Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 530 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

HIT! 500 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
HIT! 500 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy Klient, czyli osoba która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie i we wskazanych miesiącach zapewnić wpływy na ROR oraz 3-krotnie zalogować się do aplikacji mobilnej.
Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas przynoszą na ogół bardzo atrakcyjne nagrody. Najnowsza akcja zasługuje na miano "majowego hitu", który wzbudzi olbrzymie zainteresowanie. Do zdobycia jest aż 500 zł, a do ich zgarnięcia wystarczy założenie wspomnianego rachunku i wykonanie w czerwcu i lipcu prostych operacji – zapewnienie wpływów oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Kto szybszy, ten skorzysta, bo pula nagród jest ograniczona!

Organizatorem promocji „Moja i Twoja okazja" jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej partnerem.

W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 500 zł. Premia zostanie wypłacona w 3 częściach: 70 zł i 2 x 215 zł. Promocja potrwa do 28 maja 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 2000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto – jako uczestnik promocji – musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 500 złotych?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 28 maja 2023 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL.

 • Krok 2

  Również do 28 maja 2023 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

 • Informacja

  Na tym etapie decydujesz, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.
 • Krok 3

  Do 9 czerwca 2023 r.:

  • zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,
  • aktywuj i nadaj PIN do karty (jest to jeden z warunków uzyskania premii 70 zł) – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą.
 • Premia

  Informację o zdobyciu nagrody za otwarcie rachunku organizator prześle Ci do 20 czerwca 2023 r. W e-mailu znajdziesz link do formularza służącego do podania numeru rachunku, na który mają być przekazane pieniądze. Musisz go wypełnić i odesłać do 26 czerwca 2023 r.

  Premia trafi na Twoje konto do końca czerwca 2023 r.

 • Krok 4

  W czerwcu 2023 r.:

  • zapewnij przynajmniej 3 wpływy na kwotę 250 zł każdy,
  • minimum 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej GOmobile.

  Uwaga: uwzględniane będzie tylko jedno logowanie w ciągu tego samego dnia.

 • Premia

  Wiadomość o przyznaniu 215 zł za aktywność w czerwcu otrzymasz do 25 lipca 2023 r.

  Premia zasili Twoje konto do końca lipca 2023 r.

 • Krok 5

  W lipcu 2023 r. wykonaj dokładnie te same działania co w czerwcu, czyli:

  • zaloguj się min. 3-krotnie (tj. w trzech różnych dniach) do aplikacji GOmobile;
  • zapewnij przynajmniej 3 wpływy o wartości min. 250 zł każdy.
 • Premia

  Wiadomość o ostatnim z bonusów otrzymasz do 25 sierpnia 2023 r., zaś 215 zł wpłynie na Twoje konto do końca sierpnia 2023 r.

Mission complete!

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne ograniczenia związane z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

 • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
 • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Raz jeszcze zwracamy uwagę, że w ramach promocji zostanie zaakceptowane tylko jedno logowanie do aplikacji mobilnej GOmobile w ciągu dnia. Tak więc, by spełnić wymogi regulaminu, musisz zajrzeć do apki przynajmniej w 3 różne dni.

Warunek wpływu spełni przelew, który nie będzie pochodził z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas, również pod marką GOoptima. Nie zostaną uznane również wpływy z rachunków związanych z kredytami udzielonymi przez ten bank oraz Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez BNP Paribas. Wymagań regulaminu nie spełni także wpłata w oddziale lub wpłatomacie.

Najprościej będzie, byś w innym banku ustawił zlecenie stałe, dzięki czemu bank zrealizuje z Twojego ROR-u w czerwcu i lipcu po 3 przelewy, każdy na kwotę min. 250 zł.

To też jest ważne

W dniu przekazania każdej z nagród musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem, jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w czerwcu, nie masz już szans na bonus za aktywność w lipcu.

Gdybyś nie przekazał numeru nowego Konta Otwartego na Ciebie we wspomnianym wyżej terminie, to nie stanie się nic strasznego. Musisz wówczas napisać wiadomość na adres e-mail: [email protected] i podać potrzebne informacje. Ostateczny termin na wskazanie ROR-u do przelewu nagrody to 4 czerwca 2024 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie i możesz do niego wybrać jedną z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem wyjątkowo interesująco wygląda Karta Otwarta na Dzisiaj. Korzystanie z niej to koszt 7 zł / mies., ale opłaty unikniesz, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe, zalogujesz się do bankowości elektronicznej i jednocześnie masz wyrażone zgody marketingowe:

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Premia zawsze cieszy

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne bonusy. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna nagroda, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów.

Przypominamy, że pula nagród w tej akcji jest ograniczona, zdobędą je tylko Ci, którzy najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.


PS to jedna z tych kilku okazji w roku, których nie można przegapić. Rozważ poinformowanie bliskich i przyjaciół. Niech oni również skorzystają 🙂

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(45)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wojtix
Gość

Witam. Żeby nie płacic za karte trzeba :

- zalogować się w aplikacji lub internetowo

- trzy transakcje na dowolną kwotę

- wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie (to ostatnie rozumie przy zakładaniu konta było).


Cy coś jeszcze ?


Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Wojtix

Jeśli pytasz o Kartę Otwartą na Dzisiaj, to potwierdzam – wszystko się zgadza.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Na stronie promocji nie ma formularza do zapisania się

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Tomasz

Zgadza się - pula uczestników się wyczerpała i promocja została zakończona.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Miałem konto Go Optima w okresie mniejszym niż 12 miesięcy temu, wcześniej było to Bgż Optima, które przejęło BNP Paribas, czy to mnie wyklucza?

Odpowiedz

K
Kuba
Gość
@Łukasz

GO Optima oferowało konta oszczędnościowe i lokaty, a nie konto osobiste, o którym mowa w regulaminie promocji. Moim zdaniem możesz brać udział.

Odpowiedz

P
Promo
Gość

Witam,

czy jak ktoś miał konto zamknięte 2 maja 2022 to "łapie" się na promocje?


Odpowiedz

R
Rafał
Gość
@Promo

Tak, jeśli 2 maja 22 r. zostało faktycznie zamknięte po miesiącu od złożenia wypowiedzenia

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Gdzie mogę sprawdzić kiedy zamknalem konto?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam

Najlepiej sprawdzić, kiedy było złożone wypowiedzenie i doliczyć do tego jego okres, czyli 30-31 dni. Informacji powinna też udzielić infolinia.

Odpowiedz

R
Rafał
Gość
@Adam

W skrzynce pocztowej, bo wysyłają na maila potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia

Odpowiedz

M
Monika
Gość

Hej, czy mogę najpierw założyć konto w aplikacji a potem zarejestrować się w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Monika

Nie, najpierw należy się zarejestrować w promocji, a potem z linka przesłanego przez organizatora założyć konto.

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość

Czy spotkał się ktoś z takim problem że po założeniu konta na selfie przez telefon, konto jest nadal nieaktywne po kilku godzinach?(konto w promocji) Dzwoniłem na infolinię powiedział mi pan konsultant że konto może być dopiero aktywne po tym jak aktywuję kartę bankomatową. Dziwna sytuacja.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Wojtek

To dziwne, bo z info na ich stronie wynika, że aktywacja przez nadanie PIN-u do karty jest tylko w procesie kurierskim. Masz jakąś wiadomość mailową od BNP? Cokolwiek?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@paladinek

Dokładnie, przyjedzie kurier z kartą i kopertą. Tak to przynajmniej było dawniej, nawet jak konto się zakładało online i przesyłało skany dowodu

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość
@Katarzyna

Tak? Ja wybrałem kartę wirtualną. Więc czemu miałby służyć kurier wtedy?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Tomasz

To nie wiem, dawniej nie było tych kart wirtualnych

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

A nie dostałeś emaila z informacją? Ja wygrzebałam z promocji sprzed kilku miesięcy i mam

"Twoja umowa o konto "Otwarte na Ciebie" została zawarta.

Co dalej

Kurier dostarczy Ci kartę do konta i ----potwierdzi Twoje dane."

Chyba sprawdzał wtedy dowód tożsamości.


2-3 dni po tym jak był kurier, dostałam emaila o aktywowaniu konta


"Dzień dobry,

Twoje konto "Otwarte na Ciebie" jest aktywne. Dziękujemy, że jesteś z nami.

Od teraz masz pełen dostęp do rachunku, bankowości internetowej GOonline i aplikacji mobilnej GOmobile.

Login do bankowości

Twój login do bankowości internetowej to: 12345678"

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość
@paladinek

Odrzucili mi wniosek, zapraszają do banku. Zadzwoniłem na infolinię pani powiedziała, abym spróbował ponownie wypełnić wniosek online. Zrobiłem ponownie i czekam znowu na weryfikację.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość
@Wojtek

U mnie przeszło. Apka działa, można się zalogować, aktywowałem kartę wirtualną.

Odpowiedz

A
Adam Krzysztof Pioch
Gość

A te przelewy to mogą być pod rząd czy ma minąć jakiś czas między wpływami?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam Krzysztof Pioch

Tak, mogą być, ważne, by były w danym miesiącu minimum trzy na wskazaną kwotę.

Odpowiedz

A
Adam Krzysztof Pioch
Gość

Te trzy przelewy to mogą być w formie przelewu tradycyjnego? I co z zamknięciem konta?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam Krzysztof Pioch

Wpływ może być w formie dowolnego przelewu. Konto musi być aktywne do momentu odebrania wszystkich premii.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość

Jeśli mam kartę kredytową i dostęp do bankowości to mogę brać udział?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Kasia

Powinno być ok, tylko ich zapytaj, co z tym dostępem elektronicznym - teoretycznie to inna umowa ramowa, ale w praktyce różnie bywa ;)

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@Kasia

Tak, dla karty kredytowej jest oddzielna umowa ramowa.

Odpowiedz

C
Cezary
Gość

Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć, dlaczego nie mam jeszcze aktywnego konta w bnp? Na infolini konsultant twierdzi że jak przyjdzie karta do konta to dopiero przy aktywacji karty konto będzie aktywne no jakaś bzdura kompletna. Zakładałem konto na selfi.

Odpowiedz

S
Sławomir
Gość
@Cezary

Trzeba poczekać na weryfikację jest tez kod promocyjny za otwarcie konta także mobilnego szybciej sie logujesz

Odpowiedz

B
Beata
Gość
@Cezary

witam czy nadal ma Pan ten problem bo ja mam go nadal nie mam aktywnego konta

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Beata

Nie dostaliscie maila o kurierze z kartą? Aktywacja po kurierze i mailu powitalnym. Tak to ostatnio bylo

Odpowiedz

M
Maciej
Gość
@Katarzyna

Pewnie wybrali kartę wirtualną jak ja. Ja też nadal czekam aż mi wniosek rozpatrzą już cały dzień

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

Jestem już po okresie karencji, ale problem jest taki. Złożyłem swego czasu wypowiedzenie umowy ramowej (w tym kanałów dostępu elektronicznych), konta i karty nie widzę. Jednak cały czas mam dostęp przez apkę oraz przez przeglądarkę. Czy to mnie wyklucza?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Tomasz

Warto zacząć od kontaktu z bankiem, by wyjaśnić, czy wciąż jesteś stroną aktywnej umowy ramowej pomimo jej wypowiedzenia. Niestety, jeśli bank nadal nie wyłączył dostępu do bankowości elektronicznej, to w istocie system może zakwalifikować Cię jako obecnego klienta i wykluczyć z promocji.

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Tomasz

Ja miałem dostęp do serwisu online i na czacie uzyskałem informację że mimo to nie mam podpisanej z bankiem umowy ramowej.

Odpowiedz

K
Karol
Gość
@Tomasz

Nawet po wypowiedzeniu umowy ramowej można się logować na swój profil w BNP, choć nie ma tam żadnych produktów. Możesz ewentualnie na infolinii zablokować dostęp, ale nie robi to różnicy pod kątem promocji. Rok temu będąc w takiej sytuacji skorzystałem z promocji i premię otrzymałem.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Karol

W takim razie to wprowadzanie klienta w błąd, bo nie wiadomo w takiej sytuacji czy umowa ramowa jest zamknięta czy nie. Już nie wspomnę o tym, że powinno to oznaczać zamknięcie dostępu do e-bankowości, skoro umowa dotyczy dostępu do niej (nawet w tytule jest to zaznaczone)

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość
@Katarzyna

Jak dzwoniłem na infolinię to potwierdzili, że umowa ramowa wtedy została rozwiązana. I teoretycznie nie powinienem mieć dostępu, ale wygląda na to, że jakiś automat nie zadziałał. Anyway zrobione. Teraz żeby zaakceptowali wreszcie ten wniosek aktywacji konta, ale sądząc po komentach innych inni też czekają.

Odpowiedz

T
Tadeusz
Gość

Czy warunki bezpłatności karty podane są właściwie? Nie zmieniło się tam coś przypadkiem w ostatnich miesiącach?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Tadeusz

Zgadza się, w tekście początkowo znalazły się już nieaktualne warunki uniknięcia opłaty za kartę – poprawione, dzięki ?

Odpowiedz

Ł
Łuki
Gość

Wpływem może być przychodzący przelew na telefon tak? Regulamin chyba tego nie zabrania, ale chcę się upewnić.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Łuki

Zgadza się, wpływy w postaci przelewów na telefon zostaną uznane.

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Karencja niestety ogranicza mnie jeszcze przez miesiąc. Czy jest szansa, że podobna promocja pojawi się pod koniec czerwca lub na początku lipca?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Damian

Szanse trudno ocenić, możemy się oprzeć jedynie na przykładach z historii ? BNP lubi mieszać z premiami, często spotykane są np. premie w postaci gotówki i voucherów w ramach jednej akcji. Tak wysoka premia wyłącznie w formie gotówkowej jak w przypadku tej promocji z pewnością nie jest w tym banku standardem.

Odpowiedz