Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

Unikalny kamper Benimar Tessoro 463, smartwatche, słuchawki i bony zakupowe do wygrania w loterii Mastercard Bezcenne Chwile!

13 komentarzy / opinii
Unikalny kamper Benimar Tessoro 463, smartwatche, słuchawki i bony zakupowe do wygrania w loterii Mastercard Bezcenne Chwile!
Czas trwania
Cel (zysk) Kamper Benimar Tessoro (x1), smartwatch Garmin Venu (x10), słuchawki Bose Noise Canselling (x10), vouchery zakupowe (270x50 zł do Empiku, 270 x50 zł do Decathlonu, 270x50 zł do RTV Euro AGD)
Uczestnik Uczestnik programu Bezcenne Chwile.
Po drodze Im więcej zapłacisz kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach, tym więcej otrzymasz losów w loterii.
Aktualna sytuacja pandemiczna przyczyniła się do ogromnego wzrostu popularności kamperów, które pozwalają uniezależnić się od różnego rodzaju ograniczeń. Taki pojazd może być Twój. W „Loterii Mastercard Bezcenne Chwile 2021” nagrodą główną jest bowiem 4-osobowy kamper Benimar Tessoro 463 o wartości 367 000 zł!

Posługując się na co dzień kartami płatniczymi z logo Mastercard, możesz zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego Bezcenne Chwile i wymieniać je na nagrody. Od czasu do czasu ta organizacja płatnicza organizuje też promocje, w których za wykonanie określonych działań masz szansę zdobyć bonusowe punkty w Bezcennych Chwilach. Wszystkie te benefity wyglądają bardzo skromnie na tle nagrody głównej w loterii, którą zorganizowała firma McCann Poland.

Zaskakuje nie tylko wartość pojazdu, ale i fakt, że to Ty zdecydujesz, jak będzie się on prezentował na drodze. W ramach nagrody możesz bowiem, we współpracy z artystą Karolem Banachem, stworzyć niepowtarzalny wzór, który znajdzie się na kamperze. Przyjemności tworzenia grafiki nie zepsuje Ci myśl o koszcie ubezpieczenia auta, gdyż częścią nagrody jest 10 000 zł na opłacenie całości lub części kosztów polisy za pierwszy rok jego użytkowania.

Różnorodność nagród

Samochód jest jeden, więc trzeba mieć wiele szczęścia, by go zdobyć. Są też i inne nagrody o łącznej wartości 476 754 zł:

 • 10 x smartwatch Garmin Venu kosztujący 1499 zł,
 • 10 x słuchawki Bose Noise Cancelling 700 o wartości 1349 zł,
 • 270 x voucher do Empiku o wartości 50 zł,
 • 270 x e-karta do Decathlonu o wartości 50 zł,
 • 270 x bon do RTV Euro AGD o wartości 50 zł.

Smartwatcha lub słuchawki możesz wygrać tylko raz w trakcie całej loterii, ale bony zakupowe mogą Ci przypaść w trakcie każdego z losowań.

Kto może wziąć udział w loterii?

Uczestnikiem loterii może być osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terenie Polski oraz posiada kartę płatniczą z logo Mastercard lub Maestro albo instrument płatniczy akceptowany przez Mastercard, w tym aplikację PeoPay.

Ważne, by karta była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile. Jeśli nie zrobiłeś tego dotąd, sprawdź, czy w Twoim banku trwa akurat promocja, w której do zdobycia są punkty "na start".

O nagrody w loterii nie mogą się ubiegać posiadacze kart biznesowych, których nazwy i numery BIN wymienione są w załączniku do jej regulaminu.

Jak zdobyć losy?

Nagrody są atrakcyjne, więc z pewnością chętnie byś którąś zdobył. Przypatrzmy się więc zasadom zdobywania losów.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej przystąp do programu Bezcenne Chwile na jego stronie internetowej lub poprzez swoją bankowość internetową (nie w każdym banku jest to możliwe), akceptując jego regulamin, rejestrując w nim posiadaną kartę Mastercarda.

 • Krok 2

  Do 16 lipca 2021 r. zaloguj się na swoje konto w Bezcennych Chwilach przez stronę programu, gdzie zobaczysz nowe okienko (pop-up) z informacją o loterii. Zaznacz wszystkie okienka, potwierdzając, że masz 18 lat, dobrowolnie przystępujesz do loterii i zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Pamiętaj o podaniu aktualnego numeru telefonu, który będzie wykorzystany przez organizatora do kontaktu z Tobą, gdy los przydzieli Ci nagrodę.

  Formularz loterii Mastercard
 • Informacja

  Regulamin pozwala na „aktywowanie” w loterii w opisany wyżej sposób każdej karty, jaką masz zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach. Jeśli masz je wszystkie na jednym koncie w programie (widzisz je na jednym loginie), to wystarczy jednorazowe zaznaczenie powyższych zgód. W przypadku, gdy karty masz na osobnych profilach w Bezcennych Chwilach, to opisaną wyżej procedurę musisz przejść dla każdego z nich.

