Wróć

100 zł do wydania w sklepach INTERSPORT z mKontem Intensive w mBanku + dwuletnie zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive

100 zł do wydania w sklepach INTERSPORT z mKontem Intensive w mBanku + dwuletnie zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł do wydania w sklepach INTERSPORT + dwuletnie zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2017 r. nie posiadał w mBanku konta osobistego ani oszczędnościowego.
Po drodze Wystarczy otworzyć konto i wykonać min. 5 transakcji kartą w sklepach stacjonarnych.
Osoby poszukujące rachunku osobistego z „wyższej półki” mają od dziś dobry powód, by poważnie zastanowić się nad ofertą mKonta Intensive w mBanku. Jego nowi posiadacze mają bowiem szansę zyskać 100 zł na zakupy w sklepach sportowych INTERSPORT, a do tego dwuletnie zwolnienie z opłaty za kartę.

Akcja potrwa do 14 października 2019 r., jednak może zakończyć się jeszcze szybciej. To za sprawą ograniczonej puli promocyjnych kont, którą ustalono na 1700. Liczbę dostępnych w promocji rachunków bank podaje na tej stronie (informacja będzie codziennie aktualizowana).

Kto ma szansę na premię?

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci. Jak to zwykle bywa, mBank podchodzi do tej kwestii dość rygorystycznie – chodzi o osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w nim ROR-u ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Spełniasz powyższy warunek? Sprawdź, w jaki sposób zyskasz premię – elektroniczną kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach INTERSPORT.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Choć do konta możesz wybrać jedną z 3 kart debetowych, to wybór karty Visa Świat Intensive oznaczać będzie dwuletnie zwolnienie z opłaty za korzystanie z „plastiku” (standardowo 10 zł / mies.).

Wystarczy 5 transakcji

Warunki uzyskania premii trudno określić jako skomplikowane. Aby zgarnąć bonus, wykonaj następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 14 października 2019 r. (pamiętając o limicie promocyjnych kont) złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą (do wyboru: Visa Świat Intensive, Visa Intensive lub Visa Foto) na tej stronie banku. We wniosku zaznacz oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

 • Krok 2

  Podpisz z bankiem umowę.

 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym również przy pomocy mobilnych płatności zbliżeniowych) w sklepach stacjonarnych. Płatności w Internecie nie zostaną uwzględnione!

 • Premia

  Kartę podarunkową otrzymasz SMS-em w terminie 30 dni od spełnienia warunków jej uzyskania. Jeśli wybierzesz kartę Visa Świat Intensive, to okres zwolnienia z opłaty (24 pełne miesiące kalendarzowe) liczony jest od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji.

Mission complete!

Ze środków na karcie podarunkowej możesz skorzystać do 30 września 2020 r. zarówno w sklepach stacjonarnych INTERSPORT, jak i w sklepie internetowym. Wartość nagrody jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

mKonto Intensive w mBanku – czy warto?

mKonto Intensive wiąże się z dość wysoką opłatą za prowadzenie oraz wygórowanymi warunkami jej uniknięcia. Nie ma się jednak czemu dziwić – w końcu jest to oferta, którą bank celuje w klientów z nieco grubszym portfelem i większymi oczekiwaniami wobec konta.

Prowadzenie rachunku kosztuje aż 49,50 zł. Opłaty można co prawda uniknąć, ale jedynie pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów na poziomie 7 tys. zł lub posiadania w banku aktywów w wysokości co najmniej 100 tys. zł.

Karta Via Świat Intensive standardowo kosztuje 10 zł miesięcznie, ale uczestnicy promocji nie zapłacą za nią przez okrągłe dwa lata. Z kolei pozostałe karty (Visa Intensive / Visa Foto) są dla posiadaczy konta darmowe.

Przewaga karty Visa Świat Intensive polega na tym, że płacąc nią w obcych walutach, nie zapłacisz prowizji za przewalutowanie. mBank oferuje korzystne kursy dla ponad 180 walut. Dodatkowo zyskujesz całkowicie bezprowizyjne wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Z mKontem Intensive zyskujesz też darmową obsługę gotówkową w oddziale banku, możliwość zlecenia 3 bezpłatnych przelewów ekspresowych w miesiącu, wsparcie asystenta Concierge oraz priorytetową obsługę klienta na infolinii.

Na koniec: mKonto Intensive możesz polecić znajomemu w ramach programu PolecamBank. Za skuteczną rekomendację tego rachunku bank płaci aż 200 zł.

Dobra oferta, ale nie dla każdego

Osoby poszukujące konta z kategorii premium, których nie odstrasza opłata za prowadzenie mKonta Intensive, z pewnością docenią prostą promocję z premią 100 zł do wykorzystania w sklepach INTERSPORT. Do jej uzyskania wystarczy wykonanie 5 transakcji kartą, a więc naprawdę niewiele. Kto wie, czy równie atrakcyjną zachętą nie okaże się jednak dwuletnie zwolnienie z 10-złotowej opłaty miesięcznej za kartę.

Podsumowując, jeśli nie będziesz miał problemu z zapewnieniem odpowiednio wysokich wpływów na rachunek (7 tys. zł) lub posiadasz w mBanku aktywa w wysokości min. 100 tys. zł, nie ma sensu zwlekać – wszak z promocji skorzysta maksymalnie 1700 osób…

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji