Wróć

50 000 zł na urządzenie mieszkania – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!

Publikacja:
50 000 zł na urządzenie mieszkania – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!
Czas trwania
Cel (zysk) 50 000 zł na metamorfozę mieszkania.
Uczestnik Osoba posiadająca kartę płatniczą Alior Banku.
Po drodze Każda transakcja kartą, to szansa na bon zakupowy o wartości 500 zł do sklepów IKEA, pakiet 20 płatności to 1 los w losowaniu nagrody głównej - 50 000 zł.
Czegoś takiego jeszcze nie było! W loterii pod hasłem „Alior Bank urządza” do wygrania są 3 nagrody główne o wartości 50 000 zł każda (!) oraz 60 kart upominkowych po 500 zł na zakupy w sklepach IKEA. Wystarczy płacić w sklepach stacjonarnych lub w internecie kartami Mastercard wydanymi przez Aliora, by dać sobie szansę na wygraną.

Opisaliśmy już setki promocji, wydawało nam się, że nic już nas nie zaskoczy. A jednak… Loteria zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem jest bardzo niezwykła i na dodatek nie wymaga wykonywania niczego nadzwyczajnego.

Co można wygrać?

Już jedna płatność „plastikiem” może oznaczać wygranie bonu zakupowego do sklepów IKEA o wartości 500 zł. Każde 20 transakcji, to jedna szansa w losowaniu 1 z 3 nagród głównych o wartości 50 000 zł. Każda z nich składa się z dwóch części – 45 000 zł w postaci karty przedpłaconej Sodexo + vouchera o wartości 5 000 zł na konsultację architektoniczną.

Rejestracji do udziału w promocji można dokonać do 29 listopada 2019 r., a 30 listopada 2019 r. to ostatni dzień na dokonywanie płatności kartą.

Czas na szczegółowe informacje.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o wygraną przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową czy "kredytówką".

Nie jesteś klientem Aliora? Poczekaj chwilę!

Może to i dobrze, że nie współpracujesz jeszcze z Alior Bankiem, bo dzięki temu masz szansę na "nagrodę gwarantowaną" w wysokości 200 zł za założenie Konta Jakże Osobistego i równowartość 100 zł za włączenie karty płatniczej Mastercarda do programu Priceless Specials. Oczywiście o ile spełnisz warunki regulaminów promocji związanych z tymi produktami.

Jak zdobyć los?

Zasady są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

Start
 • Krok 1

  Do 29 listopada 2019 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej podając dane zawarte w formularzu (personalia, kontakt, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia loterii.

 • Krok 2

  Do 30 listopada 2019 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję karta płatniczą Alior Banku.

 • Informacja

  Każda wykonana przez Ciebie transakcja stanowi 1 szansę na wygranie nagrody II stopnia, czyli bonu zakupowego o wartości 500 zł do sklepów IKEA.

  Pakiet 20 transakcji, to 1 szansa na wygranie 1 z 3 nagród głównych.

  Nagrody będą losowane wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcji. Emocje sięgną zenitu 9 grudnia 2019 r. Właśnie tego dnia odbędzie się losowanie nagród głównych.

 • Krok 3

  Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 72 godziny na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci nagrody.

 • Premia

  W regulaminie zapisano, że ostateczny termin na wysłanie bonusów do laureatów to 7 lutego 2020 r.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

W loterii mogą brać udział posiadacze wszystkich kart płatniczych wydanych przez Alior Bank.

Możesz tylko raz zarejestrować dany „plastik”, ale jeśli posiadasz kilka kart od Aliora, to regulamin pozwala na zgłoszenie do loterii każdej z nich.

W loterii uwzględniane są transakcje wykonane najwcześniej kolejnego dnia po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Inaczej mówiąc, wysyłając zgłoszenie w poniedziałek, płatności możesz zacząć wykonywać we wtorek. Tylko wtedy system przypisze je do puli, z której będzie losował nagrody. Płatności dokonane w poniedziałek nie wezmą udziału w losowaniu.

Pakiet 20 płatności kartą to 1 los w losowaniu nagrody głównej. Jeśli wykonasz 40 operacji – będziesz miał 2 szanse na wygranie 50 000 zł, 60 transakcji – 3 szanse, i tak dalej.

Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagród głównych i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc laureat loterii nie musi się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Daj sobie szansę na nagrodę

Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Każda transakcja kartą płatniczą Alior Banku to szansa na zakupy w sklepach IKEA. Pakiet 20 płatności „plastikiem” to 1 los w losowaniu nagrody głównej.

Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najwięcej. Życzę szczęścia w losowaniu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
G
Grzegorz Borecki
Gość

A sprawdzić czy gramy o główną nagrodę ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Grzegorz Borecki

Jak sprawdzić, czy mamy szansę na nagrodę główną? Najprostszy sposób to chyba sięgnięcie do historii karty i sprawdzenie czy wykonałeś 20 transakcji bezgotówkowych lub wielokrotność. 20 operacji = 1 los

Odpowiedz

L
leser
Gość

Są wykluczenia MCC?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@leser

Regulamin milczy na temat kodów MCC.
Jest tylko wzmianka, że zabronione jest używanie oprogramowania, którego celem jest automatyczne dokonywanie transakcji.

Odpowiedz

O
Oskar
Gość

Czy transakcje poprzez google pay się liczą?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Oskar

Regulamin nie zawiera opisu wykluczeń. Transakcje spełniające wymagania loterii opisane są dokładnie tak:

W Loterii uwzględniane i premiowane są bezgotówkowe transakcje płatnicze wykonywane w punktach stacjonarnych oraz przez internet, kartami płatniczymi Mastercard wydanymi Uczestnikom przez Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej łącznie: „Transakcje”, a osobno: „Transakcja”). W Loterii nie są
uwzględniane i premiowane przelewy wykonane z rachunku karty kredytowej. Transakcje płatnicze
wykonane przed 2 października 2019 roku i po 30 listopada 2019 r. nie są brane pod uwagę w losowaniu
nagród w Loterii. W Loterii nie biorą udziału transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane w jakikolwiek
inny sposób.


Tak na wszelki wypadek, by mieć 200% pewności, że bank się "nie przyczepi", można by płacić tylko "plastikiem" a nie mobilnie.

Odpowiedz

R
Romek
Gość
@Oskar

moim zdaniem jak najbardziej się liczą, bo to przecież wirtualny obraz karty w apple/google pay; poza tym przecież przy zwolnieniu z opłat za kartę liczą się transakcje apple/google pay,a więc wnioskuję, że to to samo

Odpowiedz

G
Greg85
Gość

Czy transakcje zwrócone też się liczą? ;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Greg85

Zgodnie z regulaminem - nie liczą się.

Odpowiedz