  Warto to zrobić, bo każde zgłoszenie to 1 bonusowy los.

 • Krok 3

  Płać bezgotówkowo kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach w placówkach stacjonarnych i sklepach internetowych. Im większą kwotę wydasz, tym więcej zdobędziesz losów. Terminy losowań oraz szczegółowe zasady obliczania liczby losów znajdziesz poniżej.

 • Informacja

  Nazajutrz po dniu losowania przedstawiciel organizatora będzie się kontaktował telefonicznie z tymi, do których los się uśmiechnął, by potwierdzić ich tożsamość oraz poinformować o działaniach niezbędnych do przekazania nagrody. Gdybyś znalazł się w gronie szczęśliwców, ale nie uda się nawiązać z Tobą kontaktu, zostanie ona przydzielona osobie z listy rezerwowej.

 • Premia

  Vouchery zostaną przekazane w formie sms-a na podany przez Ciebie numer telefonu w ciągu 5 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania od organizatora oświadczenia, o którym usłyszysz podczas rozmowy telefonicznej, i które będzie przesłane na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Słuchawki bądź smartwatch będą wysłane na identycznych zasadach firmą kurierską.

  Warunki odbioru kampera zostaną indywidualnie ustalone z jego zdobywcą. Przekazanie samochodu nastąpi w salonie w Ożarowie Mazowieckim.

Mission complete!

Obliczanie liczby losów

Przy obliczaniu liczby losów uznane będą tylko płatności wykonane do godz. 23:59 w dniu 16 lipca 2021 r. Data ich zarejestrowania w Bezcennych Chwilach nie ma znaczenia.

W obliczeniach nie zostaną uwzględnione transakcje zwrócone oraz w miejscach, których kody MCC podane są w załączniku do regulaminu loterii. Chodzi m.in. o apteki, różnego rodzaju placówki świadczące usługi medyczne, kościoły, transakcje związane z przekazami pieniężnymi, obrotem gotówkowym, grami hazardowymi oraz napojami alkoholowymi. Powyższa zasada nie obowiązuje u partnerów Bezcennych Chwil, np. w placówkach firmy Lux Med.

Wykonane przez Ciebie transakcje zostaną podzielone na 2 grupy – te zrealizowane u partnerów programu oraz w innych miejscach. Następnie zostanie obliczona wartość płatności dla każdej z nich. W kolejnym kroku zostanie ona podzielona przez 10, a otrzymana liczba całkowita da liczbę Twoich losów - w przypadku płatności u partnerów programu zostanie ona podwojona.

Przykład: zrealizowałeś 10 transakcji na łączną kwotę 234 zł. Oznacza to, że zostaną Ci przyznane 23 losy. Jeśli transakcje będą wykonane u partnerów Bezcennych Chwil, to liczba Twoich losów zostanie podwojona, otrzymasz ich 46.

Uwaga: wartość transakcji dokonanych różnymi kartami nie sumuje się. Obliczenia liczby losów dokonywane są zawsze w odniesieniu tylko do jednej karty.

Terminy losowań

Losowanie nagrody głównej zaplanowano na 6 sierpnia 2021 r. Wezmą w nim udział transakcje wykonane do 16 lipca 2021 r. i figurujące w systemie Mastercard 2 sierpnia 2021 r.

Wcześniej odbędzie się 10 przydziałów mniejszych nagród.

Terminy losowań
Termin losowania Okres, z którego transakcje zostaną w nim uwzględnione
26 maja 2021 r. 14 - 23 maja 2021 r.
2 czerwca 2021 r. 24 - 30 maja 2021 r.
9 czerwca 2021 r. 31 maja - 6 czerwca 2021 r.
16 czerwca 2021 r. 7 - 13 czerwca 2021 r.
23 czerwca 2021 r. 14 - 20 czerwca 2021 r.
30 czerwca 2021 r. 21 - 27 czerwca 2021 r.
7 lipca 2021 r. 28 czerwca - 4 lipca 2021 r.
14 lipca 2021 r. 5 - 11 lipca 2021 r.
21 lipca 2021 r. 12 - 18 lipca 2021 r.
28 lipca 2021 r. 19 - 25 lipca 2021 r.

Pamiętaj, że nagroda zostanie Ci przekazana tylko pod warunkiem, że nie wycofasz zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz dopełnisz wszelkich formalności, o których zostaniesz poinformowany przez przedstawiciela organizatora w trakcie rozmowy telefonicznej.

