Wróć

10 000 zł na zakupy w Lidlu za płatność Lidl Pay z kartą Visa

Publikacja:
10 000 zł na zakupy w Lidlu za płatność Lidl Pay z kartą Visa
Czas trwania
Cel (zysk) 10 000 zł w gotówce/
Uczestnik Użytkownik aplikacji Lidl Plus z usługą Lidl Pay z zarejestrowaną kartą Visa.
Po drodze Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zarejestrowanie się w niej oraz korzystanie z Lidl Pay z zarejestrowaną kartą Visa.
Wystarczy, że nawet za niewielkie zakupy w Lidlu (min. 10 zł) zapłacisz aplikacją Lidl Plus z podpiętą kartą Visa, a będziesz miał szansę na wygranie 10 000 zł na zakupy w tej sieci handlowej. Oprócz czterech nagród głównych przygotowano też 12 premii po 1000 zł.

Na co dzień dyskonty walczą między sobą wielkością obniżek w promocjach, ilością towarów rozdawanych za darmo przy zapłaceniu za określoną ich liczbę czy voucherami na kolejne zakupy. Teraz Lidl wyprowadza bardzo mocny cios w konkurencję – proponuje klientom, by aktywnie korzystali z aplikacji Lidl Plus z usługą Lidl Pay z podpiętą kartą Visa. Każda transakcja na kwotę min. 10 zł to szansa na wygranie 10 000 zł w loterii!

Kto ma szansę na wygraną?

Organizatorem trwającej do 24 grudnia 2020 r. akcji „Loteria Lidl Pay Visa” jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Robert Wojkowski, która zaprasza do udziału niej pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Co jest do wygrania?

Organizator przygotował 16 nagród:

 • 4 nagrody główne po 10 000 zł;
 • 12 nagród dodatkowych po 1000 zł.

Jak zdobyć los?                           

W bardzo prosty sposób – musisz się udać do Lidla na zakupy i zapłacić Lidl Pay.

Start
 • Krok 1

  Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację Lidl Plus, uruchom w niej usługę Lidl Pay i podepnij do niej kartę płatniczą Visa. Jeśli zrobiłeś to wcześniej, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 24 grudnia 2020 r. zgłoś swój udział w loterii, wypełniając formularz na stronie internetowej. Musisz w nim podać m.in. numer karty Visa, którą zarejestrowałeś w usłudze Lidl Pay. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu loterii.

  Formularz rejestracji w Loterii Lidl Pay Visa
 • Informacja

  Zwróć uwagę, czy wyświetlił się komunikat o prawidłowym przyjęciu zgłoszenia.

  Potwierdzenie rejestracji w Loterii Lidl Pay Visa
 • Krok 3

  Udaj się do Lidla na zakupy i zapłać kartą Visa zarejestrowaną w usłudze Lidl Pay. Każda płatność na kwotę min. 10 zł to jeden los na loterii, który zostanie przypisany do Ciebie automatycznie, nie musisz nigdzie rejestrować dokonanej transakcji. Ostatnie dzień na zdobywanie losów w loterii to 24 grudnia 2020 r.

 • Informacja

  Losowanie nagród odbędzie się 15 stycznia 2021 r. w siedzibie organizatora. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej w ciągu 3 dni roboczych poprzez wysłanie sms-a na numer telefonu podany w zgłoszeniu udziału w loterii. W wiadomości znajdą się wskazówki, co trzeba zrobić, by odebrać nagrodę, m.in. informacja nt. zwycięskiego paragonu (data jego wystawienia, kwota zakupów), który należy okazać.

 • Krok 4

  Gdybyś znalazł się w gronie laureatów i otrzymał wiadomość o wygranej, będziesz miał 7 dni od daty sms-a na przesłanie do organizatora zestawu informacji wymienionych w regulaminie oraz zawartego tam oświadczenia. Gdybyś tego nie zrobił, Twoja nagroda przejdzie na rzecz laureata rezerwowego.

 • Premia

  Po dopełnieniu powyższych formalności karty Lidl zostaną wysłane pocztą kurierską do 23 lutego 2021 r. Przesyłki nieodebrane do 2 marca 2021 r. trafią z powrotem do organizatora.

Mission complete!

Bardzo ważne szczegóły

Konieczne jest, byś zachował dowód zakupu, czyli paragon.

Z loterii wyłączone są zakupy:

 • napojów alkoholowych, w tym piwa alkoholowego;
 • wszelkich wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych oraz produkty imitujące powyższe wyroby;
 • produktów leczniczych w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne;
 • preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia niemowląt;
 • kart podarunkowych oraz bonów upominkowych.

Dokonywanie drobnych zakupów przez poszczególnych członków najbliższej rodziny, by zwiększyć szanse na wygraną, nic nie da, bo członkowie jednego gospodarstwa domowego mogą zdobyć tylko jedną nagrodę. Stosowny zapis w regulaminie brzmi tak:

przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników loterii lub ten sam numer telefonu, ten sam adres e-mail.

Nagrody będą miały postać ważnych bezterminowo kart Lidl na okaziciela, bez możliwości wydania ich duplikatu.

Organizator bierze na siebie dopełnienie niezbędnych formalności z urzędem skarbowym. Laureat loterii nie musi się tym martwić, może po prostu cieszyć się zakupami w Lidlu.

I co konkurencja na to?

Przyznasz, że wysokość nagrody głównej robi wrażenie. Ujmując ją obrazowo, można powiedzieć, że gwarantuje ona przeciętnej rodzinie robienie zakupów w Lidlu za darmo przez około rok. Dodatkowy bonus też nie jest mały, pozwoli na bezpłatne sprawunki przez ponad miesiąc. Podkreślmy, że zdobycie losu nie wymaga nadzwyczajnych zabiegów; wystarczy płacić za zakupy kartą Visa zarejestrowaną w usłudze Lidl Pay.

Ciekawe, w jaki sposób na loterię z tak atrakcyjną nagrodą odpowie główny konkurent Lidla.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
ee33
Gość

płaci się normalnie karta czy aplikacją, ww opis chyba wprowadza w błąd

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@ee33

Płaci się kartą dodaną do Lidl Pay :)

Odpowiedz

K
Krzysztof Łopiński
Gość

w regulaminie piszą o kartach Visa wydanych tylko na terenie Polski, tzn ze karty Revolut są wyłączone?

Odpowiedz

S
sceptyczna
Gość
@Krzysztof Łopiński

Na to wychodzi...

Odpowiedz