600 nagród w konkursie dla posiadaczy karty kredytowej Visa Santander Consumer Banku

Aktualizacja:
600 nagród w konkursie dla posiadaczy karty kredytowej Visa Santander Consumer Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Jedna z 600 nagród, np. bon na Wakacje.pl lub do Allegro.
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej Visa z oferty Santander Consumer Banku.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Na uczestników konkursu "Lato z kartą" przygotowanego przez Santander Consumer Bank czekają m.in. bony na Wakacje.pl, ekspresy do kawy i e-kody do Allegro! Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie kartą kredytową Visa z oferty tego banku przynajmniej 10 transakcji o wartości min. 30 zł każda.

Konkursu „Lato z kartą”

Organizatorem akcji jest Santander Consumer Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Rejestracja udziału w konkursie możliwa jest do 16 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach, w których do wygrania są różnorodne nagrody.

 • Kategoria 1 - Największa wartość transakcji;
 • Kategoria 2 - Największa liczba płatności;
 • Kategoria 3 - Największa aktywność i zróżnicowanie.

W kategoriach 1. i 2. zostaną rozdane następujące nagrody:

 • bon o wartości 15 000 zł na Wakacje.pl za pierwsze miejsce w każdej z kategorii;
 • ekspresy Philips LatteGo dla trzech kolejnych uczestników;
 • konsole Nintendo Switch OLED dla czterech następnych osób;
 • czytniki e-booków Pocketbook dla siedemnastu kolejnych uczestników;
 • bony do Allegro o wartości 100 zł dla stu pięćdziesięciu następnych osób.

W kategorii 3. przygotowano 250 bonów do Empiku. W każdej z 5 rund (I zaczyna się 8 kwietnia i trwa do 21. dnia tego miesiąca; kolejne też będą się rozpoczynały w poniedziałek i trwały przez 2 tygodnie) rozdanych zostanie 50 voucherów o wartości 50 zł każdy.

Czy możesz skorzystać?

Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie Polski, które są posiadaczami karty kredytowej Visa Santander Consumer Banku.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia nagrody w konkursie
 • Krok 1. Podpisz z bankiem umowę o jedną z kart objętych promocją

  Jak najszybciej zawrzyj z Santander Consumer Bankiem umowę o wybraną kartę kredytową:

  Jeśli już posiadasz "kredytówkę" tego banku, to od razu przechodzisz do Kroku 2.

 • Krok 2. Do 16 czerwca 2024 r. zarejestruj się w konkursie

  Do 16 czerwca 2024 r. zgłoś swój udział w konkursie, wypełniając formularz na stronie internetowej.

  W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz na numer podany w zgłoszeniu SMS potwierdzający uczestnictwo w konkursie.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

  Do 16 czerwca 2024 r. wykonaj przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych lub gotówkowych o wartości min. 30 zł każda (decyduje data operacji a nie jej rozliczenia).

  Niedozwolone są transakcje w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (chodzi m.in. o przekazy pieniężne, pośredników ubezpieczeniowych, płatności związane z hazardem) a także operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak Revolut, SkyCash czy PayPal.

  Odnośnie płatności w ramach rywalizacji w kategoriach 1. i 2. zaznaczono w regulaminie, że łączna wartość transakcji dokonanych u jednego odbiorcy nie może przekraczać 50% kwoty wszystkich płatności wykonanych przez uczestnika konkursu. Drugie ograniczenie wskazuje, że w danych punkcie handlowo-usługowym można wykonać nie więcej niż 5 transakcji jednego dnia i nie więcej niż 50 płatności w miesiącu kalendarzowym.

  Pod pojęciem odbiorca rozumie się podmiot, w którym jest dokonana płatność kartą, w tym również transakcje dokonane w różnych sklepach i punktach sprzedażowych prowadzonych pod tym samym szyldem (np. franczyza).

  W kategorii 3. płatności muszą być wykonane w 5 różnych kategoriach zakupowych wyszczególnionych w załączniku nr 3 do regulaminu. Jako że są wśród nich m.in. sklepy internetowe, stacje paliw, restauracje, sklepy spożywcze oraz odzieżowe/z obuwiem, to nikt nie powinien mieć problemów z wypełnieniem tego warunku.

  Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę kredytową Visa lub karty dodatkowe, to zostaną zaliczone transakcje z każdej z nich.

  Ranking uczestników w każdej z kategorii zostanie opublikowany na stronie konkursu do 5 lipca 2024 r.

  W kategoriach 1. i 2. przy równej kwocie płatności/liczbie transakcji decydujące znaczenie będzie miała odpowiednio większa liczba transakcji / kwota płatności, a jeśli i tu dojdzie do remisu, będzie liczyło się szybsze osiągnięcie danego wyniku. W kategorii 3. decyduje wcześniejsze zrealizowanie transakcji, a gdyby to nie pomogło ustalić rankingu, to pod uwagę wzięta będzie wartość wykonanych płatności.

 • Krok 4. Zachowaj czujność, by nie przeoczyć informacji o nagrodzie

  Zwracaj uwagę na przychodzące sms-y, bo jeśli znajdziesz się w gronie laureatów nagród rzeczowych, otrzymasz wiadomość o planowanym na następny dzień kontakcie z Tobą w celu potwierdzenia chęci odbioru wygranej i wskazania adresu, na jaki ma zostać wysłana.

  W kategoriach 1. i 2. możesz wygrać tylko raz. Gdyby się tak złożyło, że zajmiesz premiowane miejsca w obu rankingach, to otrzymasz nagrodę o najwyższej wartości. Nie ma za to przeszkód, byś po zdobyciu bonusu w kategorii 3. sięgnął po nagrodę w jednej z pozostałych.

 • Premia. Odbierz nagrody

  Nagrody z Kategorii 3. będą przekazane w wiadomości SMS, w ciągu 30 dni kalendarzowych, licząc od czasu zakończenia danej rundy.

  Nagrody rzeczowe zostaną przekazane przesyłką kurierską do 12 lipca 2024 r. Do tego samego dnia będą wysłane sms-y do osób, którym los przydzieli elektroniczne vouchery do wykorzystania na Allegro. Termin ich ważności będzie wynosił min. 6 miesięcy.

  Bank prześle nagrody pod warunkiem, że w okresie konkursu jego uczestnik nie wypowiedział umowy o posiadaną „kredytówkę”.

  Regulamin wymaga też, by w dniu przyznawania nagród (2 lipca 2024 r.) na rachunkach kart kredytowych konkursowicza nie było zaległości w spłacie zadłużenia wyższej niż 50 zł, a ewentualne opóźnienie nie przekraczało 10 dni.

  Nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Bank zapłaci ze swoich funduszy należny podatek i dopełni niezbędnych formalności.

Mission complete!

Karty kredytowe uczestniczące w konkursie

 • Karta
  0 zł / 6,90 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Visa Comfort

Santander Consumer Bank
 • Karta
  0 zł / 9,50 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karta Ratalna Comfort Plus ze stałą spłatą

Santander Consumer Bank
 • Karta
  0 zł / 15 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos