Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

250 zł za Konto Przekorzystne dla młodych z pakietem dla graczy w banku Pekao SA

Publikacja:
250 zł za Konto Przekorzystne dla młodych z pakietem dla graczy w banku Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł: 150 zł w gotówce + 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile.
Uczestnik Rodzic dziecka w wieku 6-17 lat.
Po drodze Zdobycie gotówki wymaga założenia Konta Przekorzystnego dla Młodych i rachunku Mój Skarb oraz aktywności zależnej od wieku dziecka. Punkty w Bezcennych Chwilach będą przyznane po zarejestrowaniu karty w programie i wykonaniu 5 transakcji kartą.
Bank Pekao SA oferuje młodym miłośnikom gier komputerowych atrakcyjny pakiet bonusów - 150 zł w gotówce, równowartość 100 zł w punktach w Bezcennych Chwilach i do tego kartę płatniczą z wizerunkiem gamingowym. Zdobycie nagród jest z pewnością dużo łatwiejsze niż pokonanie kolejnego poziomu w niejednej grze.

Banki dostrzegły coraz liczniejszą rzeszę miłośników gier komputerowych i starają się pozyskać ich względy na różne sposoby. Najpopularniejsze z nich to oferowanie kart płatniczych ze specjalną gamingową grafiką oraz nagród związanych z ich pasją. Często wiąże się to z popularyzacją programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Tak jest właśnie w przypadku banku Pekao SA. Mamy tu do czynienia z połączeniem dwóch akcji promocyjnych:

 • "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom - edycja 27" przygotowanej samodzielnie przez bank Pekao SA, w ramach której do zdobycia jest do 150 zł w gotówce; można do niej przystąpić do 15 maja 2023 r.;
 • "Punkty na start z Bankiem Pekao SA - edycja XI". Jej organizatorem jest Mastercard przy współpracy z bankiem. Tutaj do zgarnięcia jest 8000 punktów w Bezcennych Chwilach, czyli równowartość 100 zł. Chcąc połączyć udział w tej akcji z wymienioną wcześniej, konieczne jest otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych do 30 kwietnia i zarejestrowanie karty w programie do 5 maja 2023 r.
Zwracamy uwagę, że zgarnięcie pełnej puli możliwe jest tylko pod warunkiem dotrzymania terminów drugiej z wymienionych akcji. Późniejsze działanie pozwala jedynie na zgarnięcie 150 zł.

Uczestnicy promocji

Nie jest konieczne, by rodzic dziecka biorącego udział w promocji samodzielnie przygotowanej przez bank był klientem Pekao SA. Taki wymóg istnieje w akcji, w której do zdobycia są punkty w Bezcennych Chwilach.

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z Pekao, to powinieneś założyć Konto Przekorzystne dla siebie w ramach promocji, by zgarnąć premię powitalną i uzyskać możliwość ulokowania środków na Koncie Oszczędnościowym z oprocentowaniem 8% w skali roku.

Dziecko może wziąć udział w akcji, o ile mieszka w Polsce, ma polskie obywatelstwo, obchodziło 6. urodziny, ale nie skończyło 18 r.ż. oraz od 1 stycznia 2021 r. do 15 marca 2023 r. nie posiadało konta osobistego w Pekao. Uczestnictwo we wcześniejszych promocjach skierowanych do dzieci także uniemożliwia sięgnięcie obecnie po nagrodę. Korzystanie z rachunku oszczędnościowego Mój Skarb nie jest przeszkodą.

Rodzaj otwieranych produktów i warunki aktywności dające prawo do nagrody uzależnione są od wieku dziecka w dniu przystępowania do promocji, czyli w momencie zakładania Konta Przekorzystnego dla młodych.

Krótka droga po nagrody

Oto lista niezbędnych działań.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej otwórz konto dla siebie – najlepiej Konto Przekorzystne z kartą Mastercard z wizerunkiem gamingowym na stronie banku i zarejestruj otrzymaną "debetówkę" w Bezcennych Chwilach.

  Jeśli posiadasz już rachunek w Banku Pekao, przejdź od razu do Kroku 2.

 • Krok 2

  Do 30 kwietnia 2023 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu niepełnoletniego na stronie promocji. Musisz też skorzystać z innych produktów, zależnie od wieku pociechy:

  • w przypadku dzieci, które mają co najmniej 6 lat, ale nie obchodziły jeszcze 13 urodzin: musisz skorzystać ze wszystkich produktów wchodzących w skład pakietu PeoPay Kids (szczegóły poniżej);
  • dla nastolatka w wieku 13-17 lat: zawnioskuj także o kartę debetową i aplikację PeoPay.

  Ważne, by zamówić kartę z wizerunkiem gamingowym. Bank oferuje różne wzory, dopasowane do wieku niepełnoletniego.

  W imieniu dziecka poniżej 13 lat złóż niezbędne oświadczenia dotyczące zgody na udział w promocji oraz przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji akcji.

  Jeśli zakładasz konto dla nastolatka w wieku 13-17 lat, dopilnuj, by to on podpisał wymagane oświadczenia.

  Wszystkie powyższe zadania muszą być wykonane tego samego dnia!

 • Informacja

  Tyle wystarczy, by bank wypłacił 50 zł premii. Warunkiem podwyższenia bonusu do 150 zł jest spełnienie wymagań z Kroku 4.

 • Krok 3

  Do 5 maja 2023 r. zarejestruj otrzymaną kartę debetową w programie Bezcenne Chwile. Jeśli uczestniczysz w nim z innymi swoimi "plastikami", możesz przypiąć kartę otrzymaną do rachunku dziecka do swojego profilu.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

 • Krok 4

  W ciągu 30 dni od rejestracji karty w Bezcennych Chwilach Twoje dziecko powinno wykonać nią 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

 • Krok 5

  Jeśli Twoje dziecko nie skończyło jeszcze 13 r.ż., dopilnuj, by 1 czerwca 2023 r. saldo na jego Koncie Przekorzystnym dla Młodych LUB rachunku oszczędnościowym Mój Skarb było wyższe niż 200 zł.

  W przypadku dzieci w wieku co najmniej 13 lat konieczne jest, by do 1 czerwca 2023 r. Twoja pociecha wykonała minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą kodu Blik.

 • Premia

  50 lub 150 zł wpłynie na Konto Przekorzystne dla młodych Twojej pociechy do 30 czerwca 2023 r.

  Odbiór bonusu związanego z Bezcennymi Chwilami jest dwustopniowy. W ciągu 30 dni roboczych od wykonania transakcji bezgotówkowych w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay pojawi się kod, który należy w ciągu kolejnych 30 dni wymienić na punkty na stronie Bezcennych Chwil. Bonusowe punkty znajdziesz na swoim profilu najpóźniej po upływie 2 dni roboczych.

Mission complete!

Płatności kartą zaliczają się zarówno do akcji z premią gotówkową, jak i do tej z punktami w Bezcennych Chwilach. Ważne, by dotrzymać wymagań regulaminu dotyczących terminów.

Kilka ważnych informacji

Dla prawidłowego wypełnienia wymagań regulaminu koniecznie trzeba pamiętać o kilku szczegółach.

Transakcje bezgotówkowe

Odnośnie wymaganych płatności bezgotówkowych musisz wiedzieć, że nie ma znaczenia ani kwota transakcji, ani to, czy pociecha wykona je w placówce stacjonarnej, czy przez Internet. Ważne, by operacja nie została wycofana lub anulowana. Wymagań regulaminu nie spełni wpłata/wypłata gotówki.

Gwoli ścisłości dodajmy, że w akcji z punktami w Bezcennych Chwilach nie zostaną zaliczone transakcje wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Saldo na rachunkach

Bank szczegółowo określił zasady weryfikacji warunku salda. Po pierwsze, zaznaczył, że salda się nie sumują – cała kwota min. 200 zł powinna znaleźć się albo na koncie osobistym, albo na rachunku Mój Skarb.

Nakreślił też scenariusze zależne od tego, czy w dniu przystąpienia do akcji dziecko posiadało rachunek oszczędnościowy. A zatem, jeśli w momencie przystąpienia:

 • nie miałeś Rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, a zostanie on otwarty dla Ciebie w dniu przystąpienia do Promocji razem z Kontem Przekorzystnym dla młodych, weźmiemy pod uwagę salda obu tych rachunków;
 • miałeś już Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i w trakcie trwania Promocji nie został dla Ciebie otwarty kolejny taki rachunek, weryfikacja salda będzie dotyczyła Twojego Rachunku oszczędnościowym Mój Skarb otwartego przed przystąpieniem do Promocji oraz Twojego Konta Przekorzystnego dla młodych;
 • miałeś już Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i w trakcie trwania Promocji został dla Ciebie otwarty kolejny taki rachunek, weryfikacja salda będzie dotyczyła nowo otwartego Rachunku oszczędnościowego Mój Skarb oraz Twojego Konta Przekorzystnego dla młodych;

To też jest istotne

Do chwili otrzymania bonusów nie można wypowiedzieć umów, które zostały zawarte w ramach promocji.

Punkty powitalne będą ważne przez 6 miesięcy od dnia zasilenia rachunku w programie. Po upływie tego okresu bezpowrotnie przepadną. Możliwe jest zdobycie punktów z kartą dla kilkorga dzieci, nie więcej jednak niż 5 x 8000 pkt.

I na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: zarówno premia gotówkowa, jak i ta w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile nie podlegają opodatkowaniu, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Produkty banku Pekao SA dla dzieci i młodzieży

Konto Przekorzystne dla Młodych przeznaczone jest dla osób, które nie świętowały jeszcze 26 urodzin, przy czym w ramach tej promocji uczestnik musi być niepełnoletni. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie tego rachunku, obsługę wydanej do niego karty Mastercard Debit FX oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Posiadacz konta, który skończył 13 lat, może korzystać z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej oraz płacić Blikiem.

Dla dzieci w wieku 6-12 lat bank przygotował Pakiet PeoPay KIDS, który składa się z rachunku osobistego wraz z kartą, konta oszczędnościowego oraz specjalnej aplikacji dla dzieci w tym wieku. Zabawni trenerzy występujący w aplikacji pomagają najmłodszym stawiać pierwsze kroki w bankowości, uczą oszczędzania, a rodzic ma cały czas wgląd w finanse i oszczędności dziecka, może zmieniać limity dotyczące produktów pociechy.

8% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb

Jednym z warunków udziału w promocji jest otwarcie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. Można go otworzyć dziecku od dnia narodzin do chwili ukończenia przez nie 18 r.ż., o ile jego rodzic jest właścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN w Banku Pekao.

Konto oszczędnościowe Mój Skarb

Bank Pekao
 • Oprocentowanie
  7%
 • Okres obowiązywania
  152 dni
 • Zakres kwot
  do 5000 zł
 • Konto osobiste
  TAK

Warto wiedzieć, że korzystanie przez rodziców z oszczędności zgromadzonych na rachunku Mój Skarb wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Miesięczny limit wypłat jest równy kwocie mieszczącej się w ramach tzw. zwykłego zarządu (obecnie jest to ok. 6000 zł).

Oferta dla dorosłych

Wspomnieliśmy na wstępie o ewentualności założenia Konta Przekorzystnego przez rodzica. Oto parametry tego rachunku wraz z linkiem do opisu promocji, która pozwala zdobyć atrakcyjną premię.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Praktyczna nauka nowoczesnej bankowości

Spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania premii może być doskonała okazją do oswojenia dziecka z nowoczesną bankowością. O tym, że warto to zrobić, pisaliśmy w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”.

Nastolatków, których zainteresował powyższy opis, a których rodzice nie są przekonani do otwarcia im rachunku bankowego, zachęcamy do zerknięcia na argumenty przytoczone w tekście "Kochani rodzice, otwórzcie mi konto", które powinny pomóc w dyskusji z rodzicami.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos