Wróć

Ta promocja zakończyła się 4 lutego 2019 r. Obecnie możesz przystąpić do nowej akcji i zyskać nawet 200 zł premii.

HIT! Konto Optymalne na karnawał z premią gotówkową 200 zł od BGŻ BNP Paribas

49 komentarzy / opinii
HIT! Konto Optymalne na karnawał z premią gotówkową 200 zł od BGŻ BNP Paribas
Czas trwania Zakończona (04.02.2019)
Cel (zysk) 200 zł w gotówce na konto.
Po drodze Dla uzyskania premii niezbędne jest zalogowanie się do aplikacji Gomobile, zapewnienie w wpływów w wysokości m.in. 1 000 zł w każdym z miesięcy od marca do czerwca oraz wykonanie po 5 przelewów w maju i czerwcu.
W banku BGŻ BNP Paribas promocja goni promocję. Wystartowała kolejna akcja specjalna dotycząca Konta Optymalnego z jego oferty. Tym razem BGŻ BNP Paribas proponuje 200 zł premii gotówkowej za wykonanie prostych czynności na rachunku od marca do czerwca 2019 r. Warto się jednak śpieszyć - promocja zostanie zakończona, gdy zarejestruje się w niej zaledwie 1 500 osób...

To już czwarta promocja Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas w tym roku. Ich organizatorowi – firmie Ad Astra sp. z o.o. – należą się chyba słowa uznania za kreatywność i zapał do uruchamiania kolejnych akcji. Obecna potrwa do 14 lutego 2019 r., chyba że wcześniej wyczerpie się pula 1 500 promocyjnych wniosków. Uwzględniając wysokość nagrody i łatwość jej zdobycia, jest bardzo prawdopodobne, że promocja zakończy się w ciągu kilku dni.

Założenie Konta Optymalnego w promocji „Konto na karnawał” może Ci przynieść 200 zł w gotówce, jeśli wykażesz się aktywnością w korzystaniu z niego do końca I półrocza 2019 r. Taką szansę otrzymują wszyscy nowi klienci banku.

Definicja „nowego” klienta

Uczestnikiem tej akcji specjalnej może być osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

W promocji nie może wziąć udziału ten, kto jest już stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Optymalnego w ramach opisywanej oferty były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Obostrzenie to dotyczy także klientów, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią banku BGŻ BNP Paribas.

Jak zarejestrować się w promocji?

Skoro ustaliliśmy, kto może starać się o premię, to czas opisać, co musisz zrobić, by ją zdobyć. Na szczęście w tej promocji warunki są naprawdę łatwe do spełnienia. Oto one:

  1. Do 14 lutego 2019 r. (lub do momentu wyczerpania się puli nagród) zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, wypełniając znajdujący się tam formularz.

    Pamiętaj, by zaznaczyć wymagane oświadczenia. Dotyczą one akceptacji regulaminu promocji oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BGŻ BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
  2. W kolejnym kroku skorzystaj z linka promocyjnego otrzymanego na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Zwróć uwagę, by dane we wniosku były identyczne z tymi wpisanymi w formularzu rejestracyjnym.
  3. Do 28 lutego 2019 r. podpisz za pośrednictwem kuriera umowę ramową w zakresie wymienionych wyżej produktów.

200 zł premii w gotówce

Najwyższa pora przedstawić obowiązki, z których musisz się wywiązać, by zdobyć nagrodę. W zasadzie to są 2 bonusy, każdy w postaci 100 zł przelanych na Twoje nowo otwarte Konto Optymalne. Warunkiem ich przekazania jest fakt, że w dniu wypłaty każdej z premii Twoje Konto Optymalne i związane z nim produkty będą nadal aktywne.

100 zł po raz pierwszy

Do uzyskania pierwszej nagrody (100 zł) musisz wykonać następujące działania:

  • aktywować do 31 marca 2019 r. aplikację mobilną GOmobile (dla telefonów z systemem Android wymagana jest wersja od 5.0 wzwyż, a dla urządzeń z iOS – od 10 w górę);
  • w marcu i kwietniu zapewnić wpływy na Konto Optymalne w łącznej wysokości w każdym miesiącu min. 1 000 zł.

100 zł po raz drugi

Podstawą starań o drugie 100 zł jest wywiązanie się z obowiązków związanych z pierwszą nagrodą. Warunki do uzyskania drugiej premii są nieco bardziej wymagające w stosunku do tych, które uprawniają do uzyskania pierwszego bonusu. Musisz:

  • w maju i czerwcu zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości w każdym miesiącu minimum 1 000 zł (a więc to powtórka z pierwszego etapu);
  • w maju i czerwcu wykonać po 5 przelewów z Konta Optymalnego za pomocą bankowości elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to w Internecie, czy w aplikacji mobilnej.

Wypłaty bonusów

Przejdźmy do najprzyjemniejszego etapu każdej akcji specjalnej – terminu i zasad wypłaty premii.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej otrzymasz najpóźniej do 19 maja 2019 r. Informacja o tym, że zasłużyłeś na drugą premię, powinna dotrzeć do Ciebie do 19 lipca 2019 r.

Natomiast pieniądze będą przelane na Twoje Konto Optymalne do końca miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość o nagrodzie.

Bardzo ważne, byś poinformował organizatora akcji o numerze rachunku, na jaki ma przekazać Twoją nagrodę. Jak to zrobić? Otóż, wraz z informacją o zdobyciu pierwszej nagrody otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą Ci do zalogowania się na specjalnej stronie. Tam znajdziesz miejsce na wpisanie swoich danych osobowych oraz numeru Konta Optymalnego, które założyłeś w ramach opisywanej akcji. Na przekazanie tej informacji masz czas do 25 maja 2019 r. Gdybyś tego nie zrobił, nagroda zostanie na rachunku organizatora promocji.

Kończąc temat bonusów, zaznaczmy, że premie są zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Ważne szczegóły

Do wyjaśnienia pozostały nam dwa szczegóły. Bez poniższych informacji możesz popełnić błąd, który pozbawi Cię prawa do nagrody.

Wpływ na konto

Po pierwsze, co bank rozumie pod pojęciem „wpływy”, których zapewnienie jest niezbędne do otrzymania każdej z premii? W myśl regulaminu jest to każdy wpływ na rachunek otwarty w promocji, o ile nie pochodzi z rachunku własnego uczestnika promocji w BGŻ BNP Paribas (nie możesz być też jego współposiadaczem) lub rachunku w BGŻOptima. Niedozwolone są też wpłaty gotówkowe.

Co warte podkreślenia, wpływ w wysokości min. 1 000 zł w każdym z miesięcy objętych promocją nie musi być jednorazowy. Może to być suma przelewów spełniających opisane przez nas warunki.

Jak najprościej spełnić warunek wpływu? Wystarczy przelewać wymaganą w promocji kwotę ze swojego konta w innym banku.

Przelew

Kolejna kwestia do rozstrzygnięcia to zdefiniowanie „przelewu”. Zgodnie z regulaminem, możesz go wykonać w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Nie są jednak dozwolone operacje PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blik i im podobne.

Jak łatwo spełnić ten warunek? Można, przykładowo, wykonać przelewy z Konta Optymalnego na swój rachunek w innym banku.

Darmowe Konto Optymalne

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to tani i prosty w obsłudze rachunek osobisty, w którym każdy znajdzie odpowiednie dla siebie funkcjonalności. Jego prowadzenie i obsługa karty debetowej są bezpłatne, bez prowizji wypłacisz też środki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. Inne zalety Konta Optymalnego to szeroki wachlarz nowoczesnych metod płatności oraz program rabatowy mamBonus.

Więcej informacji na temat Konta Optymalnego znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Konto na karnawał i premia na wakacje

Co sądzimy o tej propozycji? Zadziwiająco prosta pod kątem warunków i atrakcyjna pod względem wysokości i formy bonusu. Tym bardziej, że będzie on wypłacony w dwóch częściach. Już po spełnieniu warunków pierwszego etapu, czyli w maju, otrzymasz połowę nagrody.

Co prawda jednym z warunków udziału w promocji jest posiadanie karty, to nie ma już mowy o aktywnym z niej korzystaniu. Wystarczy zapewnić odpowiednie wpływy na konto, wykonać kilka przelewów i aktywować aplikację mobilną, a 200 zł będzie Twoje.

Gotówka to najlepsza nagroda, bo można ją wydać wg własnego uznania. Jeśli do tego dodamy proste warunki, to mamy przepis na świetną promocję na karnawał. Warto korzystać, dopóki promocja jest aktywna.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(49)
Sortuj od najnowszych
K
K
Gość
31.05.2019 15:06:40

Nie dostałem maila i dalej 0 odpowiedzi. Jest jeszcze jakaś realna szansa na uzyskanie nagrody?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
31.05.2019 15:19:13
@K

Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż nie znamy szczegółów Twojej sprawy.

Jeśli jesteś pewien, że spełniłeś wszystkie warunki promocji w opisanym w regulaminie czasie, to pozostaje Ci napisanie reklamacji i przesłanie jej na wskazany w regulaminie akcji adres elektroniczny lub "tradycyjny". Organizator ma 30 dni na przesłanie odpowiedzi i wyjaśnienie sytuacji.

Trzymamy kciuki za pozytywny wynik reklamacji :)

Odpowiedz

K
K
Gość
09.06.2019 06:35:55
@najlepszekonto.pl

Organizator na razie milczy, a pisałem niejednokrotnie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
10.06.2019 04:23:20
@K

Tak, jak pisaliśmy niżej, być może promocję "obsługuje" teraz jedna osoba, stąd te opóźnienia. Radzimy sprawdzenie folderów "Spam" i "Kosz" w swojej poczcie, a jeśli tam nie ma wiadomości, to ponowny kontakt z organizatorem. Ostatecznością będzie tu złożenie reklamacji.

Odpowiedz

K
K
Gość
13.06.2019 18:53:55
@najlepszekonto.pl

UDAŁO SIĘ!
Organizator przesłał link do podania numeru konta raz jeszcze. JAK WIDAĆ, MOŻNA

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
13.06.2019 19:33:24
@K

Świetnie! Brawo za wytrwałość i cierpliwość :)

Odpowiedz

A
aniaania
Gość
21.05.2019 12:06:16

Co robić w sytuacji kiedy do tej pory nie wpłynęło żadne powiadomienie o nagrodzie pomimo spelnienia warunkow? W spamie ani nigdzie indziej po przeszukaniu maila nie ma żadnej informacji. A z maila [email protected] nikt nie odpowiada.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
21.05.2019 12:15:54
@aniaania

Niestety niewiele można tu zrobić oprócz oczekiwania na kontakt ze strony organizatora. To spółka Ad Astra odpowiada za informację o nagrodzie i do niej trzeba się zgłosić w razie wątpliwości.

Odpowiedz

J
jannowak3333
Gość
21.05.2019 12:25:18
@najlepszekonto.pl

Może przedstawiciel strony http://nalepszekonto.pl będzie miał większą siłę przebicia i pomoże w uzyskaniu odpowiedzi czy jest jakaś opóźnienie itp. ;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
21.05.2019 22:01:44
@jannowak3333

Jasne, postaramy się coś jutro podziałać :)

Temat jest tym razem dość niejednoznaczny, bo z pierwszej ręki znamy osobę, która maila o przyznaniu nagrody otrzymała. Wynika z tego, że problem nie jest globalny, a wybiórczy - co poniekąd utrudnia jego rozwiązanie.

Rozumiem, że:
1. Aplikacja mobilna została w marcu aktywowana. Z ciekawości, czy zalogowaliście się do niej?
2. Zapewniono wpływ w wysokości min. 1000 zł w marcu i kwietniu. Jaki to był rodzaj wpływu?
3. W jakiej domenie macie skrzynkę pocztową? (gmail, onet, wp itd.)

Odpowiedzi na powyższe pytania ułatwią nam podjęcie próby rozwiązania problemu.

---
Krystian

Odpowiedz

J
jannowak3333
Gość
22.05.2019 06:31:15
@najlepszekonto.pl

1.aplikacja została aktywowana
2.wpływ został wykonany standardowym przelewem z innego banku
3.skrzynka pocztowa http://o2.pl
znam dwie osoby które zrobiły te warunki,mają poczte w http://gmail.com i taka samo nie dostały maila

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
22.05.2019 06:48:58
@jannowak3333

To może przeszukaj folder "Kosz"? Czytałam o przypadkach, że ludzie tam znajdowali maila od organizatora - jako nadawca powinno być coś w stylu "Konto na Karnawał".

--
Ala

Odpowiedz

J
jannowak3333
Gość
22.05.2019 07:55:03
@najlepszekonto.pl

To nie pierwsza promocja z której korzystam,ale za to pierwsza z którą jest problem oczywiście spam i kosz poszedł na pierwszy ogień. Na innych stronach też są wpisy że część dostała a część nie.Kontakt z organizatorem jest utrudniony

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
22.05.2019 08:43:23
@jannowak3333

Przed chwilą udało mi się skontaktować z organizatorem. Miła Pani zapewniła, że wszyscy, którzy napisali na [email protected] w sprawie reklamacji, otrzymają odpowiedź do piątku (wynika z tego, że problem jest dosyć powszechny).

Tak więc, jeśli nie otrzymaliście premii, a się ona Wam należy:
1. Sprawdźcie folder "spam" i "kosz".
2. Piszcie na [email protected] - podajcie imię, nazwisko oraz maila (najlepiej tego, który został wpisany we wniosku o konto). Opiszcie sytuację powołując się na regulamin: https://kontonakarnawal.pl/regulamin.pdf
3. Poczekajcie do piątku na odpowiedź.
4. Jeśli jej nie otrzymacie, dajcie znać, a podpowiemy co dalej.

@jannowak3333 Tobie pozostaje pkt. 3 i (oby nie) 4 ;)

Wydaje mi się, że tę promocję obsługuje jedna osoba. Dajmy czas organizatorowi do piątku, aby się wykazał :)

---
Krystian

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
22.05.2019 08:55:35
@najlepszekonto.pl

Przed chwilą znajomy mi podesłał zrzut ekranu, który pokazuje, jakiej wiadomości szukamy na skrzynce. Wrzucam, bo może komuś się to przyda:
https://uploads.disquscdn.com/images/1f70fb5155072c30fb07f013d980eab080d2a212a5ed73f99b5968a03a1a1f72.png

Odpowiedz

J
jannowak3333
Gość
22.05.2019 09:30:52
@najlepszekonto.pl

Dziękuje za informacje,proszę osoby które dostaną jakieś wyjaśnienia od organizatora o krótkie info ;) Pozdrawiam

Odpowiedz

A
alaska224
Gość
23.05.2019 14:36:59
@najlepszekonto.pl

Dostalam odpowiedź, ze maila przesłali 17.05 (ja nic nie dostałam, a przejrzałam wszystko), ale wysłali treść jeszcze raz, także podałam nr konta i czekam na stówkę :)

Odpowiedz

A
Arek
Gość
19.07.2019 14:37:21
@alaska224

Dziś do mnie przysłali info na maila że druga stówka wpłynie na konto do końca lipca.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
19.07.2019 17:59:29
@Arek

Akcja wystartowała w karnawale, premia w wakacje, ale to nie ma znaczenia. Ważne, że jest i można świętować :)
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych promocjach. Trzeba łapać okazje :)

Odpowiedz

A
alaska224
Gość
20.05.2019 13:16:45

Ja nie dostałam. Proszę o info jak ktoś ma :)

Odpowiedz

J
jannowak3333
Gość
21.05.2019 07:37:40
@alaska224

Na 3 osoby które znam i powinny dostać maila żadna nie dostała nic

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
21.05.2019 07:45:33
@jannowak3333

Warto sprawdzić folder "Spam" na skrzynce pocztowej - może tam wpadło powiadomienie o nagrodzie?

Odpowiedz

K
Ka85
Gość
21.05.2019 09:27:00
@alaska224

Ja otrzymałem maila w zeszły piątek. Nadawca "Konto na karnawał" w temacie "Informacja o nagrodzie".

Odpowiedz

T
tomek86
Gość
21.05.2019 12:00:25
@najlepszekonto.pl

Spam sprawdzany kilkukrotnie i brak informacji o nagrodzie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
21.05.2019 22:03:16
@tomek86

Przeczytaj proszę moją odpowiedź dla @jannowak3333

Odpowiedz

E
Edek
Gość
15.05.2019 17:10:23

Czy dostaliście już maile dotyczące pierwszej premii?

Odpowiedz

J
jannowak3333
Gość
21.05.2019 07:21:39
@Edek

Wczoraj wysyłałem maila na konta[email protected] z zapytaniem o maila bo nic nie przyszło

Odpowiedz

S
Stahoo
Gość
07.02.2019 06:26:22

Wypelnilem formularz promocyjny 5dni temu a umowa na mnie czeka u kuriera bo nie mogłem odebrać wcześniej. I takie pytanie czy jak już jest po czasie to się złapie jeszcze?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
07.02.2019 07:53:42
@Stahoo

Jeśli zdążyłeś zarejestrować się w promocji, to zostałeś już nią objęty. Umowę powinieneś podpisać do 28 lutego, więc jest jeszcze trochę czasu :)

Odpowiedz

B
Bart
Gość
04.02.2019 09:35:52

Mam konto w BGŻ Opitimie. Teraz żałuję, że pomimo marnego procentu nie zdecydowałem się go zamknąć.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
04.02.2019 16:22:38
@Bart

Nie martw się :) Nie sposób wszystkiego przewidzieć.
Może wkrótce pojawi się atrakcyjna promocja - z prostymi warunkami i wysoką nagrodą. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu.
Trzymamy rękę na pulsie bankowych promocji i opisujemy jak tylko się pojawią

Odpowiedz

A
arni
Gość
03.02.2019 18:00:29

czy mogę założyć konto w placówce BGŻ czy musi być przez internet aby skorzystać z promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
04.02.2019 07:19:07
@arni

Niestety konto trzeba założyć przez Internet - tylko wtedy mamy szansę na premię.

Odpowiedz

A
Adam Wro
Gość
01.02.2019 08:45:20

Jaki kurier wozi umowy? W mojej okolicy mam problemy z niektórymi firmami.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
01.02.2019 09:35:16
@Adam Wro

Ostatnio był to DHL.

Odpowiedz

M
Mirek
Gość
01.02.2019 19:42:24
@najlepszekonto.pl

U mnie też przywiózł DHL.
Szybko poszło - w środę wniosek, dziś dostarczona przez kuriera umowa. Wystarczył tylko jeden podpis!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
01.02.2019 19:44:33
@Mirek

Super! Kurierowi gratulujemy szybkości działania, a Tobie życzymy powodzenia w spełnianiu warunków :)

Odpowiedz

B
Banks
Gość
01.02.2019 08:13:00

Czy promocja jest jeszcze aktywna?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
01.02.2019 08:15:27
@Banks

Tak - formularz rejestracji dalej jest aktywny, zatem można przystąpić do promocji :)

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
29.01.2019 17:05:01

Kiedy polecacie zamknąć konto żeby nie stracić premi?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
30.01.2019 07:46:06
@Tomek

Zgodnie z regulaminem, możliwość jest tylko jedna: konto można zamknąć po wypłacie ostatniej części premii.
Gdybyś zrobił to wcześniej, nie otrzymasz nagrody, gdyż nie będzie możliwości jej przekazania.

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
27.01.2019 15:37:14

Po rejestracji pojawia się przycisk Otwórz konto. Czy mogę w niego kliknąć czy muszę czekać na maila?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
27.01.2019 15:51:23
@Karolina

Bez różnicy - konto w promocji założysz korzystając z przycisku na stronie promocji lub linka w wiadomości mailowej od organizatora.

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
27.01.2019 15:04:27

Jakie zgody marketingowe muszę zaznaczyć we wniosku o konto?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
27.01.2019 15:50:23
@Karolina

Regulamin nie wymaga zaznaczania zgód marketingowych. Wystarczy oznaczyć wymagane pola dotyczące zapoznania się z tabelą opłat i prowizji oraz arkuszem dla deponentów.

Odpowiedz

Z
Ziemba
Gość
25.01.2019 16:30:54

Czy na pewno można wykonać przelewy na swoje konto w innym banku? I czy mogę wykonać 5 przelewów na to samo konto w mBanku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
25.01.2019 19:14:02
@Ziemba

Regulamin tej promocji dość szczegółowo definiuje pojęcie "wpływu na konto". Jest jednak dość lakoniczny w zakresie określenie przelewu, którego wykonanie jest jednym z warunków otrzymania nagrody na 2 etapie. Nic nie mówi o kwotach przelewu ani rachunku, na które mają być wykonane.

Zapis regulaminowy sprowadza się do słów:

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji GOmobile), z wyłączeniem systemów płatności internetowych tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i tym podobnych;

Tak więc nie ma przeciwwskazań, by zrobić przelewy o dowolnej kwocie na swój rachunek w innym banku.

Odpowiedz

M
Michał07
Gość
25.01.2019 15:33:44

Witam. Czy karta kredytowa BGŻ wyklucza mnie z tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
25.01.2019 16:24:03
@Michał07

Jednoznaczna odpowiedź jest utrudniona ze względu na zbyt małą ilość informacji jaką posiadamy.

Kluczowe dla udziału w promocji jest nie tylko brak rachunku osobistego (także jako współposiadacz) w banku w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto, ale i brak podpisanej umowy ramowej.

Sama karta kredytowa w BGŻ nie wykluczałaby z udziału w promocji pod warunkiem, że biorąc ją nie podpisywałeś umowy ramowy.
Jeśli jednak ją podpisałeś i nadal jesteś stroną umowy ramowej o świadczenie usług przez bank BGŻ BNP Paribas, to nie możesz otrzymać nagrody

Odpowiedz