Diamenty i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!

Publikacja:
Diamenty i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!
Czas trwania
Cel (zysk) 7 diamentów (każdy o wartości 15 000 zł) i 8400 nagród pieniężnych (7000 po 200 zł i 1400 po 400 zł).
Uczestnik Użytkownik płatności mobilnych Blik.
Po drodze Należy aktywnie korzystać z Blika i liczyć na szczęście w losowaniu.
Ruszyła kolejna Blikomania, czyli loteria dla użytkowników Blika. Wystarczy aktywnie płacić Blikiem, by wygrać jeden z diamentów albo nagrody pieniężne w wysokości 200 lub 400 zł. Na każdego uczestnika czeka nagroda gwarantowana - dostęp do Polsat Box Go na 30 dni oraz pakiet 1000 GB w Plus na kartę lub w Plush. Nie ma znaczenia, za co zapłacisz Blikiem, a wygrywać możesz wielokrotnie!

Loteria Blikomania

Organizatorem loterii jest spółka Polski Standard Płatności, operator Blika. Jest ona prowadzona wspólnie z firmami Polkomtel i Cyfrowy Polsat, które są fundatorami nagród gwarantowanych.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zgłoszenia do udziału w loterii przyjmowane są do 23 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

W kolejnej edycji loterii organizator przygotował nagrody o łącznej wartości 3 126 690 zł! Do wygrania jest:

 • 7000 nagród po 200 zł;
 • 1400 czeków po 400 zł;
 • 70 diamentów o szlifie brylantowym, wraz z certyfikatem, każdy o wartości 15 tys. zł.

Diamenty będą losowane spośród wszystkich transakcji dokonanych Blikiem. Czeki po 400 zł mogą wygrać dokonujący płatności zbliżeniowych Blikiem, zaś te po 200 zł osoby, które skorzystały z tej formy płatności w inny sposób.

Nagrodę pieniężną można wygrać wielokrotnie, ale tylko jedną danego dnia. Możliwe jest także zdobycie kilku diamentów, o ile każda z nagród będzie związana z innym zgłoszeniem do udziału w loterii.

Każdy, kto dokona prawidłowego zgłoszenia do loterii i wykona transakcję rejestracyjną na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci, otrzyma nagrodę gwarantowaną: kod uprawniający do bezpłatnego dostępu przez 30 dni do pakietu Start w Polsat Box Go oraz kod umożliwiający aktywację darmowego pakietu internetowego 1000 GB na 30 dni w ofercie Plusa lub Plusha na kartę.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami loterii mogą być użytkownicy Blika, którzy korzystają z niego w przynajmniej jednej aplikacji mobilnej jako osoby fizyczne. Jeśli jesteś niepełnoletnim w wieku 13 - 17 lat i chcesz ubiegać się o nagrody, powinieneś przesłać na adres [email protected] skan lub fotokopię zgody Twojego rodzica lub opiekuna prawego na udział w loterii.

Jeśli korzystasz z Blika w różnych bankach, możesz zarejestrować się z aplikacją każdego z nich, wykonując z nią transakcję rejestracyjną, by zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Co musisz zrobić?

Droga do wygrania jednej z nagród w loterii "Blikomania"
 • Krok 1. Do 23 czerwca 2024 r. zarejestruj swój udział w Blikomanii

  Do 23 czerwca 2024 r. zarejestruj się na stronie loterii, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz aplikację mobilną banku, w którym korzystasz z Blika.

  Zaakceptuj regulamin promocji oraz zasady przyznawania nagród gwarantowanych. Zgoda na przetwarzanie danych przez organizatora w celach marketingu oraz otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych nie jest wymagana.

  Możesz przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiadasz na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje mobilne z funkcjonalnością umożliwiającą realizację transakcji Blik wydane przez różne banki.

 • Krok 2. Wykonaj Blikiem wpłatę rejestracyjną

  Po rejestracji w loterii w aplikacji banku wskazanego w zgłoszeniu otrzymasz kod Blik umożliwiający dokonanie obowiązkowej 1-złotowej wpłaty na Fundację Uniwersytet Dzieci. Jej realizacja będzie równoznaczna z potwierdzeniem rejestracji.

  Jeśli przystępujesz do loterii z aplikacjami różnych banków, do każdego zgłoszenia musisz dokonać transakcji rejestracyjnej na rzecz Fundacji.

 • Premia. Odbierz nagrody gwarantowane

  Po wykonaniu powyższych zadań otrzymasz nagrody gwarantowane, czyli link pozwalający na darmowy dostęp do pakietu Start w Polsat Box Go przez 30 dni oraz kod umożliwiający aktywację darmowego pakietu internetowego 1000 GB na 30 dni w ofercie Plusa lub Plusha na kartę.

  Z tytułu jednego skutecznie dokonanego zgłoszenia do loterii przysługuje jedna nagroda gwarantowana.

  Nagroda będzie przesłana na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym nie później niż w ciągu 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia w loterii. Trzeba ją wykorzystać do 12 sierpnia 2024 r.

  Zasady rejestracji na platformie Polsat Box Go określa odrębny regulamin. Reguły aktywacji pakietu Internetu są opisane w regulaminie promocji "1000 GB na 30 dni" dostępnym na stronie plus.pl.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z Blika

  Do 23 czerwca 2024 r. aktywnie korzystaj z Blika każdego dnia. Prawo udziału w losowaniu dają operacje z wykorzystaniem kodu, czeku i aliasu Blik. Dotyczy to także transakcji powtarzalnych realizowanych na podstawie zlecenia płatności cyklicznej zdefiniowanej przez użytkownika Blika oraz płatności zbliżeniowych, przelewów na telefon i próśb o przelew Blik. Definicja transakcji Blikiem obejmuje też płatności zrealizowane z wykorzystaniem kredytu konsumenckiego w postaci płatności odroczonych.

  Ważne, by transakcja opiewała na kwotę min. 1 zł.

  Nagrody w loterii zostaną rozlosowane według harmonogramu obejmującego 10 losowań, który stanowi załącznik do regulaminu. Pierwsze z nich odbędzie się 23 kwietnia 2024 r., kolejne w odstępach tygodniowych.

  Każde losowanie będzie polegało na wybraniu tzw. szczęśliwych godzin. Transakcja, która została wykonana dokładnie o tej porze, zostaje nagrodzona.

  Powinieneś także wiedzieć o kilku kwestiach:

  • w losowaniach uwzględnionych będzie jedynie 10 pierwszych zapytań inicjujących przelew na telefon Blik lub próśb o przelew Blik dla danego APPID (anonimowy, techniczny identyfikator użytkownika w systemie Blik) w dniu objętym losowaniem;
  • w przypadku prośby o przelew Blik wygrana przysługuje osobie proszącej o przelew.
 • Premia. Odbierz nagrodę

  Laureatów nagród pieniężnych organizator powiadomi o wygranej w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania i przekaże im SMS-em numer czeku Blik. PIN do jego realizacji oraz niezbędne wskazówki zostaną przesłane mailem. Czek jest ważny 15 dni i możesz go zrealizować w bankomatach banków wskazanych w regulaminie.

  Zdobywcy diamentów zostaną powiadomieni o wygranej mailowo i telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od daty losowania. Organizator przekaże laureatowi formularz, w którym należy podać adres do wysyłki nagrody, rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz numer PESEL. Dokument trzeba odesłać w sposób wskazany przez organizatora w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania powiadomienia o nagrodzie.

  Diamenty będą wysłane do 8 lipca 2024 r. pocztą kurierską na adres wskazany przez laureata nagrody.

  Do diamentów organizator przyznaje dodatkową nagrodę pieniężną na poczet należnego podatku i samodzielnie zajmie się jego rozliczeniem. Nagrody pieniężne nie podlegają opodatkowaniu.

Mission complete!

Blik to krajowy system płatności mobilnych, który bije rekordy popularności. Możesz z niego skorzystać w kilkunastu bankach. Ich wykaz znajdziesz na stronie Blika.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(8 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marzyciel
Gość

Taki diament to można gdzieś sprzedać? Tak tylko pytam, pomarzyć nie można, ha, ha, ha

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Marzyciel

W Holandii? 🤣

Odpowiedz