Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

XIV edycja programu „Mam Inteligo”: 100 zł za otwarcie konta i 50 zł za skuteczne polecenie

XIV edycja programu „Mam Inteligo”: 100 zł za otwarcie konta i 50 zł za skuteczne polecenie
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł premii za otwarcie konta i 50 zł za skuteczne polecenie.
Po drodze Aby otrzymać 100 zł należy otworzyć konto i wykonać transakcje kartą oraz BLIK-iem. W celu zdobycia 50 zł należy skutecznie polecić rachunek.
Wystartowała XIV edycja programu „Mam Inteligo”, w której nowi klienci mogą zdobyć 100 zł za otworzenie konta, a obecni - 50 zł premii za skuteczne polecenie rachunków znajdujących się w ofercie banku. Do programu można przystąpić najpóźniej do 29 stycznia 2018 r.

100 zł premii powitalnej dla nowych klientów

Klienci, którzy zdecydują się na otworzenie konta z wykorzystaniem kodu polecającego, mogą liczyć na bonus w wysokości 100 zł. Z oferty specjalnej nie będą mogły skorzystać osoby, które w okresie ostatnich 3 lat (czyli od 30 października 2014 r. do 29 października 2017 r.) posiadały rachunek w Inteligo lub są w trakcie wnioskowania o konto.

Promocja obejmuje konta indywidualne, wspólne i firmowe, przeznaczone dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólników spółek cywilnych.

Nowi klienci muszą spełnić następujące warunki:

  • najpóźniej do 29 stycznia 2018 r. złożyć wniosek o otwarcie konta Inteligo za pomocą strony internetowej lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego. We wniosku należy podać kod otrzymany od osoby polecającej;
  • wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych i zaakceptować regulamin oraz zasady XIV edycji programu;
  • zawrzeć umowę prowadzenia rachunku.

Ponadto uczestnicy programu, którzy zdecydują się na rachunek indywidualny lub wspólny, muszą w ciągu 30 dni kalendarzowych od otworzenia konta:

  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty debetowej;
  • przynajmniej raz przeprowadzić transakcję o łącznej wartości minimum 10 zł przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK. Po uwagę będą brane wyłącznie płatności w punktach usługo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet oraz wypłat z bankomatów.

Kiedy zakładasz konto firmowe...

Nieco inne wymogi muszą spełnić klienci, którzy wybiorą konto firmowe. Osoby te powinny w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty założenia rachunku:

  • wykonać płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł (z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet);
  • co najmniej raz wykonać przelew do ZUS za pośrednictwem bankowości internetowej lub przez telefon z wykorzystaniem opcji "przelew do ZUS".

Nowy klient może otrzymać tylko jedną nagrodę z tytułu otwarcia konta. W przypadku kont wspólnych premia zostanie przekazana osobie, której dane zostały podane w pierwszej kolejności we wniosku.

50 zł premii za każde skuteczne polecenie

Ta część promocji jest dostępna zarówno dla obecnych posiadaczy rachunków indywidualnych, wspólnych i firmowych, jak i dla osób, które podpisały umowę o konto w ramach XIV edycji „Mam Inteligo”. Aby zdobyć szansę na otrzymanie premii, należy uzyskać kod polecający po zalogowaniu się na stronie programu, a następnie skutecznie zarekomendować znajomym rachunek osobisty lub firmowy banku. Należy jednak pamiętać, że bonus trafi na nasze konto tylko wtedy, gdy polecane przez nas osoby spełnią wszystkie warunki obowiązujące nowych klientów.

Kod polecający – numer telefonu komórkowego podany podczas rejestracji do programu. Numer ten musi być zgodny z numerem wpisanym do umowy o wybrane konto Inteligo (indywidualne, wspólne lub firmowe). Osoba polecająca rachunki znajdujące się w ofercie banku może przekazać kod dowolnej liczbie osób. Natomiast klient, który otwiera konto w promocji, może powołać się tylko na jeden kod polecający.

Dodatkowe nagrody dla najbardziej aktywnych

Uczestnicy programu, którzy okażą się wyjątkowo skuteczni i namówią do założenia konta największą liczbę osób, mogą liczyć na dodatkowy profit. Organizator przewidział trzy nagrody specjalne w wysokości: 1000, 600 i 300 zł – premie te zostaną przyznane niezależnie od premii za polecenie, a jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę dodatkową.

Wypłata nagród

Bank podzielił akcję na trzy etapy:

  • od 30 października do 28 listopada 2017 r.;
  • od 29 listopada do 28 grudnia 2017 r.;
  • od 29 grudnia 2017 r. do do 29 stycznia 2018 r.

W zależności od tego, kiedy przystąpimy do programu, zmieni się data wypłacenia nagrody. W ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu bank zweryfikuje, czy spełniliśmy wszystkie warunki promocji i wypłaci premię w ciągu kolejnych 44 dni kalendarzowych. W przypadku nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników termin wypłaty premii jest jeszcze dłuższy i wynosi 119 dni kalendarzowych. Lista osób, które otrzymały nagrodę specjalną, zostanie opublikowana na stronie maminteligo.pl.

Bonusy do kwoty 760 złotych są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. W przypadku wyższych premii organizator promocji zwiększy wartość nagrody o kwotę należnego podatku i przekaże ją na rachunek właściwego urzędu skarbowego.

Zasady tej edycji programu polecającego znajdziesz tutaj. Ogólne założenia promocji zawarte są w regulaminie.

Konto Inteligo - podstawowe informacje

Do największych atutów konta osobistego Inteligo należy zaliczyć niskie opłaty oraz nowoczesne kanały dostępu. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak wypłata gotówki z bankomatów PKO BP i BZ WBK (w przypadku pozostałych maszyn prowizja wynosi 5 zł). Darmowe są również przelewy złotówkowe Elixir, zlecane w bankowości internetowej lub mobilne. Ponadto bank nie pobiera opłat za obsługę karty, jeżeli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 99,99 zł miesięcznie (standardowa opłata to 4 zł).

Posiadacze konta Inteligo mogą zarządzać swoimi finansami za pomocą bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej IKO. Mogą również założyć rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem do 1,8% w skali roku z możliwością wypłaty środków bez ryzyka utraty odsetek oraz powiązać swoje konto z rachunkiem maklerskim.

Z dokładną analizą rachunku możesz się zapoznać tutaj.

Komentarz redakcji

Bank po raz kolejny sięgnął po sprawdzoną formułę – obecna edycja programu właściwie w niczym nie różni się od poprzednich. Zasady uczestnictwa są proste i nieskomplikowane – jedynym warunkiem, jaki musimy spełnić, jest aktywne posługiwanie się kartą i BLIK-iem. W ciągu 30 dni od założenia konta powinniśmy przynajmniej raz przeprowadzić transakcje o łącznej wartości minimum 10 zł przy użyciu aplikacji IKO i wykonać płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł.

Dodatkowo możemy zdobyć premię za polecenie – 50 zł za każdego nowego klienta. Najbardziej aktywni uczestnicy programu otrzymają specjalne nagrody pieniężne: 300, 600 lub 1000 zł.

Dużym atutem konta Inteligo są niskie opłaty (rachunek staje się prawie darmowy już przy płatności kartą za min. 100 zł miesięcznie) oraz nowoczesne kanały dostępu. Klienci mogą zarządzać swoimi pieniędzmi elektronicznie i poprzez aplikację mobilną IKO, a także skorzystać z innych funkcjonalności, np. rachunku oszczędnościowego. Warto więc rozważyć decyzję o skorzystaniu z promocji.

Krystian

Autor tekstu o promocji