Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

HIT! 650 zł z eKontem osobistym w mBanku: 350 zł w gotówce + 200 zł do Allegro + 100 zł za eKonto Junior. Ponadto 7% dla oszczędności

81 komentarzy / opinii
HIT! 650 zł z eKontem osobistym w mBanku: 350 zł w gotówce + 200 zł do Allegro + 100 zł za eKonto Junior. Ponadto 7% dla oszczędności
Czas trwania Zakończona (28.09.2022)
Cel (zysk) 650 zł: 350 zł w gotówce (200 zł za aktywność, 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód) +200 zł do Allegro + 100 zł za eKonto Junior.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Aby otrzymać premię gotówkową i voucher do Allegro należy otworzyć konto oraz zrealizować warunki aktywności (m.in. wpływ 1000 zł i 8 transakcji) w 3 kolejnych miesiącach. Ponadto za założenie ROR metodą "na selfie" lub przez e-dowód bank przekaże 150 zł.
mBank promuje eKonto osobiste atrakcyjnym zestawem nagród. Do zdobycia są premie gotówkowe: 350 zł (i dodatkowo 100 zł za otwarcie konta dla dziecka) oraz 200 zł w formie vouchera do Allegro. Oprócz tego możesz zyskać atrakcyjne oprocentowanie 6,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele", a ponadto 7% na eKoncie Oszczędnościowym dla nowych środków do 500 tys. zł.

Do promocji „eKonto osobiste plus premia - edycja IV” można przystąpić do 28 września 2022 r. Premie wynoszą:

 • 200 zł (3 premie cząstkowe – 100 zł i 2 × 50 zł za aktywność),
 • 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód lub metodą "na selfie",
 • 200 zł w bonie do Allegro + darmowy miesiąc usługi Allegro Smart.

Niestety, z tej ostatniej nagrody skorzysta jedynie pierwsze 2,5 tys. osób, które w ramach czwartej edycji akcji "eKonto osobiste plus premia” otworzą w mBanku rachunek wraz z kartą. Na stronie promocji znajdziesz licznik pokazujący, ile bonów zostało jeszcze do rozdania.

Zgarnięcie całej puli możliwe jest tylko z e-dowodem, gdyż warunkiem zdobycia bonu na Allegro jest złożenie wniosku o ROR na stronie promocji.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 100 zł za otwarcie konta dziecku. O szczegółach piszemy niżej.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 6 lub 6,5% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 20 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Dla kogo promocja?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2020 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Zwracamy uwagę, że choć okres karencji jest długi, to jednak prawa do skorzystania z oferty nie pozbawia posiadanie w mBanku np. lokaty czy konta firmowego.

Możesz wziąć udział w akcji? Czytaj dalej.

650 zł za otwarcie konta + aktywność

Zgarnięcie wszystkich premii nie jest zbyt trudne, konieczne są skrupulatne pilnowanie terminów i standardowa aktywność w korzystaniu z rachunku:

 • Krok 1.

  Do 28 września 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli voucherów)

  • złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz - opcjonalnie - z rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele na stronie banku;
  • wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

  Nie zapomnij też o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Możesz zdobyć dodatkowy bonus: 150 zł w gotówce, jeśli otworzysz konto przez e-dowód lub "na selfie".

 • Krok 2.

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz voucher o wartości 200 zł do Allegro wraz z miesięczną subskrypcją usługi Allegro Smart:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Informacja.

  Przed wypłatą premii 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód bank zweryfikuje, czy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonałeś przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Jest to warunek niezbędny, ale zaznaczamy, że może to być transakcja wykonana w ramach spełniania warunku z Kroku 2 (premia za szybki wpływ i transakcje).

 • Premia.

  Tylko tyle wystarczy, byś zdobył voucher do Allegro. Zostanie Ci on udostępniony w formie kafelka mOkazji w serwisie transakcyjnym w sekcji Finanse > mOkazje i aplikacji mobilnej Profil > mOkazje do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta i będziesz go mógł odebrać w ciągu 60 dni od daty przekazania.

 • Krok 3.

  Aby otrzymać dodatkowo 2 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Krok 4.

  Jeśli chcesz uzyskać 6,5% na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka 6,5% zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniłeś ten warunek.

