Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Diamenty i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!.

Sztabki złota i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!

Aktualizacja:
Sztabki złota i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!
Czas trwania
Cel (zysk) 63 sztabki złota (każda o wartości 8524 zł) i 9450 nagród pieniężnych (3150 po 200 zł i 6300 po 100 zł) + kod na jeden z e-boków Legimi dla każdego uczestnika.
Uczestnik Użytkownik płatności mobilnych Blik.
Po drodze Należy aktywnie korzystać z Blika i liczyć na szczęście w losowaniu.
Ruszyła kolejna Blikomania, czyli loteria dla użytkowników Blika. Wystarczy aktywnie płacić Blikiem, by wygrać jedną ze sztabek złota albo nagrody pieniężne w wysokości 100 lub 200 zł. Na każdego uczestnika czeka nagroda gwarantowana - kod na jeden z e-booków Legimi. Nie ma znaczenia, za co zapłacisz Blikiem, a wygrywać możesz wielokrotnie!

Powraca Blikomania, loteria organizowana przez Polski Standard Płatności, operatora Blika. W kolejnej edycji organizator przygotował atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 1 856 673 zł. Do wygrania jest:

 • 6300 nagród po 100 zł;
 • 3150 czeków po 200 zł;
 • 63 sztabki złota, każda o wartości 8524 zł.

Sztabki złota będą losowane spośród wszystkich transakcji dokonanych Blikiem. Czeki po 200 zł mogą wygrać dokonujący płatności zbliżeniowych Blikiem, zaś te po 100 zł osoby, które skorzystały z tej formy płatności w innych sposób.

Czas na rejestrację w loterii upływa 4 czerwca 2023 r.

Każdy, kto dokona prawidłowego zgłoszenia do loterii i wykona transakcję rejestracyjną na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci otrzyma kod uprawniający do pobrania za darmo jednego e-booka spośród 20 tytułów z kolekcji Legimi.

Kto może skorzystać z loterii?

Uczestnikami loterii mogą być użytkownicy Blika, którzy korzystają z niego w przynajmniej jednej aplikacji mobilnej. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią (powyżej 13 r.ż.), powinieneś przesłać na adres [email protected] skan lub fotokopię zgody Twojego rodzica lub opiekuna prawego na udział w loterii.

Jeśli korzystasz z Blika w różnych bankach, możesz zarejestrować się z aplikacją każdego z nich, wykonując z nią transakcję rejestracyjną, by zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jak wziąć udział w Blikomanii?

Jak się za chwilę przekonasz, loteria Blika nie wymaga od Ciebie wiele wysiłku:

Start
 • Krok 1

  Do 4 czerwca 2023 r. zarejestruj się na stronie loterii, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz aplikację mobilną banku, w którym korzystasz z Blika.

 • Krok 2

  Zaakceptuj regulamin promocji oraz zaznacz zgodę na potwierdzanie przez bank wykonania przez Ciebie transakcji Blik.

  Zgody na przetwarzanie danych przez organizatora w celach marketingu oraz otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych nie są wymagane.

 • Krok 3

  Po rejestracji w loterii otrzymasz od organizatora na adres e-mail link aktywacyjny. Kliknij w niego i dokonaj obowiązkowej 1-złotowej wpłaty na Fundację Uniwersytet Dzieci. Będzie to równoznaczne z potwierdzeniem rejestracji.

 • Informacja

  Możesz przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiadasz na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje mobilne z funkcjonalnością umożliwiającą realizację transakcji Blik wydane przez różne banki. W ramach każdego zgłoszenia musisz dokonać transakcji rejestracyjnej na rzecz Fundacji.

 • Premia

  Po wykonaniu powyższych zadań otrzymasz e-kod uprawniający do pobrania jednego e-booka spośród 20 tytułów z kolekcji Legimi. Nagroda będzie przesłana na adres email podany w formularzu rejestracyjnym nie później niż w ciągu 72 godzin po przeprowadzeniu pierwszego losowania nagród następującego po dniu rejestracji uczestnika.

 • Krok 4

  Do 4 czerwca 2023 r. aktywnie korzystaj z Blika każdego dnia. Prawo udziału w losowaniu dają operacje z wykorzystaniem kodu, czeku i aliasu Blik. Dotyczy to także transakcji powtarzalnych realizowanych na podstawie zlecenia płatności cyklicznej zdefiniowanej przez użytkownika Blika oraz płatności zbliżeniowych, przelewów na telefon i próśb o przelew Blik.

  Ważne, by transakcja opiewała na kwotę min. 1 zł.

 • Premia

  Laureatów nagród pieniężnych organizator powiadomi o wygranej w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania, a po kolejnych 2 przekaże im SMS-em numer czeku Blik. PIN do jego realizacji zostanie przesłany mailem.

  Zdobywcy sztabek złota zostaną powiadomieni o wygranej mailowo i telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od daty losowania. Organizator przekaże laureatowi formularz, w którym należy podać adres do wysyłki nagrody, rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz numer PESEL. Dokument trzeba odesłać przesyłką kurierską lub pocztową albo w wiadomości email w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania powiadomienia o nagrodzie.

  Sztabki złota będą wysłane do 22 czerwca 2023 r. pocztą kurierską na adres wskazany przez laureata nagrody.

Mission complete!

Kilka przydatnych informacji

Nagrody w loterii zostaną rozlosowane według harmonogramu obejmującego 10 losowań, który stanowi załącznik do regulaminu. Pierwsze z nich odbędzie się 11 kwietnia 2023 r., kolejne mniej więcej w odstępach tygodniowych.

Powinieneś także wiedzieć o kilku kwestiach:

 • w losowaniach uwzględnionych będzie jedynie 10 pierwszych zapytań inicjujących przelew na telefon BLIK lub próśb o przelew BLIK dla danego APPID (anonimowy, techniczny identyfikator użytkownika w systemie Blik) w dniu objętym losowaniem;
 • w przypadku prośby o przelew Blik wygrana przysługuje osobie proszącej o przelew;
 • dla zgłoszenia dotyczącego jednego banku możesz wygrać tylko jedną sztabkę złota;
 • nagroda pieniężna - 100 lub 200 zł - ma postać czeku Blik, możesz ją wygrać wielokrotnie, ale tylko jedną danego dnia. Czek jest ważny 15 dni i możesz go zrealizować w bankomatach wskazanych w regulaminie. Stosowną instrukcję laureaci otrzymają też w powiadomieniu o przyznaniu im nagrody;
 • do sztabek złota organizator przyznaje dodatkową nagrodę pieniężną na poczet należnego podatku i samodzielnie zajmie się jego rozliczeniem;
 • losowanie w rzeczywistości polega na wybraniu tzw. szczęśliwych godzin. Transakcja, która została wykonana dokładnie o tej porze, zostaje nagrodzona.

W jakich bankach zapłacisz Blikiem?

Blik, krajowy system płatności mobilnych, bije rekordy popularności. Możesz z niego skorzystać w kilkunastu bankach. Ich wykaz znajdziesz na stronie Blika.

Możesz tylko zyskać

Loterie mają to do siebie, że wymagają nieco szczęścia. Nagroda nigdy nie jest pewna, ale zwykle udział w takiej promocji nie wymaga wiele wysiłku. Tak jest i w przypadku Blikomanii. Nie ma ograniczeń co do liczby czy rodzaju wykonywanych transakcji, wystarczy korzystać z Blika na co dzień, przy każdej okazji, aby mieć szansę na 100, 200 zł, a może nawet i zdobycie sztabki złota. Szczęściu może pomóc także posiadanie Blika w różnych aplikacjach mobilnych.

Co możemy więcej powiedzieć? Tylko od Ciebie zależy, jak wiele dasz sobie szans na wygraną. Ruszaj na zakupy, wykonuj przelewy na telefon, proś o przelew Blik, wpłacaj i wypłacaj Blikiem. Trzymamy kciuki za Twoją wygraną! Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Surta
Gość

Jeśli osoba 1 wykonuje przelew na telefon blik na konto 2.osoby która też bierze udzial w blikomanii to czy ta druga osoba też może wykonac 10 przelewów blik do 3.osoby czy będzie wykluczona z uwagi na to że otrzymała juz 10 przelewów blik od 1 osoby

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Surta

Co masz na myśli, pisząc "czy będzie wykluczona z uwagi na to że otrzymała juz 10 przelewów blik od 1 osoby"?

Odpowiedz

K
Kajtek
Gość

Czyli liczy się 10 pierwszych transakcji każdego dnia?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Kajtek

Takie ograniczenie dotyczy tylko przelewów na telefon Blik / próśb o przelew.

Odpowiedz