Wróć

Promocja zakończyła się przed czasem (osiągnięto limit rejestracji).

300 zł premii za aktywność z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas i 100 zł za płatności mobilne

13 komentarzy / opinii
300 zł premii za aktywność z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas i 100 zł za płatności mobilne
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł premii gotówkowej
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne wraz z kartą, a następnie przez 3 miesiące zasilać je wpływami na min. 1000 zł oraz aktywnie płacić kartą debetową.
BGŻ BNP Paribas idzie za ciosem i po zakończeniu akcji promocyjnych Konta Maksymalnego zachęca tym razem do korzystania z Konta Optymalnego. Za założenie tego rachunku oraz regularne płatności kartą i wpływy na konto możesz zyskać nawet 300 zł premii. Dodatkową zachętą jest fakt, że promocja łączy się z inną, w której za płatności Apple Pay i Google Pay do zdobycia jest 100 zł bonusu. Łącząc obie akcje, możesz zyskać nawet 400 zł premii!

Kilka dni temu zakończyły się promocje Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas. Nie czekaliśmy długo i oto mamy nową akcję zachęcającą do korzystania z rachunków w tym banku - "Korzystaj i zyskaj". Tym razem akcja związana jest z Kontem Optymalnym, a jej organizatorem jest Ad Astra Spółka z o.o. z siedzibą w Michałowicach.

Ile zyskam w tej promocji?

Maksymalna możliwa do otrzymania premia to 300 zł w gotówce. Będzie ona wypłacana w trzech częściach - 50 zł (Pierwsza nagroda), 100 zł (Druga nagroda) oraz 150 zł (Trzecia nagroda).

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do jej zdobycia - pamiętaj, że akcja trwa do osiągnięcia limitu 1000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 30 września 2018 r.

Czy mogę skorzystać z oferty?

Tak - jeśli jesteś nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Zgodnie z regulaminem promocja skierowana jest do osób, które nie są stroną umowy ramowej z bankiem ani w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w BGŻ BNP Paribas konta osobistego (dotyczy to także współposiadaczy).

Jak otrzymam 300 zł premii?

To nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Warunków jest wprawdzie kilka, jednak jeśli wykonasz je w odpowiedniej kolejności, bez trudu otrzymasz premię. Oto one:

  1. Pierwszy krok to wypełnienie formularza na stronie promocji do 30 września 2018 r. (lub wyczerpania puli 1000 wniosków). Podaj w nim swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL. Po wypełnieniu danych kliknij przycisk "Zarejestruj się", a otrzymasz informację o objęciu promocją na ekranie komputera oraz w wiadomości e-mail. Na etapie uzupełniania swoich danych zaznacz wymagane oświadczenia (o zapoznaniu się z regulaminem) i zgody - na przetwarzanie danych w celach promocji, przekazanie ich do banku oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (aby organizator wiedział, czy spełniłeś warunki promocji).
  2. Drugi krok to złożenie do 30 września 2018 r. wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej za pomocą linku promocyjnego otrzymanego w wiadomości e-mail. Ważne - we wniosku podaj te same dane, co w formularzu rejestracji do promocji.
  3. Kolejny etap to zawarcie umowy o rachunek osobisty za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 15 października 2018 r.
  4. W październiku 2018 r. zaloguj się do aplikacji mobilnej banku GOmobile - za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł premii.
  5. Jeśli do końca października wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł oraz zapewnisz wpływ na Konto Optymalne w kwocie min. 1000 zł, otrzymasz Drugą nagrodę, czyli 100 zł.
  6. Jeśli spełnisz ten sam warunek - transakcje kartą i wpływy na konto - w listopadzie i grudniu, otrzymasz Trzecią nagrodę - 150 zł premii.
  7. Na dzień przekazania każdej z nagród musisz posiadać aktywne konto, kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej.

O czym powinienem pamiętać?

Każdą z nagród możesz otrzymać tylko raz. Co ważne jest tutaj pewien haczyk - aby otrzymać Drugą nagrodę, musisz spełnić wszystkie wymagania określone dla Nagrody pierwszej (czyli rejestrację w promocji, założenie konta i zalogowanie do aplikacji mobilnej). W przypadku Nagrody trzeciej musisz w październiku spełnić warunki dla Nagrody drugiej, a dopiero potem wymagania stawiane w listopadzie i grudniu.

Transakcje bezgotówkowe kartą uznawane przez bank to płatności w punktach handlowo-usługowych z wyjątkiem wymienionych w regulaminie transakcji o konkretnych kodach MCC (np. instytucje finansowe czy internetowe przekazy pieniężne). Transakcje Blik nie są brane pod uwagę.

Jako wpływ rozumiany jest każdy przelew na Konto Optymalne z wyjątkiem wpływów z innych rachunków uczestnika w BGŻ BNP Paribas i BGŻOptima oraz wpływów z rachunków kredytowych. Oznacza to, że możesz spełnić warunki promocji np. ustawiając zlecenie stałe ze swojego konta w innym banku. Wpłaty gotówkowe nie są traktowane jako wpływ na konto.

Kiedy otrzymam premię?

Wszystko zależy tu tego, które warunki udało Ci się spełnić. Jeśli założyłeś konto i zalogowałeś się do aplikacji mobilnej, to zyskasz 50 zł (Nagrodę pierwszą) - wiadomość o przyznaniu pierwszej premii dotrze do Ciebie najpóźniej 16 listopada 2018 r., a przelew otrzymasz do końca listopada.

Jeśli dodatkowo w październiku dokonałeś transakcje kartą oraz zapewniłeś wpływy na rachunek, to otrzymasz 100 zł premii (Nagrodę drugą). Organizator powiadomi Cię o tym również do 16 listopada, a premia wpłynie na Twoje konto do 30 listopada 2018 r.

Spełnienie wspomnianego warunku w listopadzie i grudniu sprawi, że zyskasz Nagrodę trzecią - 150 zł. Wiadomość o jej przyznaniu dotrze do Ciebie do 17 stycznia 2019 r., a przelew - do końca stycznia 2019 r.

Pamiętaj, aby dokładnie przeczytać wiadomość o przyznaniu premii! Znajdziesz w niej link i unikalny kod - zaloguj się na wskazanej stronie i podaj numer założonego Konta Optymalnego. Masz na to czas do 27 listopada 2018 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czy mogę zyskać jeszcze więcej?

Tak! Jeśli jesteś miłośnikiem płatności mobilnych, możesz przystąpić do promocji dla użytkowników Google Pay i Apple Pay w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 100 zł w bonach do Allegro (50 zł) i Biedronki (50 zł). Wystarczy zarejestrować się w wybranej aplikacji i wykonać łącznie 11 transakcji Google Pay lub Apple Pay. Sprawdź szczegóły tej akcji w tym tekście.

Ile zapłacę za Konto Optymalne?

W skrócie - niewiele. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, tak jak obsługa karty debetowej. Nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku wypłat z bankomatów - darmowe są tylko te z maszyn banku i sieci Planet Cash, za wypłaty z innych urządzeń zapłacisz 5 zł.

Zachętą do wypróbowania konta w BGŻ BNP Paribas może być również szeroka oferta płatności mobilnych. W tym banku skorzystasz z Blika, Google Pay i Apple Pay, ale i z przydatnego w płatnościach internetowych Masterpassa.

Zapoznaj się z naszą analizą Konta Optymalnego.

Korzystaj z rachunku i z premii

Bankowi BGŻ BNP Paribas nie można odmówić konsekwencji. Wcześniejsze akcje skupiały się na Koncie Maksymalnym, zatem tym razem mamy do czynienia z promocją Konta Optymalnego. Na szczęście warunki stawiane przez organizatora (spółkę Ad Astra) nie są wyjątkowo skomplikowane, choć warto tu pamiętać o terminach i kilku szczegółach.

Wszystko, co musisz zrobić w tej promocji, to założyć rachunek i aktywnie z niego korzystać. Rozumiemy przez to jedno zalogowanie do aplikacji mobilnej (ważne!), a w trzech kolejnych miesiącach - wykonywanie transakcji kartą i zapewnianie wpływów na rachunek. Jeśli takie wymagania nie sprawią Ci trudności, zarejestruj się w akcji, bankuj wygodnie i ciesz się 300-złotową premią. Zwłaszcza, że konto jest praktycznie darmowe i całkiem nowoczesne :)

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Ania
Gość

Spełniłam warunki promocji a nie otrzymałam jeszcze maila o przyznaniu 1 i 2 nagrody. Co powinnam zrobić?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ania

Mail o przyznaniu tych nagród powinien do Ciebie trafić najpóźniej 16 listopada. Jeśli go nie otrzymałaś, sprawdź folder Spam w swojej poczcie. Jeśli i tam nie ma wiadomości, radzimy skontaktować się z organizatorem promocji pod adresem [email protected]

Odpowiedz

A
Anonim
Gość

Na etapie składania wniosku o konto jest kilka zgód, z czego tylko dwie pierwsze są wymagane, a reszta opcjonalne. Czy muszę się zatem zgadzać na marketing banku, przesyłanie informacji hanldowych itd.?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Anonim

Zgodnie z regulaminem zaznaczenie tych zgód nie jest wymagane.

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Czy BGŻ ma w program poleceń?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ania

Niestety nic nam nie wiadomo o programie poleceń w BGŻ BNP Paribas :(

Odpowiedz

A
Asdzxc
Gość

W grudniu wyjeżdżam na stałe za granicę i chcę wyczyścić sprawę z bankami do końca roku. Po otrzymaniu drugiej prmii mogę zamknąć konto, czy bank będzie mnie ścigał o zwrot?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Asdzxc

Zgodnie z regulaminem konto powinno być aktywne na dzień otrzymania premii, zatem w teorii potem można zamknąć rachunek, jednak wtedy nie będziemy mogli już uzyskać ostatniej nagrody.

Odpowiedz

R
Ross
Gość

Czy transakcje internetowe będą uznawane?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ross

Według naszej wiedzy - nie będą, jednak postaramy się potwierdzić tę informację u organizatora.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@najlepszekonto.pl

Zgodnie z informacją uzyskaną od organizatora transakcje internetowe, podobnie płatności przez Google Pay i Apple Pay, będą uznawane jako transakcje bezgotówkowe.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Czy posiadanie karty kredytowej w BGŻ wyklucza mnie z udziału? Chodzi mi o ten zapis z umową ramową w regulaminie.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil

Nie - nie wyklucza Cię. Umowa ramowa dotyczy konta osobistego, karty debetowej i bankowości elektronicznej, zatem posiadanie karty kredytowej pozwala na udział w promocji.

Odpowiedz