 • Premia.

  Każda z premii gotówkowych wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że premię otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 1 sierpnia 2022 r., to:

 • Do 8 sierpnia zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W sierpniu i / lub do końca września wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem (w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii cząstkowej za otwarcie konta przez e-dowód). Bank przekaże Ci kod do Allegro (200 zł) oraz należną premię (100 zł) do końca października 2022 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w październiku i listopadzie. Za wykazanie się aktywnością w każdym z tych miesięcy zyskasz kolejne nagrody po 50 zł. Premie zostaną wypłacone do końca listopada i grudnia 2022 r.

Dobra informacja jest taka, że premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe.

Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Otwarcie konta przez e-dowód lub "na selfie"

Zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 150 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

Co zrobić we wniosku?

O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych..

Wniosek o eKonto osobiste w promocji

Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji…

eKonto z premią, oświadczenie

Jakie wpływy i transakcje zostaną uznane?

Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

Program lojalnościowy mOkazje

mOkazje to specjalny program lojalnościowy, umożliwiający otrzymanie zwrotu za zakupy kartą u wybranych partnerów banku. W ramach programu są też udostępniane oferty własne mBanku – np. opisana wcześniej akcja. Aby skorzystać z mOkazji, należy jednak dodatkowo wykonać następujące kroki:

 • aktywować mOkazje w systemie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej;
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie przez mBank danych osobowych oraz na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową partnerom programu (i nie odwołać ich do dnia otrzymania ostatniego zwrotu), a także zaakceptować regulamin mOkazji.

Voucher będzie ważny przez rok. Zasady korzystania z bonów podczas zakupów na Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

7% na eKoncie Oszczędnościowym

Oferta mBanku przyciąga uwagę nie tylko atrakcyjnymi bonusami za otwarcie rachunku osobistego, ale i wysokim oprocentowaniem eKonta Oszczędnościowego. Wpłacając na to konto nowe środki, Twoje oszczędności do 500 tys. zł przez 3 miesiące będą pracowały na 7% w skali roku.

Oprocentowanie
5,2%
Oprocentowanie 5,2%

oprocentowanie dla nadwyżki środków ponad 500 tys. zł wynosi 1%

oprocentowanie poza ofertą na nowe środki wynosi:

 • 0,75% dla kwot do 99 999,99 zł
 • 1% dla nadwyżki ponad 99 999,99 zł
Okres obowiązywania
90 dni
Zakres kwot
do 500 tys. zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto osobiste

 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Oprocentowanie

 • Oprocentowanie
  5,2%
 • Okres obowiązywania

  90 dni

 • Zakres kwot

  do 500 tys. zł

 • Kapitalizacja odsetek

  miesięczna

 • Limit kont

  1

 • Klient

  nowy i obecny

 • Wpłata

  tylko nowe środki - nadwyżka ponad saldo depozytów klienta w banku na dzień 14 września 2023 r.

 • Oferta ważna do

  04.10.2023 r.

 • Dodatkowe informacje

  oprocentowanie dla nadwyżki środków ponad 500 tys. zł wynosi 1%

  oprocentowanie poza ofertą na nowe środki wynosi:

  • 0,75% dla kwot do 99 999,99 zł
  • 1% dla nadwyżki ponad 99 999,99 zł

Podstawowe opłaty

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przelew internetowy

  0 zł za pierwszy przelew (wewnętrzny lub zewnętrzny) w miesiącu, 9 zł za każdy kolejny

 • Zlecenie stałe

  niedostępne

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto osobiste

Zalety

 • wysoka kwota maksymalna
 • cykliczność oferty

Wady

 • konieczność posiadania konta osobistego
 • oferta tylko dla nowych środków
 • Wysokość oprocentowania
  4/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  4/ 5

6,5% na Moje cele? Korzystaj!

Kolejną zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 6,5% w skali roku. Maksymalna kwota to 20 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

Na Moje cele trafia reszta z wykonywanych transakcji, więc właściwie nie musisz myśleć o jego zasilaniu. Wcześniej ustaw tylko, czy ma to być określona kwota, czy procent od płatności. Warto wiedzieć, że możliwe jest też zasilanie konta Moje cele zleceniem stałym, niekoniecznie muszą to być resztki z płatności.

Oprocentowanie
7%
Opłata za konto
0 zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto osobiste

Konto oszczędnościowe
NIE
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Autooszczędzanie

 • Oprocentowanie rachunku
  • w promocji 7% dla kwot do 50 tys. zł - obowiązuje przez 3 miesiące, jeśli skorzystasz z oferty do 7 lutego 2024 r.
  • poza promocją:
   • 0,5% - oprocentowanie standardowe
   • 1,5% - stawka premium jest naliczana, jeśli w danym miesiącu suma wpływów na rachunek jest wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń
 • Sposób oszczędzania

  możesz wybrać:

  • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • procent (1-15%) od każdej transakcji
  • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji
  • stałą kwotę raz w miesiącu
 • Rodzaj transakcji
  • płatności kartą debetową
  • wypłaty z bankomatów
  • przelewy internetowe
 • Uwagi

  do uzyskania oprocentowania 7% należy otworzyć ten rachunek razem z eKontem osobistym do 7 lutego 2024 r. i zadbać, aby w danym miesiącu suma wpływów na Moje Cele była większa od sumy obciążeń o min. 100 zł

  obecni klienci mBanku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7%, jeśli 1 września 2023 r. posiadali na rachunkach oszczędnościowych i lokatach w mBanku mniej niż 1000 zł i do 7 lutego 2024 r. złożą wniosek o rachunek Moje Cele (alternatywy warunek to spełnienie łącznie warunków: 1) wykonanie w co najmniej 3 miesiącach od  marca do sierpnia 2023 r. min. 1 transakcji miesięcznie, 2) w tym samym okresie zapewnienie min. 2500 zł na rachunek w mBanku w min. 3 miesiącach, 3) w min. 3 miesiącach od marca do sierpnia 2023 r. zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku, 4) nieposiadanie mKonta intensive na dzień 12 września 2023 r.)

  rachunek Moje Cele otwarty placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 28.09.2023 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód oprocentowany jest na 5,5%

Podstawowe opłaty

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Opłata za internetowy przelew z rachunku

  pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, opłata za każdy kolejny uzależniona jest od wieku klienta:

  • 0,50 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów w wieku 18-24 lata
  • 9 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów, którzy skończyli 25 lat
 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto osobiste

 • Czy konto oszczędnościowe jest wymagane?

  NIE

Zalety

 • konkurencyjne rynkowo oprocentowanie
 • największy wybór metod oszczędzania na rynku

Wady

 • niskie oprocentowanie standardowe
 • Wysokość oprocentowania
  5/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  3.5/ 5

Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

+ 100 zł za otwarcie konta dla dziecka

Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł za założenie rachunku dla swojej pociechy. Do wyboru masz eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia) lub eKonto możliwości (dla nastolatka w wieku 13-17 lat). Wybrany rachunek musisz otworzyć w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

eKonto osobiste w mBanku – ile kosztuje?

Prowadzenie eKonta osobistego jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Co do opłaty za kartę, to aby jej uniknąć, należy w miesiącu wykonać transakcje na min. 350 zł. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 7 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 7 zł


opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 2,50 zł
Bankomaty 0 zł / 2,50 zł

 • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Mastercard Debit PayPass
  • Visa Electron payWave
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
  • możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 4,90 zł miesięcznie)
  • moneyback w ramach programu mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 7 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą
  • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
  • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
  • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3,5% (karta wielowalutowa) do 5,9% (pozostałe karty) za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
  • 0,5%, min. 5 zł - sieć Euronet
 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł - realizacja 
  • 2 zł - miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  6 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Visa Mobile: płatności internetowe kartą Visa z użyciem numeru telefonu zarejestrowanego w usłudze (bez danych karty).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • nowoczesne płatności mobilne oraz funkcjonalna aplikacja mobilna
 • atrakcyjne usługi dodatkowe (limit w koncie, mOkazje)

Wady

 • opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów w kwocie niższej niż 100 zł
 • wysokie koszty transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Jako posiadacz konta możesz polecać je znajomym, za co bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem:

Jeśli rozważasz ubieganie się o dodatkowe 100 zł za otwarcie eKonta Junior lub eKonta możliwości, zapoznaj się także ze szczegółami tych rachunków:

Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku
  • 5,5% do 5000 zł do 17 października 2023 r.
  • 0% - powyżej 5000 zł i poza okresem promocji
 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Junior

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

Inne

Zalety

 • darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • karta debetowa do rachunku
 • gra-samouczek wprowadzająca w świat bankowości
 • aplikacja mobilna dla dziecka

Wady

 • brak ciekawych propozycji oszczędnościowych i walutowych dla dziecka
 • Atrakcyjność opłat
  5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5
Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty polskie i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 13-24 lata

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Me

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • własny wizerunek karty
  • program rabatowy mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji od wartości transakcji

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł – wpłatomaty mBanku, Planet Cash i Cashline
  • 0,2%, min. 2 zł – wpłatomaty Euronet
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

 • Koszt przelewu (europejskiego) SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35%, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Visa Mobile: płatności internetowe kartą Visa z użyciem numeru telefonu zarejestrowanego w usłudze (bez danych karty).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Czy rodzic musi posiadać konto?

  NIE

Zalety

 • darmowe konto, karta i wypłaty z bankomatów krajowych
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek (dobra aplikacja mobilna i bankowość internetowa, Blik, Google Pay i Apple Pay)
 • dobry wybór dla osoby stawiającej pierwsze kroki w finansach (samouczek, przejrzyste zasady)

Wady

 • brak dobrej oferty oszczędnościowej
 • brak karty wielowalutowej (w przeciwieństwie do innych kont w mBanku)
 • Atrakcyjność opłat
  5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Nawet 650 zł + 6,5%? Warto!

Doceniamy, że mBank dba o to, aby jego nowi klienci ciągle czuli się doceniani. Do zgarnięcia w tej promocji jest nawet 650 zł oraz 6,5% na rachunku Moje cele. Wystarczy jedynie standardowa aktywność – wpływ 1000 zł i 8 transakcji w każdym z trzech miesięcy. Zyskanie kolejnych 150 zł wymaga skorzystania z nowoczesnej metody otwarcia konta, zaś podwyższone oprocentowanie na rachunku do automatycznego oszczędzania to już stały element akcji mBanku. Jeśli jednak chcesz zgarnąć maksymalną premię, pamiętaj o ograniczonej puli voucherów do Allegro i nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(81)
Sortuj od najnowszych
K
Katarzyna
Gość
8 miesięcy temu

Czy ktoś z otwierających konto we wrześniu dostał bon do Allegro? Ja już złożyłam reklamację i czekam co mi odpiszą

Odpowiedz

M
Marek
Gość
8 miesięcy temu

Witam, czy po złożeniu wniosku o zamknięcie konta w mBanku, w ostatnim niepełnym miesiącu nadal muszę obrócić kartą 350 zł? Nawet jak np. okres wypowiedzenia kończy się 1 lutego?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
8 miesięcy temu
@Marek

Bank weryfikuje spełnienie warunku aktywności po zakończeniu miesiąca i wtedy ewentualnie pobiera opłatę. Dlatego proces zamykania konta najlepiej jest zacząć od rezygnacji z karty, by nie generowała ona kosztów. O procesie zamykania rachunku w mBanku pisaliśmy w osobnym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/jak-zamknac-konto-osobiste-w-mbanku

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość
9 miesięcy temu

Czy aby uniknąć opłaty za kartę (w przypadku miesięcznych płatności < 350 zł) można z niej zrezygnować i płacić zbliżeniowo blikiem lub pozbyć się fizycznej karty i płacić telefonem?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@Wojtek

Tak, możesz zrezygnować z karty i płacić tylko Blikiem, ale na wszelki wypadek zrób to dopiero po otrzymaniu nagrody.

Płatności telefonem (Apple / Google Pay i in.) powiązane są z wydaną kartą, więc kiedy z niej zrezygnujesz, nie będziesz mógł już z nich korzystać.

Odpowiedz

P
Piotrek
Gość
10 miesięcy temu

Czy dostali Państwo już bon Allegro? U mnie nadal brak.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
10 miesięcy temu

To teraz czekam na info, czy ktoś dostał bon na Allegro przed 30 listopada - u mnie narazie kafelka brak :)

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość
10 miesięcy temu
@Piotr

U mnie nadal nie ma vouchera :(

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
10 miesięcy temu
@Wojtek

U mnie pojawił się wczoraj tj. 30 listopada.

Odpowiedz

Z
Ziemowit
Gość
10 miesięcy temu

Ja bonu nie mam, konsultant podsyła mi regulamin promocji i tam faktycznie nie ma mowy o bonie. Czyli klasyczny wał. Zawiodłem się trochę na tej stronie bo bez tego bonu promocja była o wiele mniej opłacalna.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
10 miesięcy temu
@Ziemowit

Zerknij na nasz komentarz poniżej, zamieściliśmy tam zrzut ekranu z warunkami tej promocji. Może okaże się to pomocne w kontakcie z bankiem.

Odpowiedz

Z
Ziemowit
Gość
10 miesięcy temu
@Aldona Derdziak

Tak mam jednak kod. był, w kafelkach gdzieś niżej w m okazjach. Natomiast na razie się nie wygenerował..widzę tylko symbol 200 zł i jak wchodzę błąd w generowaniu kodu, wierzę że za jakiś czas się pojawi.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
11 miesięcy temu

UWAGA! Komunikat! Bony do allegro wpadły! ;))

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
11 miesięcy temu
@Marek

Bardzo nas cieszy Twoja wiadomość. Oby był to początek nadrabiania zaległości w przekazywaniu nagród przez organizatora ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
11 miesięcy temu

Niestety przy tego typu promocjach jedynym dowodem na ich istnienie jest screen ze strony promocji. Poniżej znajdziecie zrzut ekranu przydatny w reklamacji z bankiem:

Odpowiedz

J
Jacur
Gość
11 miesięcy temu

Halo, bonów do Allegro w mokazjach brak... Ktoś ma jakieś info, zrzut ekranu, regulamin cokolwiek co umożliwiłoby złożenie reklamacji?

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość
11 miesięcy temu

Wygląda na to, że akcja z bonem Allegro to był przekręt. W regulaminie nic nie ma, a strona promocji już nie istnieje czyli pocałujcie misia w...

Odpowiedz

M
Marek
Gość
11 miesięcy temu

Założyłem konto na początku sierpnia za pomocą Waszego reflinka, a więc wedle Waszych zapewnień, do jutra powinienem otrzymać bon do allegro na 200zł + jeden miesiąc smarta za darmo...

Rozumiem, że do jutra czyli ostatniego dnia października mbank się wyrobi i Wasze zapewnienia zostaną zrealizowane?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
11 miesięcy temu
@Marek

Również założyłem konto w sierpniu i nadal nie mam bonu do allegro widocznego w apce mobilnej. Premie pieniężne przyszły już kilka dni temu, a bonu nadal brak.

Odpowiedz

P
Paula
Gość
11 miesięcy temu
@Marek

Również nie dostałam bonu do allegro.. myślę, żeby złożyć reklamację.

Odpowiedz

W
Woajtek
Gość
11 miesięcy temu
@Marek

Ja już złożyłem reklamację w mBanku, bo żadnego bonu nie dostałem, a wszystkie warunki spełniłem.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
11 miesięcy temu
@Marek

Również założyłem konto w sierpniu. Spełniłem wszystkie warunki. W październiku otrzymałem z tego tytułu łącznie 250 zł, jednak bonu do Allegro nie otrzymałem.

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
11 miesięcy temu

Czy ktoś kto otwierał konto w sierpniu otrzymał już nagrody?

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
11 miesięcy temu
@Karolina

Chyba nikt, bo ja też jeszcze czekam (konto otwierałam w sierpniu)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
11 miesięcy temu
@Karolina

W przypadku otwierających konto w sierpniu bank ma czas na przekazanie premii do końca października.

Z moich i innych osób doświadczeń płynie wniosek, że organizatorzy na ogół przesyłają nagrody najwcześniej kilka dni przed upływem terminu zapisanego w regulaminie. Jest więc jeszcze trochę czasu.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
11 miesięcy temu

Proszę o informację w jaki sposób zostanę poinformowana o przyznanej premii? Mailowo czy od razu należność wpłynie mi na konto?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
11 miesięcy temu
@Natalia

mBank nie rozsyła takich powiadomień, premia od razu wpływa na konto.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
11 miesięcy temu
@Aldona Derdziak

Dziękuję

Odpowiedz

W
wojciech
Gość
11.09.2022 12:03:59

Na stronie banku nie ma możliwości otwarcia konta 450+200 do allegro przez selfie, tylko

e-dowód. Można otworzyć przez selfie w aplikacji mobilnej, ale tylko 450 bez vouchera do allegro.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
12.09.2022 13:22:45
@wojciech

Istotnie, akcja z bonusem na Allegro to dodatek do podstawowej promocji i zdobycie w niej premii wymaga posiadania e-dowodu. Wspomnieliśmy o tym w ramce umieszczonej na początku tekstu, zaraz po wymienieniu nagród.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
12.09.2022 16:24:45
@Krzysztof Duliński

Faktycznie. Dziękuję.

Odpowiedz

S
Seba
Gość
23.08.2022 16:59:59

Mam już konto w mbanku ,ale chce założyć nowe na żone która jest moim pełnomocnikiem .Jak założę te konto na żonę to dostanie te bonusy?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
23.08.2022 20:10:02
@Seba

Tak, bo wykluczenie dotyczy tylko osób, które już posiadają konto, a pełnomocnik nie jest (współ)właścicielem.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
22.08.2022 12:58:26

Nie rozumiem trochę. Jak założyłem konto w sierpniu to mam zrobić 8 transakcji we wrześniu czy mogą być dwie w sierpniu a sześć we wrześniu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
22.08.2022 18:41:31
@Marek

Wpływ na rachunek musi zostać zapewniony w ciągu 7 dni od jego otwarcia. Natomiast wymagane transakcje mogą być zrealizowane w miesiącu otwarcia ROR, w kolejnym miesiącu lub część w miesiącu podpisania umowy a część w kolejnym. Ważne, by do końca miesiąca następującego po tym, w którym został otwarty rachunek bank odnotował ich 8.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
22.08.2022 10:47:57

W jaki sposób mBank rozumie płatność kartą skoro karta jest mobilna ( bez plastikowej wersji)?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
22.08.2022 11:18:43
@Natalia

W jakim sensie? W promocji trzeba założyć eKonto wraz ze "standardową", plastikową kartą. Skorzystanie z Apple Pay / Google Pay również wymaga posiadania karty.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
22.08.2022 11:43:46
@Justyna Kalicińska

Wniosek złożyłam i otrzymałam tylko mobilną kartę ( dostępną tylko w aplikacji). Czy płatność przez funkcje NFC telefonem zaliczy warunek płatności kartą (8 transakcji)?

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
22.08.2022 11:57:57
@Natalia

Czy wymagane jest posiadanie 'plastikowej" karty? Czy jej brak dyskwalifikuje mnie z udziału w promocji?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
22.08.2022 12:31:31
@Natalia

Przepraszam, masz rację: nie ma warunku posiadania wyłącznie plastikowej karty, więc mobilna spokojnie powinna spełniać warunki. W takim wypadku po prostu płacisz telefonem (Apple Pay / Google Pay) i również spełniasz warunki akcji.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
22.08.2022 12:43:23
@Justyna Kalicińska

Serdecznie dziękuję.

Odpowiedz

P
Paulina
Gość
24.08.2022 12:01:35
@Justyna Kalicińska

Czy płatność blikiem również zalicza się na poczet transakcji 350pln

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
24.08.2022 18:39:23
@Paulina

Regulamin pozwala na wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Oto punkt z regulaminu:

Transakcje – transakcje Kartą wydaną do eKonta osobistego (w tym płatności telefonem) i/lub transakcje BLIKIEM/zbliżeniowe BLIKIEM. Do transakcji zaliczamy bezgotówkowe transakcje zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym i w internecie (w tym płatności telefonem) oraz transakcje przy użyciu usługi BLIK w tym BLIKIEM zbliżeniowym w punkcie handlowo-usługowym i w internecie. 


Odpowiedz

N
Natalia
Gość
22.08.2022 10:43:22

Czy karta do konta jest mobilna?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
18.08.2022 18:00:01

Czy to konto oszczędnościowe ma jakieś warunki do spełnienia, aby było darmowe?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
18.08.2022 19:14:12
@Piotr

eKonto Oszczędnościowe i rachunek Moje Cele są prowadzone bezpłatnie.

Odpowiedz

J
Jacek
Gość
18.08.2022 17:58:53

Rozumiem, że skorzystanie z linku polegającego powoduje utratę możliwości otrzymania bonu na Allegro?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
19.08.2022 13:18:32
@Jacek

Promocja związana z uzyskaniem bonu do Allegro nie ma swojego odrębnego regulaminu. Jej zasady opisane są na stronie przygotowanej przez mBank. Ze względów ostrożnościowych przyjąłbym, że i do niej odnosi się jednak zapis z regulaminów akcji przygotowanych przez mBank, który mówi:

Każdą naszą promocję organizujemy odrębnie. Każda ma swój, odrębny regulamin. Nasze promocje i regulaminy nie łączą się.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
18.08.2022 17:56:52

Witam, jeżeli 8 transakcji wykonam w sierpniu to pierwszą nagrodę otrzymam do końca września, czy i tak do końca października?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Redaktor Moneteo.com
18.08.2022 19:25:37
@Marek

Bank daje sobie czas do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków przez uczestnika, czyli w Twoim wypadku faktycznie do końca października. Raczej nie spodziewałabym się znacznie szybszej wypłaty.

Odpowiedz

A
Aga
Gość
14.08.2022 19:44:46

Próbowałam kilka razy z edowodem i nie przeszło, na maila przysłali mi coś takiego "niestety nie mamy możliwości obsługi wniosku poza placówką.

Zapraszamy do najbliższego oddziału mBanku.". Czy coś robię źle?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
16.08.2022 11:05:45
@Aga

Trudno powiedzieć. Możesz jedynie sprawdzić zgodność swojego postępowania z instrukcją: https://www.youtube.com/watch?v=qc7BHl47FWs&ab_channel=mBank

Czy Twój dowód na pewno posiada tzw. warstwę elektroniczną (został wydany po 4 marca 2019 r.)? Jeśli nie, pozostaje spróbować weryfikacji "na selfie", ta metoda też jest premiowana ?

Odpowiedz

M
Michał
Gość
14.08.2022 17:52:38

Czy przelew Blik na swój rachunek maklerski będzie liczony jako transakcja uprawniająca do otrzymania premii?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
16.08.2022 12:23:33
@Michał

Dla pewności dopytałem o to w banku i odpowiedź jest niestety negatywna. Przelew Blik nie zostanie uznany, transakcje muszą dotyczyć zakupu w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
10.08.2022 09:41:25

Czy jest jakiś wymóg jak długo 1000 zł ma znajdować się na kocie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
10.08.2022 12:02:27
@Natalia

Nie ma, możesz je przelać z powrotem nawet tego samego dnia.

Odpowiedz

J
jac
Gość
08.08.2022 17:05:10

Czy zaraz po założeniu konta można zrezygnować z "Moich celów", czy to w jakiś sposób może kolidować z otrzymywaniem comiesięcznych premii?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
08.08.2022 20:07:51
@jac

Założenie konta Moje cele jest opcjonalne. Powinny to zrobić osoby, które chcą uzyskać atrakcyjne oprocentowanie dla swoich oszczędności. Jego posiadanie bądź nie, nie ma to wpływu na otrzymywanie premii za realizowanie warunków aktywności.

Zauważ, że w mBanku możliwe jest samodzielne wpłacenie pieniędzy na Moje cele, nie musisz gromadzić mozolnie końcówek z wykonywanych transakcji.

Odpowiedz

J
jac
Gość
08.08.2022 22:59:55
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź, założyłem konto w mbanku dla promocji i trochę wsadziłem na 3 miesięczną lokatę, ale te Moje cele dla mnie są zupełnie zbędne i chętnie je wyłączę.

Odpowiedz

J
jac
Gość
08.08.2022 23:15:51
@Krzysztof Duliński

Jeszcze jedno małe pytanie: rozumiem, że ten pierwszy szybki wpływ min. 1000zł może być wpływ z mojego konta w innym banku i to będzie zaliczone, tak?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
09.08.2022 12:20:38
@jac

Tak, jak najbardziej.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
08.08.2022 09:09:11

Czy nagroda jest wolna od podatku? Nie musze uwzględniać jej w rocznym rozliczeniu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
08.08.2022 12:08:01
@Natalia

W tego typu promocjach nagrody są zwolnione z podatku.

Odpowiedz

A
Artur
Gość
04.08.2022 23:28:20

Czy muszę się zgadzać na to?


Twoja zgoda na marketing spółek UNIQA 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania od banku materiałów marketingowych usług i produktów spółek UNIQA TUnŻ S.A. oraz UNIQA TU S.A., obie z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51.


Twoja zgoda na pobranie informacji z BIK

Zgadzam się na jednorazowe pobranie informacji o moich zobowiązaniach w BIK aby bank mógł mi przedstawić zindywidualizowaną ofertę kredytową po otwarciu konta. Potwierdzam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez BIKOdpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
05.08.2022 09:03:57
@Artur

Wyrażenie tych zgód nie jest konieczne. Powinieneś je zaznaczyć, jeśli chcesz otrzymywać oferty ubezpieczeniowe lub na wstępnym etapie wniosku zaznaczyłeś chęć otrzymania oferty kredytowej na start.

Odpowiedz

A
Artur
Gość
05.08.2022 20:27:35
@Krzysztof Duliński

Dziękuję

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
03.08.2022 12:26:46

Na stronie jest napisane wyraźnie "• Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód w wysokości 150 zł," To w końcu sam e-dowód bierze udział w promocji, czy selfie też?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
03.08.2022 19:51:44
@Paweł

Otwarcie rachunku przez selfie też daje prawo do podstawowych nagród. Natomiast 200 zł na Allegro dostępne jest po skorzystaniu z linka na stronie promocji. Tak więc zgarnięcie całej puli możliwe jest tylko z e-dowodem.

Odpowiedz

R
Robert
Gość
01.08.2022 20:35:49

Po kliknięciu linku na telefonie dostępne są dwie opcje - automatycznie przez e-dowód i samodzielnie w placówce lub u kuriera. Nie ma możliwości otwarcia na selfie.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
02.08.2022 12:03:09
@Robert

ktoś jeszcze tak ma?

Odpowiedz

G
Greg
Gość
03.08.2022 12:13:28
@Paweł

Wszyscy tak mają, bo otwarcie przez selfie jest dostępne tylko w aplikacji mBanku. Problem polega na tym, że w celu zyskania voucherów 200 zł na Allegro musisz otworzyć konto przez stronę promocji. A po kliknięciu w linka jesteś przenoszony do wniosku w przeglądarce, a nie w apce. Tak więc jeśli chcesz otrzymać jak najwięcej to zostaje tylko otwarcie przez eDO App.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość
01.08.2022 20:21:51

Cześć, nie mam jeszcze e-dowodu. Ile trwa wyrabianie dokumentu i czy zdążę się załapać na promocję?

Odpowiedz

A
Adrian
Gość
02.08.2022 10:31:19
@Kasia

Wyrobienie takowego dokumentu trwa do 30dni, ja czekałem około 25dni

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
02.08.2022 11:02:43
@Kasia

https://www.gov.pl/web/e-dowod

Odpowiedz

T
TROMBKA
Gość
01.08.2022 17:00:36

Jaki jest okres ważności bonów?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
01.08.2022 18:21:08
@TROMBKA

Bony na Allegro są ważne rok. Taka informacja znajduje się na dole strony promocji.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
01.08.2022 14:17:43

Czy użycie kodu polecającego od znajomego łączy się z opisaną promocją?

Odpowiedz

K
Karol
Gość
01.08.2022 19:01:55
@Piotr

Chyba nie, skoro ostatnie zdanie z regulaminu to: "Nasze promocje i regulaminy nie łączą się."

Odpowiedz

R
Robert
Gość
01.08.2022 20:39:09
@Piotr

Poza tym w mbanku niestety nie ma premii za otwarcie konta z polecenia.

Odpowiedz

M
maciej
Gość
01.08.2022 14:10:35

Gdzie moge znaleźć regulamin promocji 200 zł na Allegro?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
01.08.2022 18:58:51
@maciej

Nie jest to osobna promocja z odrębnym regulaminem, a jedynie "dodatek" do tej opisywanej – informacje o niej zawarte są jedynie na stronie promocji.

Odpowiedz