350 zł za założenie mBiznes konta Standard + 2 lata zwolnienia z opłat w mBanku

Publikacja:
350 zł za założenie mBiznes konta Standard + 2 lata zwolnienia z opłat w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł w gotówce + zwolnienie z opłat przez 2 lata.
Uczestnik Nowy klient firmowy mBanku.
Po drodze Po założeniu rachunku firmowego należy zapewnić wpływ wysokości min. 1000 zł.
Tak proste akcje dla klientów firmowych zdarzają się niezwykle rzadko. Wystarczy założenie konta firmowego mBiznes w mBanku i zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 1000 zł, by 350 zł premii gotówkowej trafiło na Twój rachunek. Ponadto na 2 lata zostaniesz zwolniony z opłat za konto firmowe, co pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 1700 zł. Sprawdzamy, czy w tych banalnie prostych warunkach nie tkwi jakiś haczyk.

Banki bardzo aktywnie walczą o klientów biznesowych. Wystarczy spojrzeć na nasz ranking kont firmowych, by zobaczyć, jak wiele propozycji czeka na przedsiębiorców, nie tylko dotyczących rachunków dla firm, ale i terminali płatniczych oraz innych produktów. mBank należy do instytucji, które najaktywniej przekonują do swojej oferty; zachęca do skorzystania z niej także tych, którzy dopiero planują założyć działalność gospodarczą, oferując im bonus za dopełnienie formalności za jego pośrednictwem.

Wróćmy do wspomnianej na wstępie promocji z premią 350 zł i zasad zwolnienia z opłat.

Zasady uczestnictwa i zwolnienia z opłat

Akcja "mBiznes konto Standard plus Nagroda Specjalna", której organizatorem jest samodzielnie mBank, trwa do 31 marca 2023 r. Do rozdania jest jedynie 1000 nagród, które otrzymają uczestnicy, którzy jako pierwsi otworzą mBiznes konto Standard.

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne i niepubliczne. Ważne, by uczestnicy promocji byli nowymi klientami mBanku (nie masz szans na nagrodę, jeśli posiadasz już jakikolwiek rachunek w mBanku dla danego numeru NIP) i osiągali przychody ze sprzedaży w kwocie nie przekraczającej w ciągu roku 10 mln zł.

24-miesięczne zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe obejmuje:

 • prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard;
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) z rachunku podstawowego;
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego;
 • korzystanie z pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku (dotyczy kart Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna);
 • wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski;
 • wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline oraz Euronet na terenie Polski.

Zyskasz też możliwość otwarcia do konta bieżącego objętego promocją do 5 rachunków pomocniczych mBiznes Konto Pomocnicze z poniższymi warunkami obowiązującymi przez 24 miesiące od ich otwarcia:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł;
 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie;
 • prawo dobrania do każdego rachunku pomocniczego jednej karty debetowej (spośród wymienionych wyżej) za 0 zł.

Bank umożliwi Ci też otwarcie rachunków walutowych mBiznes konto walutowe dla firm w walucie EUR i/lub USD (po jednym w każdej walucie), które przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy będą prowadzone bezpłatnie. W przypadku skorzystania z tej możliwości będziesz mógł, w zależności od waluty rachunku, dobrać do niego jedną kartę walutową Visa Business USD lub EUR, która przez cały okres ważności będzie prowadzona za 0 zł.

Ponadto bank zapewnia, że nie pobierze opłaty za instalację terminala płatniczego oraz przez 24 miesiące nie będziesz musiał płacić abonamentu za POS. Jeśli spełniasz wymogi Programu Polska Bezgotówkowa, to przez 12 miesięcy nie zapłacisz też prowizji od transakcji kartami Visa i Mastercard do 100 tys. zł obrotu.

Na podstawie analizy aktywności swoich klientów bank oszacował wartość bonusu w postaci samego zwolnienia z opłat na aż 1700 zł.

Krótka droga po 350 zł

Wspomnieliśmy, że zasady zdobycia premii gotówkowej są banalnie proste, czas na szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) złóż wniosek o mBiznes konto Standard i podpisz z bankiem umowę o ten rachunek.

 • Krok 2

  W kwietniu 2023 r. zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł.

 • Premia

  Nagrodę, czyli 350 zł, otrzymasz na swoje mBiznes Konto Standard do 31 maja 2023 r.

Mission complete!

Szczegóły dotyczące aktywności

Zauważ, że regulamin wymaga, by wpływ był jednorazowy. Nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Dopuszczalne są za to wpłaty we wpłatomacie i placówce banku.

Do chwili wypłaty nagrody nie możesz zawnioskować o zmianę typu rachunku firmowego ani o dodatkowe produkty, np. kredyt w rachunku, dopuszczalne saldo debetowe. 

Bez względu na to, ile profili uczestnika założysz i ile umów o mBiznes konto Standard podpiszesz, możesz zdobyć tylko jedną nagrodę.

Premia, jaką otrzymasz, będzie miała związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego musisz ująć ją po stronie przychodów firmy, po czym rozliczyć się z niej z fiskusem na zasadach, jakie stosujesz na co dzień.

mBiznes konto Standard - co trzeba o nim wiedzieć?

Jak sama nazwa wskazuje, to podstawowy rachunek firmowy oferowany przez mBank przedsiębiorcom. Jego parametry przedstawiają się następująco:

mBiznes konto Standard

Oferta nieaktywna
mBank
 • Konto
  0 zł / 19 zł

 • Karta
  5 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  1,50 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty niektórych sieci.

Propozycja warta przemyślenia

Jak wspomnieliśmy na wstępie, tak proste zasady otrzymania wysokiej premii gotówkowej nie zdarzają się zbyt często. Jeśli dodać do tego jeszcze 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i różne związane z nim aktywności, to mamy w sumie bardzo atrakcyjny pakiet, nad którym winien się zastanowić każdy przedsiębiorca rozważający założenie pierwszego lub kolejnego konta firmowego. Trudno powiedzieć, czy taka okazja pojawi się w przyszłości.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mirek
Gość

A co to za dziwna opłata "opłaty za mOrganizer finansów" po 1 miesiącu? Ile ta przyjemność kosztuje?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mirek

mOrganizer Finansów to usługa wspomagająca księgowość. Informacje na jego temat znajdziesz na stronie mBanku: https://www.mbank.pl/firmy/ksiegowosc/pytania-i-odpowiedzi/morganizer-finansow/

Odpowiedz