Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 w loterii dla posiadaczy kart Visa.

Płać z Visa w sklepach Żabka, by polecieć do Australii na Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA 2023

Publikacja:
Płać z Visa w sklepach Żabka, by polecieć do Australii na Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA 2023
Czas trwania
Cel (zysk) Wyjazd dla 2 osób na mecz półfinałowy i finałowy Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023; 1000 oryginalnych piłek meczowych.
Uczestnik Posiadacz karty Visa.
Po drodze 1 transakcja kartą Visa w sklepach Żabka lub Żabka Nano = 1 los.
3 pakiety wyjazdowe na mecz półfinałowy oraz finałowy Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023 dla dwóch osób oraz tysiąc piłek czeka na posiadaczy kart Visa w najnowszej loterii. Im częściej będziesz płacił "plastikiem" z logo Visy w sklepach Żabka, tym więcej losów zdobędziesz.

Trwającą do 14 maja 2023 r. loterię „Visa i Żabka z okazji FIFA Women’s World Cup 2023” przygotowała spółka Unique One. Zasady są bardzo proste: im więcej wykonasz transakcji kartą Visa w sklepach Żabka, tym Twoje szanse na wygraną będą większe. Do zdobycia są:

 • 3 pakiety wyjazdowe na mecz półfinałowy oraz finałowy Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023 dla dwóch osób. Każdy z nich zawiera: 6 noclegów w 4- lub 5- gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem oraz przekąskami, bilety lotnicze do/z Sydney, transfery lotniskowe w mieście gospodarza oraz transport na wszystkie zaplanowane aktywności, bilety na mecz półfinałowy (16.08.2023 r.) oraz finałowy (20.08.2023 r.) w Sydney, pakiet powitalny o wartości 400 dolarów (jeden dla dwóch osób), kartę podarunkową na wyżywienie oraz własne wydatki o wartości 700 dolarów (jedna dla dwóch osób). Wartość takiego pakietu to blisko 111 000 zł!
 • 1000 replik oficjalnych piłek meczowych Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023.

Uczestnicy loterii

Do udziału w loterii wystarczy, że masz kartę Visa, ukończyłeś 18 lat, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i zamieszkujesz w Polsce.

Jak zdobyć losy?

Zadanie jest bardzo łatwe.

Start
 • Krok 1

  Do 14 maja 2023 r. zarejestruj się na stronie loterii, podając numer karty Visa oraz dane kontaktowe. Pamiętaj o potwierdzeniu, że jesteś pełnoletni i zapoznałeś się z regulaminem akcji.

  Uwaga: możesz zgłosić tylko jedną kartę. Wybierz więc tę, z której najczęściej korzystasz.

 • Informacja

  Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz informację o prawidłowej rejestracji w loterii wyświetloną na stronie internetowej oraz w formie wiadomości e-mail przesłanej na adres wskazany w formularzu zgłoszenia.

 • Krok 2

  Do 14 maja 2023 r. jak najczęściej płać zarejestrowaną w loterii kartą Visa w sklepach Żabka i Żabka Nano.

  Każda płatność = 1 los

 • Informacja

  Losowanie nagród odbędzie się 6 czerwca 2023 r. w siedzibie organizatora loterii.

  Osoby, którym los przydzieli piłki, zostaną powiadomione o wygranej w wiadomości e-mail wysłanej przez organizatora w ciągu 5 dni roboczych, licząc od daty losowania, na adres podany w zgłoszeniu.

  Natomiast szczęśliwcy, którzy wygrają wyjazd do Australii, będą powiadomieni o tym fakcie telefonicznie w dniu losowania lub następnego dnia roboczego. Organizator podejmie co najmniej 3 próby kontaktu.

 • Krok 3

  Jeśli otrzymasz taką wiadomość, będziesz musiał wypełnić odpowiednie "Oświadczenie laureata" stanowiące załącznik do regulaminu i odesłać je do organizatora w ciągu 3 (w przypadku wygrania nagrody głównej) lub 5 dni roboczych (gdybyś wygrał piłkę).

 • Premia

  Piłki zostaną wysłane pocztą lub kurierem do 17 lipca 2023 r., zaś vouchery związane z wyjazdem na Mistrzostwa FIFA 2023 r. będą przekazane na adres e-mail do 31 lipca 2023 r.

Mission complete!

Ważne szczegóły

W loterii mogą być zarejestrowane tylko karty płatnicze Visa posiadające 16-cyfrowy numer wydane w Polsce i przypisane do konta bankowego, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest uczestnik loterii.

Kwota transakcji i sposób zapłaty nie mają znaczenia; można płacić w terminalach płatniczych POS, zarówno tradycyjnie, jak i zbliżeniowo; dozwolone są płatności telefonem, zegarkiem oraz Żabka Pay.

Niedozwolone są operacje money transfer, m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności dokonane przez osobę znajdującą się fizycznie poza terytorium Polski oraz transakcje bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych).

W regulaminie zapisano, że możesz wygrać maksymalnie 3 piłki i jeden wyjazd do Australii.

Podatkiem od nagród nie musisz się martwić. Organizator zabezpieczył odpowiednią kwotę i zajmie się jej przekazaniem do urzędu skarbowego oraz dopełnieniem wszelkich formalności.

Mega nagroda

Już teraz zazdrościmy osobom, które wygrają wyjazd do Australii. To może być niezapomniana przygoda. Zwłaszcza, jeśli nagrodę zdobędzie ktoś, kto zrobi tylko jedną transakcję na niewielką kwotę.

Na tym kończymy, by udać się na zakupy do pobliskiej Żabki 😀

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pawel
Gość

Czy karta Visa do konta firmowego może brać udział w loterii??

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Pawel

Skłaniam się ku wersji, że loteria jest przeznaczona dla osób indywidualnych, ale zwróciłem się do organizatora o oficjalną wykładnię regulaminu.

Odpowiedz

P
Pawel
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź. Doprecyzuję tylko, że chodzi o konto firmowe jednoosobowej działalności, oczywiście nie związanej z prowadzeniem sklepu Żabka ;)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Krzysztof Duliński

Trochę to trwało, ale mam w końcu oficjalną informację: loteria jest przeznaczona tylko dla konsumentów, czyli można w niej uczestniczyć tylko z kartami wydanymi do rachunków osobistych.

Odpowiedz