Wróć

Nagrody o wartości nawet 5,7 tys. zł w loterii Citi Handlowego

Publikacja:
Nagrody o wartości nawet 5,7 tys. zł w loterii Citi Handlowego
Czas trwania
Cel (zysk) Do wygrania m.in. Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3", voucher Fostertravel o wartości 4 tys. zł, voucher Ski Team o wartości 4 tys. zł.
Uczestnik Posiadacz aktywnej karty kredytowej banku Citi Handlowy.
Po drodze Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los na loterii.
Laptop, iPhone XS 256GB, voucher na dowolną podróż z Fostertravel, bon na zakupy w Ski Team - takie właśnie nagrody (każda o wartości ponad 4 tys. zł) możesz teraz wygrać w najnowszej loterii Citibanku. Warunki? Przede wszystkim posiadanie karty kredytowej w Citi... oraz łut szczęścia.

Organizatorem loterii „Płać kartą i wygrywaj z Citi Specials” jest Fortuna PS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, partnerem akcji jest zaś bank Citi Handlowy. Łączna wartość przygotowanych nagród wynosi prawie 400 tys. zł, a wśród nich są m.in.:

 • Apple iPhone Xs 256GB o wartości 5729 zł brutto;
 • laptop Mi Air 13,3" o wartości 4 tys. zł brutto;
 • voucher Fostertravel o wartości 4 tys. zł brutto;
 • voucher Ski Team o wartości 4 tys. zł brutto.

Do nagród dołączona jest premia pieniężna, która zostanie zaliczona na poczet należnego podatku od wartości wygranych.

Oprócz tego do zdobycia jest kilkaset voucherów do IKEA, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl, a także sportowe opaski i słuchawki Xiaomi. Stawkę zamyka 1200 biletów do Multikina. Pełną listę nagród znajdziesz w regulaminie loterii.

Jak wziąć udział w loterii?

Warunki, jakie musisz spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród, są banalnie proste. Przede wszystkim powinieneś posiadać aktywną kartę kredytową banku Citi Handlowego, np. Citi Simplicity.

W akcji nie są brane pod uwagę karty kredytowe, których numer rozpoczyna się od liczb: 5 125 682, 5 125 892, 4 021 661 lub 4 021 662.

Jeżeli nie masz jeszcze karty kredytowej Citi Handlowego, a rozważasz jej wyrobienie, możesz to zrobić w każdej chwili i również wziąć udział w loterii.

Zasady uczestnictwa

Pozostałe warunki stawiane uczestnikom przez organizatora akcji to:

Start
 • Krok 1

  Zarejestrowanie się na stronie loterii do 31 grudnia 2019 r.

 • Krok 2

  Wykonanie przynajmniej 1 płatności kartą kredytową Citi na min. 50 zł, również do 31 grudnia 2019 r.

  Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los na loterii. Liczba takich transakcji jest dowolna, zaś z każdą z nich zwiększasz swoje szanse na wylosowanie nagrody.

 • Informacja

  W każdym z 4 przedstawionych etapów odbywa się jedno losowanie finałowe, w którym przyznawane są wymienione powyżej nagrody główne. W losowaniu finałowym brane są pod uwagę płatności kartą kredytową na min. 50 zł wykonane w czasie trwania danego etapu.

  Dla przykładu: jeżeli zależy Ci na wygraniu laptopa Mi Air 13,3", to powinieneś płacić swoją "kredytówką" od 6 maja 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.

 • Premia

  W dniu losowania organizator skontaktuje się z laureatami telefonicznie lub na adres e-mail i przekaże im informacji na temat niezbędnych do odbioru nagrody.

Mission complete!

4 etapy loterii – ważne informacje

Loteria podzielona jest na 4 etapy:

 • I etap, w którym do zdobycia jest: voucher Fostertravel o wartości 4000 zł lub voucher Fostertravel o wartości 1000 zł lub Smartfon Mi 8 Lite 64GB Aurora Blue o wartości 1169,10 zł (od 18 lutego 2019 r. do 31 marca 2019 r.);
 • II etap, w którym losowane są: laptop Mi Air 13,3" o wartości 4000 zł, voucher Fostertravel o wartości 1000 zł oraz Smartfon Mi 8 Lite 64GB Aurora Blue (od 6 maja 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.);
 • III etap z nagrodami Apple iPhone Xs 256GB o wartości 5729 zł, voucherem Fostertravel o wartości 1000 zł lub Smartfon Mi 8 Lite 64GB Aurora Blue (od 1 sierpnia 2019 r. do 30 września 2019 r.);
 • IV etap, w którym możesz zdobyć: voucher Ski Team o wartości 4000 zł lub voucher Fostertravel o wartości 1000 zł lub Smartfon Mi 8 Lite 64GB Aurora Blue (od 4 listopada 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.).

Uczestnik akcji może zostać zwycięzcą losowania finałowego tylko jeden raz. Tak więc jeżeli wygrasz swój wymarzony laptop, to nie będziesz mógł już zdobyć nagród głównych przyznawanych w kolejnych etapach.

Niemniej, czekają na Ciebie i inne korzyści. W każdym z poszczególnych etapów odbywają się losowania tygodniowe, w których możesz otrzymać wspominane już vouchery do restauracji, do IKEA, H&M czy Empiku, produkty Xiaomi, a także bilety do Multikina. Jeden uczestnik może zostać zwycięzcą tylko jeden raz w każdym etapie loterii.

Uwaga! Zauważ, że pomiędzy poszczególnymi etapami są kilkutygodniowe przerwy – płatności kartą kredytową z tych okresów nie są przeliczane na losy. W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że w loterii nie będą brane pod uwagę płatności wykonane w kwietniu, lipcu oraz w październiku, a także w pierwszych dniach maja i pierwszych dniach listopada 2019 r.

A może jeszcze więcej korzyści z kartą Citi Simplicity?

Wygranie nagrody może być bardzo miłą niespodzianką, zależy jednak od zupełnego przypadku. Jeżeli natomiast lubisz brać sprawy w swoje ręce, być może wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity będzie okazją w sam raz dla Ciebie: w akcjach promocyjnych, jakimi objęta jest ta „kredytówka”, możesz zdobyć 400 zł premii do Biedronki lub smartfona Xiaomi.

Dodatkowo, wraz z kartą Citi Simplicity zyskujesz rabat do wybranych restauracji na terenie całej Polski.

W przypadku tej „kredytówki” atrakcyjne są nie tylko oferty specjalne. Citi Simplicity to jedna z najlepszych i najtańszych ofert spośród kart kredytowych na polskim rynku. O karcie Citi Simplicity i związanych z nią promocjach czytaj więcej w naszej analizie.

Loteria to miły bonus, ale warto sięgnąć po więcej

W loterii związanej z kartami kredytowymi Citi Handlowego za samo posiadanie aktywnej karty i wykonywanie nią transakcji na min. 50 zł możesz wygrać atrakcyjne nagrody i upominki, m.in. laptopa czy iPhone'a lub vouchery do popularnych sklepów i bilety do kina.

Naszym zdaniem wymagania stawiane uczestnikom loterii nie są w żaden sposób wyśrubowane; tym bardziej udział w loterii warto połączyć z promocjami, jakimi objęte są karty kredytowe w Citi Handlowym, przede wszystkim karta Citi Simplicity. Biorąc udział w promocji, otrzymujesz gwarancję zdobycia nagrody (np. smartfona), a korzyści płynące z loterii są w tym wypadku dodatkowym bonusem - miłym, choć zawsze zależnym od łutu szczęścia.

Niemniej, skoro pula nagród w loterii jest tak szeroka, masz niemałą szansę zyskać przynajmniej jeden z upominków; kto wie, może uda Ci się nawet zdobyć wymarzoną nagrodę.

A zatem: powodzenia!

Przydatne dokumenty

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos