Nawet 12 000 punktów (150 zł) na powitanie w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku BPS

Publikacja:
Nawet 12 000 punktów (150 zł) na powitanie w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile: 4000 punktów powitalnych (równowartość 50 zł) i 8000 punktów w promocji "Wiosenne przyspieszenie" (równowartość 100 zł)
Uczestnik Osoba, która dotąd nie zarejestrowała w programie Mastercard Bezcenne Chwile karty wydanej przez Bank PBS.
Po drodze Do zdobycia punktów wystarczy posiadać kartę płatniczą Banku BPS i zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile oraz wykonać transakcje bezgotówkowe danym "plastikiem" na kwotę min. 50 zł.
Posiadasz kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Bank BPS? Masz szansę na zdobycie nawet 12 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, które będziesz mógł wymienić na nagrody o wartości 150 zł. Wymagania są bardzo proste, z pewnością sobie poradzisz z ich spełnieniem.

Atrakcyjne opłaty za konto, funkcjonalna bankowość internetowa czy sprawna obsługa na infolinii już nie wystarczają, by oferta banku przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Konieczne jest, by instytucja finansowa proponowała różnego rodzaju wartości dodatkowe, np. promocje na start, programy lojalnościowe, dostęp do produktów pozabankowych (np. ubezpieczeń).

Idąc tą drogą, Bank BPS zachęca swoich klientów do zbierania punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, a potem wymieniania ich na atrakcyjne nagrody z katalogu. Jako że zgromadzenie odpowiedniej puli punktów w standardowy sposób jest dość pracochłonne, co pewien czas pojawiają się akcje specjalne, w których można je zdobyć na specjalnych zasadach. Oto przykład takiej promocji, a w zasadzie dwóch.

Uczestnicy promocji

Podstawowy wymóg wobec uczestników promocji to bycie osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych oraz posiadanie karty płatniczej - debetowej lub kredytowej - z logo Mastercard wydanej przez bank BPS.

Pierwsza z akcji, pod hasłem "Wiosenne przyspieszenie", trwa do 15 lipca 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród. Adresowana jest do osób, które nie uczestniczą jeszcze w Bezcennych Chwilach i można w niej zdobyć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł. Do rozdania jest 67 500 zestawów promocyjnych punktów.

Z kolei w trwającej także do 15 lipca 2022 r. akcji „Promocja na start z Bankiem BPS i Programem Bezcenne Chwile” do zgarnięcia jest 4000 punktów, czyli 50 zł. To propozycja dla tych, którzy są już uczestnikami programu, ale nie zarejestrowali w nim jeszcze karty banku BPS. Premię otrzyma 6000 pierwszych osób, które spełnią wymagania regulaminu.

Droga po nagrodę. Wersja dla przystępujących do Bezcennych Chwil z Bankiem BPS

Twoja droga po nagrodę musi się zacząć od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

Start
 • Krok 1

  Do 15 lipca 2022 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną przez Bank BPS. Należy to zrobić na specjalnej stronie internetowej, pamiętając o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

 • Informacja

  Konto w Bezcennych Chwilach zostanie uruchomione ciągu 14 dni roboczych od dokonania rejestracji.

 • Krok 2

  4000 punktów powitalnych trafi na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 20 dni roboczych od daty spełnienia wymagań. Będziesz mógł je wymienić na wybraną nagrodę z katalogu programu przez 3 miesiące od dniach ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj zarejestrowaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to w punkcie stacjonarnym, czy sklepie internetowym.

 • Premia

  8000 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 60 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków. Te punkty będą również ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania.

Mission complete!

Jak zdobyć punkty? Zasady dla obecnych uczestników Bezcennych Chwil

Jeszcze prostsze zadanie stoi przed osobami, które uczestniczą już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku.

Start
 • Krok 1

  Do 15 lipca 2022 r. zarejestruj kartę płatniczą Banku BPS w Mastercard Bezcenne Chwile.

 • Premia

  4000 punktów powitalnych będzie przekazane na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 20 dni roboczych od daty spełnienia wymagań. Te punkty także będą ważne przez 3 miesiące.

Mission complete!

Brak ograniczeń

Jak widzisz, masz dużą swobodę co do miejsca realizacji wymaganej transakcji bezgotówkowej. W regulaminie promocji nie ma nawet wykazu kodów MCC miejsc, w których transakcje są "zakazane".

Oferta Banku BPS

Najbardziej wszechstronnym rachunkiem osobistym z oferty Banku BPS jest wygodneKonto, które łączy w sobie zalety konta internetowego z obsługą w oddziale, dzięki czemu masz swobodę wyboru sposobu korzystania z ROR-u. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 11 zł/miesiąc opłaty za ten rachunek jest zasilenie go w poprzednim miesiącu kwotą min. 5000 zł.

Inna możliwość to skorzystanie z iKonta, czyli typowego rachunku internetowego. Jego prowadzenie kosztuje 7 zł/miesiąc. Z opłaty zwalnia zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł. Nie muszą go spełniać osoby w wieku poniżej 26 lat.

Atrakcyjna premia na powitanie

Klienci Banku BPS dopiero od niedawna mogą się cieszyć z możliwości zdobywania punktów w programie Bezcenne Chwile i wymieniania ich na nagrody z katalogu. Pochwalamy fakt, że po zacieśnieniu współpracy banku z Mastercardem zorganizowano kolejną akcję promocyjną. Korzystając z trwającej równolegle promocji adresowanej do klientów wszystkich banków, możesz zgarnąć równowartość 150 zł. To już kwota, która pozwala na wybór atrakcyjnej nagrody z katalogu programu.

Mamy nadzieję, że bank będzie jeszcze częściej przygotowywał podobne promocje zachęcające do korzystania z jego kart płatniczych.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(17)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Chyba ktoś pomylił kolejność,8000 pkt po zarejestrowaniu karty jeśli nie jest się uczestnikiem programu i 4000 pkt po płatnościach 50 zł i np. dodaniu karty,

jeśli jest się uczestnikiem programu z kartą innego banku

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@MIECZYSŁAW Różycki

Przystąpienie do Bezcennych Chwil z kartą banku BPS aktywuje obie promocje. 4000 punktów zostanie przyznane w podanym terminie bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Natomiast 8000 punktów, wynikające z akcji własnej Mastercarda, można zdobyć po zrealizowaniu wymaganych płatności bezgotówkowych. Moim zdaniem podana kolejność działań jest prawidłowa.

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Myślę, że istotna informacja: jeśli ktoś chciałby założyć tzw. iKonto, z myślą o "załapaniu" się na tę promocję, to niestety ale do tego konta wydawana jest jedynie karta Visa:(

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jano

Dzięki za informację!

Odpowiedz

K
krzysztof
Gość

Witam.Czy jak już uczestniczę w innym banku w promocji mastercard, to jestem wykluczony. Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@krzysztof

Nie jesteś wykluczony (z promocji BPS), o ile przystąpiłeś do programu Bezcenne Chwile z użyciem innej karty przed 28 marca 2022 r.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość
@krzysztof

nie jesteś wykluczony,jeśli w pierwszym kroku zarejestrujesz kartę BPS na innym adresie mailowym,niż karta innego banku,

a w drugim kroku możesz dodać kartę BPS do karty innego banku.

Odpowiedz

M
MARTA
Gość

Czy podczas składania wniosku będzie możliwość wyboru karty MasterCard? Na stronie banku jest mowa wyłącznie o karcie Visa.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@MARTA

BPS ma w ofercie karty Mastercard, zatem przy składaniu wniosku o konto trzeba wyraźnie zaznaczyć, że chcemy właśnie tę kartę.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Aldona Derdziak

Pani Aldono, BPS ma w ofercie karty Masterdcard ale przy skladaniu wniosku o konto nie mozna zaznaczyc ze chcemy karte Mastercard bo do ikonta domyslnie wydawana jest Visa. Karte Mastercard mozna zamowic tylko i wylacznie w oddziale BPS.

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Drobna uwaga: załączony regulamin dotyczy nieaktualnej akcji promocyjnej z 2021r:) Proszę o uaktualnienie:)

A poza tym, mam pytanie: czy to promocja skierowana zarówno do aktualnych jak i nowych klientów? A jeśli również dla nowych, to czy można również uzupełnić wpis o informacje dotyczące sposobów założenia oraz warunków bezpłatnego użytkowania rachunku osobistego - tak jak to Państwo przedstawiacie w przypadku promocji innych banków? Z góry dziękuję:)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jano

Dziękuję za uwagę. Obie akcje mają identyczne tytuły i w trakcie pracy nad tekstem pomyłkowo został załączony poprzedni regulamin.

W promocji mogą wziąć udział nowi, jak i obecni klienci banku. Najważniejsze jest, by jego kartę zarejestrować w Bezcennych Chwilach. Wpisałem do tekstu podstawowe informacje dla 2 rachunków z oferty Banku BPS.


Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję bardzo za uzupełnienie wpisu:) Chciałbym jeszcze tylko prosić o informację, w jaki sposób można później zamknąć konto w tymże banku. Z góry dziękuję za pomoc:)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jano

W przypadku Banku BPS są 3 możliwości: wizyta w placówce, złożenie wniosku w bankowości internetowej lub wysłanie listu poleconego z wypowiedzeniem na adres placówki, w której była podpisywana umowa. Obowiązuje standardowy 30-dniowy okres wypowiedzenia.

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź:) Przepraszam za pytanie, ale czy druga i trzecia z opcji (z naciskiem na drugą) są na pewno dopuszczalne? Pytam dlatego, iż w międzyczasie próbowałem się zorientować jak to wygląda z możliwościami i wyczytałem, iż w zasadzie jedyną pewną opcją jest wizyta w placówca (co w moim przypadku nie miałoby sensu z uwagi na odległość do najbliższego oddziału).

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jano

Wpisy na blogach internetowych faktycznie mówią tylko o wizycie w oddziale. Ja sprawdzałem możliwości bezpośrednio w banku, dziś około 15 i takie otrzymałem informacje ?

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Krzysztof Duliński

Super!:) W takim razie dziękuję bardzo za rozwianie moich wątpliwości:)

Odpowiedz