Wróć

20 zł za aktywowanie usługi Moje cele w Santander Bank Polska

Publikacja:
20 zł za aktywowanie usługi Moje cele w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w gotówce.
Uczestnik Klient indywidualny korzystający z usługi Moje cele.
Po drodze Należy aktywować usługę Moje cele i zrealizować choć 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
Tak proste promocje zdarzają się bardzo rzadko. Wystarczy aktywować usługę Moje cele i wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową, by otrzymać 20 zł świątecznej premii od Santander Bank Polska.

Skuś się na naszą promocję "Moje cele z bonusem". Realizuj z nami swoje cele i marzenia - tymi słowami Santander Bank Polska zachęca do udziału w swojej najnowszej promocji. Sprawdźmy więc, czy warto się skusić 😀

Dla kogo ta propozycja?

Promocja "Moje cele z bonusem" trwa do 17 grudnia 2021 r. Mogą w niej brać udział wszyscy klienci indywidualni z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy nie wyrazili sprzeciwu wobec kontaktów marketingowych i posiadają aktywną usługę Moje cele w Santander online (Santander internet lub Santander mobile) z metodą „Zaokrąglenie transakcji”.

Bank przygotował 250 tys. nagród po 20 zł. O kolejności rozdziału nagród decyduje data akceptacji regulaminu Moje cele w Santander online (Santander internet lub Santander mobile). 

Jak zgarnąć 20 zł?

Bardzo prosto, przy tej akcji wiele się nie napracujesz:

Start
 • Krok 1

  Do 17 grudnia 2021 r.

  • aktywuj usługę Moje cele z włączoną metodą "zaokrąglania transakcji" na dowolnym celu oszczędnościowym na rachunku do celowego oszczędzania. Nie zapomnij o akceptacji regulaminu Moje cele na ostatnim etapie uruchamiania celu.
  • wykonaj przynajmniej 1 płatność w PLN kartą debetową lub Blikiem.
 • Premia

  20 zł premii za zrealizowanie powyższych warunków zostanie zaksięgowane do 31 grudnia 2021 r. na Twoim rachunku do celowego oszczędzania, o ile w momencie dokonywania przez bank rozliczenia będzie on aktywny.

Mission complete!

Instrukcję, jak ustawić Moje cele zgodnie z wymaganiami promocji, znajdziesz na stronie internetowej Santandera.

W przypadku posiadania kilku rachunków do celowego oszczędzania nagroda będzie przesłana na konto z najwyższym saldem w dniu przekazywania premii.

Możesz otrzymać jedną nagrodę w tej promocji.

Bonus, który otrzymasz, jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

Usługa Moje cele

Usługa Moje cele jest dostępna dla klientów pełnoletnich, którzy posiadają w Santander Bank Polska konto osobiste i z niego zasilają stworzone przez siebie cele oszczędnościowe. Są one produktami indywidualnymi, widocznymi tylko dla osoby, która je stworzyła. Tak więc będąc współwłaścicielem rachunku, nie zobaczysz, na co oszczędza druga osoba.

Korzystanie z tej usługi jest bezpłatne. Nie ponosisz opłat, gdy:

 • dodajesz nowy cel,
 • prowadzisz rachunek celu,
 • zamykasz cel,
 • wykonujesz przelew z konta osobistego na cel i z rachunku celu na swoje konto osobiste w aplikacji mobilnej (wpłaty samodzielne i automatyczne, wypłaty, końcówki transakcji).

Dla jednego celu możesz ustawić tyle metod odkładania pieniędzy, ile chcesz. Do wyboru masz:

 • Automatyczne wpłaty z Twojego konta osobistego. Przy tej opcji ustawiasz dzień wpłaty, wybierasz konto, z którego bank ma przelewać pieniądze, określasz kwotę wpłaty. Kolejne wpłaty będą wykonywane automatycznie.
 • Wpłać teraz, czyli jednorazowy przelew z Twojego konta osobistego.
 • Końcówki transakcji. W tym wariancie w momencie zaksięgowania przez bank na wskazanym przez Ciebie koncie kolejnej transakcji, nastąpi jej zaokrąglenie do pełnej złotówki w górę i przekazanie odpowiedniej kwoty na Twój cel. Możesz też włączyć dodatkowe mnożniki i zwiększyć wpłaty pięcio- lub dziesięciokrotnie.
  Jeśli kwota transakcji nie ma reszty (wynosi np. 5,00 zł), bank nie dokonuje zaokrąglenia i nie przelewa żadnej kwoty na cel oszczędnościowy.

Przykład: Płacisz w sklepie 9,14 zł. Końcówka transakcji to 0,86 zł. Tyle bank przeleje na Twój cel, jeśli nie masz włączonych mnożników. Jeśli zdecydowałeś, by wpłata była mnożona x5 – na Twój cel trafi 4,30 zł, przy mnożniku x10 – 8,60 zł.

Jeśli wybierzesz wymaganą przez regulamin promocji opcję "Końcówki transakcji", to na Moje cele będą trafiały resztki z płatności kartą debetową, Blikiem a także telefonem czy zegarkiem.

Łatwe 20 zł

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których bezwzględnie trzeba wziąć udział. Nagroda nie rozpala wyobraźni, ale z drugiej strony można ją zdobyć w banalnie prosty sposób. To tylko nasza opinia. Decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(20)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kasia
Gość

Czy można założyć więcej niż jeden cel? Jak to zrobić?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Kasia

Z regulaminu usługi Moje cele wynika, że można założyć kilka rachunków tego typu, ale w ramach promocji i tak otrzymasz tylko jedną nagrodę.

Odpowiedz

E
Emilia
Gość

Dzis weszlam na swoje konto i nie widzę założonego przezemnie celu ...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Emilia

Najlepiej skontaktuj się z bankiem i wyjaśnij sprawę, może to błąd techniczny..

Odpowiedz

B
Bezimienia
Gość

Ja nie dostałam tego bonu . Jest możliwość jeszcze dostania ?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Gość
@Bezimienia

Musisz zapytać w banku. Być może to jakiś błąd, a być może wcześniej wyczerpała się pula nagród.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość

Wczoraj przelali "Świąteczny bonus", czyli 20 zł na konto celowe :)

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Podczas definiowania celu jest wybór opcji celu z określoną kwotą i bez niej. Wybrałem bez kwoty, tak jest ok?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Bartek

Tak, ważne tylko, aby ustawić zaokrąglanie kwoty transakcji.

Odpowiedz

W
Wiktor
Gość

Można po odebraniu nagrody za darmo przelać środki z celu na konto osobiste?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Wiktor

Oczywiście, za wypłaty środków z ustawionego celu nie są pobierane żadne opłaty. Właściwie to możesz wypłacić pieniądze nawet przed otrzymaniem bonusu – regulamin wymaga jedynie, by cel był aktywny w momencie przekazania premii, nie jest konieczne, by do tego czasu utrzymywać na nim odłożone pieniądze.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Wiktor

Można, przed chwilą tak właśnie zrobiłem.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

"Nie zapomnij o akceptacji regulaminu promocji." gdzie zaakceptować ten regulamin? Podczas zakładania celu w ostatnim oknie jest jedynie możliwość akceptacji regulaminu Moje Cele.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Adam

Zapis był faktycznie mylący, chodzi o akceptację regulaminu usługi Moje cele, co wynika z następującego zdania w regulaminie promocji:

O kolejności nagród decydować będzie data akceptacji Regulaminu Moje cele w usługach Santander online (Santander internet lub Santander mobile).

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję;)

Odpowiedz

J
jus001
Gość

Czy te odkładane resztki są oprocentowane? Pytam, bo w ING czy mBanku coś tam dają.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@jus001

Niestety, obowiązujący od kwietnia tego roku regulamin tej usługi mówi, że środki nie są oprocentowane. Należy mieć nadzieję, że skoro RPP podnosi stopy procentowe a w ślad za tym rośnie oprocentowanie depozytów, to Santander zmieni swoje nastawienie i zaproponuje atrakcyjne oprocentowanie, które będzie dodatkową motywacją do oszczędzania.

Odpowiedz

A
Awaa
Gość

Nie działa to. Zapłaciłam blikiem a zaokrąglenie nie weszło na cel. Lipa.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Awaa

Sprawdź w szczegółach transakcji, jaki ma ona status. Jeśli jest tylko część informacji i określenie blokada, to znaczy, że transakcja nie została jeszcze przez bank rozliczona i stąd cel nie został zasilony. Dokładnie taką sytuację mam u siebie. Po zaksięgowaniu płatności zapewne pojawi mi się kilka złotych odłożonych na cel.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Awaa

Wczoraj przelewali nagrodę na konto, zerknij, czy masz ją już u siebie.

Odpowiedz