Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

MEGA HIT! Aż 500 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
MEGA HIT! Aż 500 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Wymagana jest aktywność na rachunku przez 5 miesięcy: transakcje bezgotówkowe, wpływy i przelewy.
Obok tak wysokiej premii trudno przejść obojętnie. W dotyczącej darmowego Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas akcji "Mega szansa" czeka 500 zł w gotówce, a wymagania sprowadzają się do standardowej aktywności na rachunku przez pięć miesięcy. Trzeba się jednak pospieszyć!

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Mega szansa".

Premia będzie wypłacona w 5 ratach i może wynieść aż 500 zł. 350 zł za założenie rachunku i aktywność w maju i czerwcu masz gwarantowane. To, czy zgarniesz pełną pulę, zależy po części od Ciebie, gdyż jednym z elementów bonusu jest moneyback za transakcje kartą wykonywane od lipca do września 2022 r. Za każdy z tych miesięcy możesz zyskać nawet 50 zł.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna; istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 30 kwietnia 2022 r., to zakończy się ona dużo wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do 500 zł premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Start
 • Krok 1

  Do 30 kwietnia 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

  Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 kwietnia 2022 r.

 • Krok 3

  Do 22 maja 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

 • Krok 4

  W maju 2022 r. spełnij warunki uzyskania pierwszej części nagrody (150 zł), czyli zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej.

 • Krok 5

  Informację o przyznaniu premii za maj otrzymasz na adres e-mail do 17 czerwca 2022 r. Znajdziesz w niej link do formularza, w którym musisz podać numer konta otwartego w promocji, na które ma zostać przekazana Twoja nagroda. Na realizację tego zadania masz czas do 26 czerwca 2022 r.

 • Premia

  150 zł premii za aktywność w maju otrzymasz do 30 czerwca 2022 r.

 • Krok 6

  W czerwcu 2022 r. spełnij warunki otrzymania kolejnego bonusu, tym razem o wartości 200 zł:

  • wykonaj min. 5 przelewów w bankowości elektronicznej;
  • zapewnij wpływ lub wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  200 zł za działania w czerwcu wpłynie na Twój rachunek do 31 lipca 2022 r.

 • Krok 7

  W lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy) płać jak najczęściej kartą debetową wydaną do nowo otwartego rachunku. Twoją nagrodą będzie zwrot 10% wydatków, maksymalnie 50 zł/miesiąc.

 • Premia

  Kolejne trzy bonusy będziesz otrzymywał do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś transakcje kartą.

Mission complete!

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Regulamin promocji pozwala, by operacja tego typu została wykonana w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile). Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych;

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać każdą kolejną premię, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszych bonusów. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności np. w lipcu, to przepadnie Ci również premia za sierpień i wrzesień. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Gdybyś nie podał w wymaganym terminie numeru konta, na które mają być przekazane premie, to nie stanie się nic strasznego. Należne Ci nagrody otrzymasz po prostu później. Ostateczny termin przesłania organizatorowi numeru ROR upłynie 22 maja 2023 r.

Do chwili otrzymania ostatniego bonusu nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Aż 500 zł za standardową aktywność

To jedna z najlepszych promocji konta osobistego banku BNP Paribas, jakie dotąd zostały zorganizowane. Pomyśl, czy nie poinformować o niej bliskich lub znajomych, żeby i oni z niej skorzystali 😉

Zauważ, że 150 zł otrzymasz jedynie za założenie rachunku i wykonaniu z niego 1 przelewu. Czerwcowe warunki możesz spełnić w banalnie prosty sposób: najpierw przesyłasz do BNP Paribas min 1000 zł, a potem zawracasz pieniądze na swoje konto w innym banku, realizując 5 przelewów. W kolejnych trzech miesiącach płacisz kartą według potrzeb i tylko od Ciebie zależy, czy otrzymasz za każdy z nich maksymalną nagrodę, czyli 50 zł, czy też nieco mniej.

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i aż 500 zł premii z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Tym bardziej, że poszczególne części bonusu są przekazywane wkrótce po zrealizowaniu wymagań danego etapu.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(23)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Brygida
Gość

Chciałabym zapytać o opłatę w kwocie 6zł "prowizja za wyciąg". Co to za prowizja i czy można jej uniknąć w kolejnych miesiącach?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Brygida

Jest to opłata za wyciąg papierowy. Bank może wysyłać Ci wyciągi elektronicznie, na adres mailowy - jeśli masz aktywne wyciągi papierowe, to trzeba z nich zrezygnować, jeśli nie są konieczne.

Odpowiedz

B
Brygida
Gość
@Aldona Derdziak

Tylko, że ja nic takiego nie otrzymałam.

Gdzie to można zmienić?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Brygida

Proponuję kontakt z infolinią i sprawdzenie, jakie dokładnie masz ustawienia wyciągów. Jeśli bank nienależnie pobrał opłatę, trzeba złożyć reklamację.

Odpowiedz

B
Brygida
Gość
@Aldona Derdziak

Już załatwione. Dziękuje bardzo.

Odpowiedz

J
jacek
Gość

Za miesiąc kończy się ważność mojego dowodu osobistego. Warto już teraz zakładać konto czy poczekać na wyrobienie nowego dokumentu?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@jacek

Najważniejsze, to ocenić atrakcyjność nagrody, łatwość spełnienia warunków niezbędnych do jej otrzymania. Termin ważności dowodu osobistego to rzecz mniej ważna, bo zmiana danych w systemie banku nie sprawia obecnie wielu kłopotów.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Czy w przypadku problememu z założeniem konta można złożyć jeszcze raz wniosek przechodząc całą procedurę (formularz rejestracyjny z tymi samymi danymi ponowna próba założenia konta), czy wystarczyć pójść do placówki i dokończyć założenie konta w banku nie tracąc premii? Czy może jednak ponowna procedura z innym kontem email?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam

A jak zakładałeś konto? Przez aplikację?

Najlepiej byłoby zadzwonić do banku i zapytać, czy zarejestrowali Twój wniosek, bo jeśli tak, złożenie go ponownie może dodatkowo skomplikować sprawę. Na pewno odpada ponowna procedura z innym mailem, bo mail we wniosku o konto musi być taki sam jak przy rejestracji w promocji.

Odpowiedz

A
Amelia
Gość

Czy posiadanie konta oszczędnościowego pod marką GO Optima dyskwalifikuje mnie z udziału w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Amelia

Nie - to konto prowadzone jest w ramach odrębnej umowy i nie stanowi problemu.

Odpowiedz

W
Weronika
Gość

Dlaczego promocję organizuje prywatna spółka a nie bank?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Weronika

To nie jest wcale rzadka sytuacja. Firma zewnętrzna po prostu przygotowuje promocję na zlecenie banku, który z kolei jest partnerem akcji i wypłaca premię.

Odpowiedz

M
Maciej
Gość

Na jakim etapie zakładania konta będę poinformowany czy uda się skorzystać z promocji? Jest tylko 3000 miejsc a nigdzie nie widzę ich aktualnej liczby - cz to oznacza, że taką informację mogę uzyskać dopiero po założeniu konta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Maciej

W przypadku akcji dotyczących konta w BNP Paribas system automatycznie liczy ile wniosków zostało złożonych. Gdy zostanie wyczerpana pula rejestracji dostępnych w danej promocji formularz zostaje zablokowany, nie ma już możliwości składania kolejnych wniosków.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Czy otworzenie konta i karty w kwietniu obliguje do wykonania 3 transakcji kartą jeszcze w kwietniu, aby uniknąć opłaty za kartę, czy ta zasada obowiązuje dopiero od miesiąca następującego po otworzeniu konta?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Tomasz

Nie, pierwsza taka opłata zostanie pobrana dopiero za miesiąc następujący po miesiącu wydania karty. Czyli 3 transakcje powinieneś wykonać dopiero w maju.

Odpowiedz

M
Maciej
Gość

Jak mogę sprawdzić czy mam aktywną umowę ramową? Dwa lata temu miałem konto w bnp

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Maciej

Najlepiej zrobić to dwuetapowo, by mieć absolutną pewność, że rozstanie z bankiem przed dwoma laty było skuteczne i całkowite.

Po pierwsze, jeśli masz jeszcze dane do logowania do bankowości elektronicznej spróbuj się do niej zalogować. Jeśli się nie uda, to znaczy, że nic Cię nie łączy z bankiem.

Gdyby jednak zalogowanie było możliwe, to musisz się skontaktować z infolinią i zgłosić reklamację, że Twoja dyspozycja sprzed 2 lat dotycząca zamknięcia rachunku nie została w pełni zrealizowana. Doradca sprawdzi Twój status w systemie i poinformuje Cię o sytuacji. Jeśli to tylko kwestia techniczna i konto jest zamknięte, umowa ramowa została rozwiązana, to zamknięcie dostępu do kanałów elektronicznych nie będzie miało wpływu na okres karencji.

Gorzej, gdy konto nie zostało zamknięte z powodu niedopełnienia jakichś formalności. Wówczas musisz doprowadzić do zamknięcia rachunku i dopiero od tego momentu będzie biegł okres karencji.

Odpowiedz

L
luk4s
Gość

Czy płatności kartą na Allegro będą uwzględnione w promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@luk4s

Według informacji jakie uzyskaliśmy w banku, każda płatność kartą, w której po wybraniu opcji płatności podajemy numer karty i kod CVV/CVC będzie potraktowana jako transakcja kartowa, niezależnie od tego czy będzie procesowane przez np. PayU czy Przelew24.

Na wszelki wypadek, po dokonaniu transakcji możesz spojrzeć w jej szczegóły i sprawdzić opis. Jeśli w opisie będzie zaznaczone: Typ transakcji: TRANS.BEZGOT. KARTĄ DEBET, to wszystko będzie w porządku.

Odpowiedz

P
Patryk
Gość

Aby zgarnąć pełną pulę w lipcu, sierpniu i wrześniu muszę wydać w każdym miesiącu 500 zł, czyli 1500 zł w 3 miesiące. Dobrze rozumiem?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Patryk

Dokładnie tak. Bank zwraca 10% wydatków w danym miesiącu, więc aby otrzymać najwyższą premię - 50 zł - trzeba wydać 500 zł w każdym z tych miesięcy. Wydaje się to dość dużo, ale przy obecnych cenach paliw, jedno tankowanie auto już ok. 300 zł. Wspomniane miesiące to czas wakacyjnych wyjazdów i zakupów związanych z powrotem do szkoły, więc przy dobrym planowaniu płatności jest to do osiągnięcia.

Nie ma przeszkód, by porozumieć się z kimś zaufanym i zrobić mu zakupy a on zwróci nam pieniądze przelewem (np. Blikiem na telefon).

Odpowiedz