Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Nawet 84 tys. zł do wygrania w 4. edycji Blikomanii!

Publikacja:
Nawet 84 tys. zł do wygrania w 4. edycji Blikomanii!
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł (122 nagrody każdego dnia) lub 200 zł (43 nagrody każdego dnia) albo i 84 000 zł (3 nagrody w każdym z 3 miesięcy trwania loterii).
Uczestnik Użytkownik płatności mobilnych Blik.
Po drodze Należy aktywnie korzystać z Blika i mieć szczęście w losowaniu.
Po kilkumiesięcznej przerwie ruszyła kolejna Blikomania, czyli loteria dla użytkowników Blika. Wystarczy aktywnie płacić w aplikacji mobilnej swojego banku, aby zyskać 100, 200 a nawet 84 tys. zł! Nie ma znaczenia, za co zapłacisz Blikiem, a wygrywać możesz wielokrotnie! Łączna pula nagród to aż 2,7 miliona złotych.

Powraca Blikomania, loteria organizowana przez Polski Standard Płatności, operatora Blika. W 4. edycji organizator udostępnił pulę nagród o rekordowej wartości 2,7 miliona złotych. Do wygrania jest:

 • 100 zł codziennie - każdego dnia przyznane zostaną 122 nagrody;
 • 200 zł codziennie - każdego dnia organizator rozlosuje 43 nagrody za płatności zbliżeniowe (23) i na Allegro (20);
 • 84 000 zł miesięcznie - zostanie przyznanych 9 nagród, po 3 w każdym miesiącu trwania akcji.

Czas na rejestrację w loterii upływa 30 sierpnia 2022 r.

Kto może skorzystać z loterii?

Uczestnikami loterii mogą być użytkownicy Blika, którzy korzystają z niego w przynajmniej jednej aplikacji mobilnej. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią (powyżej 13 r.ż.), powinieneś przesłać na adres [email protected] skan lub fotokopię zgody Twojego rodzica lub opiekuna prawego na udział w loterii.

Jeśli korzystasz z Blika w różnych bankach, możesz zarejestrować się z aplikacją każdego z nich i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jak wziąć udział w Blikomanii?

Jak się za chwilę przekonasz, loteria Blika nie wymaga od Ciebie wiele wysiłku:

Start
 • Krok 1

  Do 30 sierpnia 2022 r. zarejestruj się na stronie loterii, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz aplikację mobilną banku, w którym korzystasz z Blika.

 • Krok 2

  Zaakceptuj regulamin promocji oraz zaznacz zgodę na potwierdzanie przez bank wykonania przez Ciebie transakcji Blik.

  Zgody na przetwarzanie danych przez organizatora w celach marketingu oraz otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych nie są wymagane.

 • Krok 3

  Po rejestracji w loterii otrzymasz od organizatora na adres e-mail link aktywacyjny. Kliknij w niego i dokonaj obowiązkowej 1-złotowej wpłaty na Fundację Uniwersytet Dzieci. Będzie to równoznaczne z potwierdzeniem rejestracji.

 • Informacja

  Możesz przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiadasz na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje mobilne z funkcjonalnością umożliwiającą realizację transakcji Blik wydane przez różne banki. W ramach każdego zgłoszenia musisz dokonać transakcji rejestracyjnej na rzecz Fundacji.

 • Krok 4

  Aktywnie korzystaj z Blika każdego dnia. Transakcje uznawane w loterii to:

  • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przelewy na telefon,
  • wpłaty Blik,
  • wypłaty Blik.

  o minimalnej wartości 1 zł.

  Uwzględniane będą zarówno płatności z wykorzystaniem kodu, jak i czeku Blik, także transakcje zbliżeniowe Blikiem.

 • Informacja

  Transakcje wykonane danego dnia biorą udział w losowaniu nagrody dziennej – 100 zł (codziennie jest ich 122) lub 200 zł (każdego dnia zostaną rozdane 43 nagrody w tej wysokości).

  Raz w miesiącu zostaną rozlosowane 3 nagrody miesięczne po 84 tys. zł.

 • Premia

  Laureatów nagród o wartości 100 zł organizator powiadomi o wygranej w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania, a w kolejnych dwóch wyśle SMS-em numer czeku Blik. PIN do realizacji czeku zostanie przesłany mailem.

  Zdobywca 84 tys. zł otrzyma informację o wygranej w ciągu 5 dni roboczych od dnia losowania. W powiadomieniu organizator prześle także formularz, który należy wypełnić i odesłać w ciągu 7 dni roboczych. Nagroda zostanie wypłacona na wskazany rachunek bankowy w 12 miesięcznych transzach wypłacanych do 5. dnia kalendarzowego miesiąca.

Mission complete!

Kilka przydatnych informacji

Nagrody w loterii zostaną rozlosowane według harmonogramu obejmującego 13 losowań, który stanowi załącznik do regulaminu. Pierwsze z nich odbędzie się 14 czerwca 2022 r., kolejne w odstępach tygodniowych. W każdym losowane będą nagrody dzienne za przedostatni tydzień, a 12 lipca, 9 sierpnia i 6 września dodatkowo zostaną rozlosowane nagrody miesięczne za poprzedni miesiąc.

Powinieneś także wiedzieć o kilku kwestiach:

 • nagrodę dzienną możesz wygrać wielokrotnie (ale tylko jedną danego dnia), jednak nagrodę miesięczną (84 tys. zł) tylko raz;
 • nagroda dzienna - 100 lub 200 zł - ma postać czeku Blik. Jest ona ważna 15 dni i można ją wypłacić w bankomatach wskazanych w regulaminie. Stosowną instrukcję laureaci otrzymają też w powiadomieniu o przyznaniu im nagrody;
 • nie musisz martwić się kwestiami podatku. Nagrody dzienne nie są opodatkowane, natomiast do nagrody miesięcznej organizator przyznaje dodatkową kwotę na poczet podatku i samodzielnie zajmie się jego rozliczeniem;
 • losowanie w rzeczywistości polega na wybraniu tzw. szczęśliwych godzin. Transakcja, która została wykonana dokładnie o tej porze, zostaje nagrodzona. W przypadku nagród miesięcznych losowany jest szczęśliwy dzień i godzina.

W jakich bankach zapłacisz Blikiem?

Blik, krajowy system płatności mobilnych, ciągle zyskuje na popularności. Możesz z niego skorzystać w kilkunastu bankach. Ich wykaz znajdziesz na stronie Blika.

Możesz tylko zyskać

Loterie mają to do siebie, że wymagają nieco szczęścia. Nagroda nigdy nie jest pewna, ale zwykle udział w takiej promocji nie wymaga wiele wysiłku. Tak jest i w przypadku Blikomanii. Nie ma ograniczeń co do liczby czy rodzaju wykonywanych transakcji, wystarczy korzystać z Blika na co dzień, przy każdej okazji, aby mieć szansę na 100, 200 zł, a może nawet i 84 tys. zł. Szczęściu może pomóc także posiadanie Blika w różnych aplikacjach mobilnych.

Co możemy więcej powiedzieć? Ruszaj na zakupy, wykonuj przelewy na telefon, wpłacaj i wypłacaj Blikiem. My trzymamy kciuki!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Jest nowa blikomania :-)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Katarzyna

Zgadza się! Tym razem do wygrania diamenty. Wkrótce opublikujemy opis.

Odpowiedz

K
Kazimierz
Gość

Korzystając z przeglądarki gogle podczas próby rejestracji. Wpisując adres e-mail. Wychodzi niepoprawny adres e-mail.

Dlaczego?

Odpowiedz

M
Magda
Gość
@Kazimierz

nie masz przypadkiem spacji na końcu wpisywanego adresu?

Odpowiedz

P
Przemysław
Gość

Dlaczego, gdy chce się zarejestrować, wpisując byle jaka literę w e-mail obrazu wyskakuje mi e-mail niepoprawny?


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Przemysław

A co się działo, kiedy wpisałeś cały e-mail?

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@Przemysław

Tak samo ten sam błąd. Próbowałem różnych adresów. Ciągle wyskakuje ze niepoprawny e-mail

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Robert

To może inna przeglądarka?

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

"Transakcja, która została wykonana dokładnie o tej porze lub najbliżej niej, zostaje nagrodzona." - nieprawda. Tak było rok temu, w tym roku zmienili regulamin i musi to być DOKŁADNIE szczęśliwa godzina i to z dokładnością do 0.1 sekundy. Zatem realne szanse na wygranie czegokolwiek są praktycznie zerowe.

Odpowiedz

Beata Szymańska
Gość
@Andrzej

Masz rację :-) Dzięki za uwagę

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Andrzej

Dziwne te zerowe szanse. Właśnie dostałem powiadomienie o drugiej wygranej 100zł od początku, a wcale często blikiem nie płacę.

Odpowiedz

A
Anna
Gość
@Paweł

Gratulacje!! Ja nie wygrałam (jeszcze) od tamtego roku, a często płacę.


Odpowiedz

K
Karolina
Gość
@Andrzej

A ja właśnie odebrałam 200zl jaki było moje zdziwienie na SMS....pierwsza myśl no jasne nowy sposób na oszustwo ale tak czytam weszłam na maila i faktycznie 200 zł wpadło ☺️

Odpowiedz