Wróć

24 000 punktów (300 zł) dla nowych posiadaczy kart płatniczych Mastercard Banku BPS

Publikacja:
24 000 punktów (300 zł) dla nowych posiadaczy kart płatniczych Mastercard Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, równowartość 300 zł.
Uczestnik Nowy posiadacz karty płatniczej banków z Grupy BPS.
Po drodze Zarejestrowanie karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile, transakcje bezgotówkowe.
Bank BPS i zrzeszone z nim banki spółdzielcze prowadzą kampanię promocyjną pod hasłem "Halo sąsiedzi". W jej ramach przygotowano promocję dla nowych posiadaczy kart płatniczych, w której do zgarnięcia jest 24 000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrody o równowartości 300 zł.

Promocja "Korzyści są - promocja siedzi!"

Akcję przygotowała organizacja płatnicza Mastercard, Bank BPS jest jej partnerem.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 maja 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował ich 21 700 po 4000 punktów każda.

Co możesz zyskać?

W każdym z 6 miesięcy wymaganej aktywności można zdobyć 4000 punktów (50 zł) w programie Bezcenne Chwile, czyli maksymalny bonus to 24 000 punktów (300 zł).

Czy możesz skorzystać?

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w trakcie trwania promocji podpiszą z Bankiem BPS lub z jednym z banków zrzeszonych w Grupie BPS umowę o nową kartę płatniczą. Nie ma znaczenia, czy będzie to karta debetowa Mastercard, czy karta kredytowa Mastercard Credit, także w wersji World. W promocji nie biorą udziału jedynie "plastiki" wydane do Podstawowego Rachunku Płatniczego.

Uwaga: w akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które po 31 grudnia 2022 r. zrezygnowały z użytkowania innej karty danego typu (tj. debetowej lub kredytowej) lub zostały im wydane nowe "plastiki" jako duplikat, bądź w miejsce innej karty, która została zastrzeżona / zablokowana lub straciła ważność.

Co musisz zrobić?

Droga do 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach

 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. podpisz z bankiem z Grupy BPS umowę o kartę płatniczą

  Do 31 marca 2024 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) podpisz z bankiem z Grupy BPS uczestniczącym w tej akcji specjalnej umowę o jedną z kart objętych promocją.

 • Krok 2. Przystąp do Bezcennych Chwil i/lub zarejestruj w programie otrzymaną kartę

  Po otrzymaniu karty przystąp do programu Bezcenne Chwile (Twoje konto w nim zostanie otwarte w ciągu 14 dni roboczych) i zarejestruj w nim otrzymany "plastik".

  Jeśli jesteś już uczestnikiem Bezcennych Chwil z kartą/kartami innych banków, to wystarczy, że podepniesz do swojego profilu "debetówkę lub "kredytówkę" banku z Grupy BPS.

 • Krok 3. W trakcie promocji zaloguj się na stronie Bezcennych Chwil

  W trakcie trwania promocji choć raz zaloguj się na swoje konto w Bezcennych Chwilach

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z karty w kolejnych 6 miesiącach

  W kolejnych 6 pełnych miesiącach kalendarzowych po podpisaniu umowy o kartę wykonaj nią przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł.

  W konkretnym dniu w danym punkcie stacjonarnym / sklepie internetowym uwzględniona zostanie tylko 1 transakcja (nie można podzielić zakupów na kilka odrębnych płatności).

  Zakup nie może zostać zwrócony. Niedozwolone są transakcje związane z z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

  W regulaminie jest też wykaz kodów MCC miejsc, w których transakcje nie zostaną zaliczone w ramach promocji:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki regulaminu, otrzymasz 4000 punktów, czyli równowartość 50 zł.

  Gdybyś nie spełnił warunków aktywności w którymś z miesięcy, nie pozbawi Cię to prawa ubiegania się o bonus w kolejnym. W takiej sytuacji Twoja łączna nagroda będzie odpowiednio niższa.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Bonusowe punkty będą trafiały na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych po miesiącu, w którym zrealizowałeś warunki aktywności.

  Zdobyte punkty będą ważne przez 6 miesięcy, licząc od daty zapisania ich na koncie w Bezcennych Chwilach.

  Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Przedstawmy ramy czasowe promocji na przykładzie. Zakładając, że umowę o kartę podpiszesz w lutym, to okres Twojej aktywności rozpocznie się w marcu i zakończy w sierpniu. Pierwszą nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych po zakończeniu marca, czyli w II połowie maja.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos