredytową. Zwracam uwagę, że chodzi o kartę kredytową, a nie kartę debetową wydawaną do rachunku. Opis akcji własnych Banku Millennium i dotyczące ich regulaminy znajdują się na linku w części "Dodatkowy bonus".

Odpowiedz