Płać i wygrywaj

Co tu dużo mówić, Twój los w Twoich rękach. Im więcej wydasz, tym więcej losów zdobędziesz. Od Ciebie zależy, czy postawisz wszystko na jedną kartę, czy też zgłosisz do loterii więcej swoich „plastików” zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach. Może to być wskazane, jeśli ciążą na Tobie warunki aktywności, które musisz zrealizować, by nie ponosić comiesięcznych opłat za daną kartę.

Życzymy powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dawid
Gość

Z jednej strony piszą w regulaminie że transakcje należy wykonać max. do 16 lipca a z drugiej że 9 i 10 losowanie dotyczy płatności wykonanych po tej dacie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Już wyjaśniam o co chodzi. Faktycznie tylko transakcje wykonane do 16 lipca biorą udział w loterii. W regulaminie jest jeszcze dodatkowy warunek - płatności muszą być dodatkowo zarejestrowanie w systemie Programu Bezcenne Chwile. Dzieje się to niekiedy z opóźnieniem, na ogół nie większym niż 4 dni. Na wszelki wypadek pozostawiono więc margines czasowy.

Trzeba też pamiętać, że do obliczeń i przydziału losu kwalifikują się tylko transakcje, które nie zostały zwrócone i w dniu dokonywania obliczeń figurują w systemie Mastercarda. Takie a nie inne ramy czasowe mogą więc być też "zaporą" przed sztucznym generowaniem płatności i ich anulowaniem.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@Krzysztof Duliński

Czyli w jaki sposób można się załapać na ostatnie 10 losowanie? Jeśli zapłacę kartą 16 lipca to pewnie rozliczą ją około 18 lipca. A w losowaniu biorą udział transakcje od 19 lipca.

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Dawid

Jak zapłacisz kartą 16 lipca, to równie dobrze może zostać zapisana w BCh 19 lipca, a nawet później. Wtedy załapiesz się na 10 losowanie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Jeśli tak się stanie, to załapiesz się na losowanie nr 9. Niekoniecznie tak musi się stać. Transakcja może zostać odnotowana dopiero 19.07 lub później. Wtedy wejdzie do puli biorącej udział w losowaniu nr 10.

Ważne przy tym będzie na jaką kwotę będzie opiewała. Przypuśćmy, że tylko na 8 zł. Wówczas doliczona do innych transakcji z okresu losowania nr 9 może dać Ci dodatkowy los (wydałeś wcześniej 245 zł, więc dostałbyś 24 losy, ale z tą transakcją na 8 zł masz 253 zł, czyli 25 losów). Gdyby była jedyną Twoją transakcją zanotowaną w okresie dla losowania nr 10, to wtedy zupełnie nie będzie miała znaczenia, bo 1 los otrzymuje się za 10 zł.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester

Integralną częścią Nagrody Głównej jest premia pieniężna w kwocie 10 000,00 zł, która stanowi ryczałt na pokrycie całości lub części obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego na 1 rok kalendarzowy.

Spory koszt roczny i to za samo ubezpieczenie. Ciekawe, ile wynoszą średnie opłaty miesięczne wynikające z eksploatacji...

Odpowiedz

Z
Zeno
Gość

Czy ktoś wie dlaczego nie moge zapłacić kartą w internecie? Masterpass, tą usługą od Visa, czy zwykłą jednorazowa płatność, wszystko mi odrzuca & błąd autoryzacji mimo że mam odpowiednią kwotę kilkuset złotową na koncie oraz włączone płacenie kartą w internecie. Na dwóch kartach z innych banków. Google pay czy blik działa. Ktoś się z tym spotkał, rozwiązał problem? Pozdr

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Zeno

Jeśli to tylko jedna karta, może warto skontaktować się z bankiem? Może limity do płatności w Internecie są zbyt nisko ustawione?

Odpowiedz

B
Beata
Gość

Każe 10 zł to 1 los( albo 2 u partera programu) Czy jednak aby otrzymać 1los to jednorazowa płatność kartą musi być wykonana na minimalną kwotę 10 zl, czy chodzi o "sumę" kiku platnosci i np. jeden los otrzymamy też za 5 platnosci kartą na kwoty 2 zł?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Beata

Aby otrzymać jeden los, można wykonać też kilka płatności na sumę 10 zł.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Beata

Liczba transakcji nie ma w tej loterii większego znaczenia. Liczy się ich wartość. Jeśli zapłacisz kartą Mastercarda za np. art. AGD/RTV dajmy na to 2000 zł, to otrzymasz 200 losów. A jak transakcji dokonasz u partnera programu to aż 400.

Odpowiedz

D
dociekliwa
Gość

Czy ma znaczenie to, jak przystąpię do programu? Chciałabym się jeszcze załapać na jakąś promocję z punktami powitalnymi...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@dociekliwa

To nie ma znaczenia. Jak najbardziej możesz zgarnąć punkty powitalne, takie są teraz np. w Pekao.

Odpowiedz