Wróć

Nawet 150 zł na zakupy dla zaproszonych klientów Alior Banku

Nawet 150 zł na zakupy dla zaproszonych klientów Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Premia w gotówce, w wysokości określonej przez bank dla konkretnej osoby.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Alior Banku zaproszony przez bank do udziału w promocji.
Po drodze W ciągu 30 dni od otrzymania zaproszenia do udziału w akcji, należy wykonać określone indywidualnie w zaproszeniu zadania (pewną liczbę transakcji bezgotówkowych na określoną kwotę).
Posiadasz kartę debetową lub kredytową wydaną przez Alior Bank? Sprawdź, czy nie zostałeś zaproszony do udziału w promocji, w której do zdobycia jest maksymalnie 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka, Decathlon, Empik, Tchibo lub w serwisie Allegro. Sam zdecydujesz, gdzie wydasz otrzymaną premię.

Większość akcji specjalnych adresowanych jest do nowych klientów. Dlatego doceniamy banki, które organizują promocje dla osób już korzystających z ich produktów. W przypadku opisywanej akcji warto zauważyć, że warunki do spełnienia są indywidualnie dobrane do uczestnika, a nagroda nie jest wcale symboliczna (jak to się niestety zdarza w przypadku promocji dla obecnych klientów), bo może wynieść nawet 150 zł.

Kogo Alior Bank zaprosił do udziału?

Tego niestety dokładnie nie wiadomo. Z regulaminu akcji „Market Nagród Alior Banku” wynika jedynie, że jest ona adresowana do posiadaczy kart debetowych i kredytowych wydanych przez ten bank. Musisz więc dokładnie sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, wiadomości w bankowości elektronicznej Alior Banku, a także sms-y. Być może w którymś z tych miejsc czeka na Ciebie zaproszenie do udziału w tej akcji.

Jeśli go nie znajdziesz, nie załamuj rąk. Akcja trwa do 31 grudnia 2019 r., więc jeszcze jest szansa, że zostaniesz zaproszony. Zachowaj czujność!

Konieczne działania

Po otrzymaniu od Alior Banku zaproszenia do udziału w promocji wykonaj następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Przeczytaj dokładnie wiadomość. Znajdziesz w niej instrukcję, co musisz zrobić, by zdobyć bonus (ile transakcji kartą, na jaką sumę). Będziesz miał na to 30 dni, licząc od chwili otrzymania zaproszenia.

 • Krok 2

  Zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie internetowej. Zaakceptuj przy tym regulamin i wybierz sklep, w którym zrobisz zakupy za otrzymaną nagrodę.

 • Krok 3

  Zrealizuj zadania, które postawił przed Tobą Alior Bank w przesłanym Ci zaproszeniu do udziału w akcji. Pamiętaj, że musisz je wykonać w ciągu 30 dni kalendarzowych.

 • Premia

  Nagroda zostanie Ci przekazana w formie wiadomości sms na numer telefonu, który podałeś bankowi w terminie do 60 dni kalendarzowych od spełnienia warunków określonych w zaproszeniu do udziału w akcji.

Mission complete!

Transakcje bezgotówkowe

W ramach promocji będziesz musiał wykonać określoną liczbę transakcji bezgotówkowych lub zrealizować operacje o pewnej wartości, które będą zapłatą za towary i usługi nabywane przez Ciebie w punktach stacjonarnych lub internetowych.

Do transakcji bezgotówkowych nie są przez bank zaliczane operacje wykonane u przedsiębiorców posiadających określone kody MCC; chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych oraz płatności zidentyfikowane jako zagraniczne (country code inny niż Polska).

Nieco tajemnicza akcja

Trzeba przyznać, że akcja Alior Banku przygotowana dla obecnych klientów jest nieco tajemnicza. Wiadomo, że mogą w niej wziąć udział posiadacze kart debetowych i kredytowych, ale jakimi kryteriami bank będzie się kierował, wysyłając do kogoś zaproszenie lub nie, tego już nie wiemy. Nie ma też jasności, jakie konkretnie zadania Alior postawi przed uczestnikami akcji. Mamy nadzieję, że niezbyt wygórowane.

Co do tego, że niewiele trzeba zrobić, by zdobyć 3400 punktów powitalnych (można je wymienić na voucher o wartości 50 zł) w programie Mastercard Priceless Specials mamy natomiast pewność. Jeśli masz kartę Alior Banku z logo Mastercard, a nie uczestniczysz jeszcze we wspomnianym programie, przeczytaj nasz tekst, a dowiesz się jak zdobyć dodatkowy bonus.

Zostałeś zaproszony? Wiesz już, czego Alior Bank od Ciebie oczekuje i jaką nagrodę oferuje? Podziel się z nami tymi informacjami. Z góry dziękujemy.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji