Wróć

Nawet 200 zł na stacjach Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Nawet 200 zł na stacjach Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) 4 vouchery o wartości 50 zł każdy
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową Mastercard i w styczniu, lutym, marcu oraz kwietniu wykonać nią min. po 5 transakcji.
Aż 4 vouchery o wartości 50 zł każdy do wydania na paliwo na stacjach Circle K możesz zdobyć w najnowszej promocji kart kredytowych ING Banku Śląskiego. Warunki zdobycia nagrody są banalnie proste, ale warto pospieszyć się z przystąpieniem do akcji, gdyż trwa ona tylko do początku grudnia.

Oferta specjalna ING Banku Śląskiego dotyczy kart kredytowych Mastercard dla klienta indywidualnego. Za wyrobienie i regularne korzystanie z „kredytówki” możesz otrzymywać przez cztery miesiące po jednym voucherze na paliwo na stacjach Circle K. Wartość bonu to 50 zł.

Promocja „Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard” trwa do 6 grudnia 2018 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest osób pełnoletnich, które nie posiadają głównej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od 1 października 2018 r. Ponadto w momencie przystąpienia do akcji powinieneś być użytkownikiem systemu Moje ING.

Pamiętaj o wymogach dla klienta przy wyrabianiu karty kredytowej

Jednak wnioskowanie o kartę kredytową, które jest nadrzędnym warunkiem promocji, nie jest tak proste jak w przypadku karty debetowej. Bank nakłada tutaj pewne obostrzenia:

 • możesz złożyć wniosek o „kredytówkę” w kwocie nie wyższej niż 20 tys. zł;
 • jeżeli pozostajesz w małżeńskiej wspólnocie majątkowej, to maks. kwota, o którą możesz wnioskować, wynosi 50 tys. zł (łącznie z zawartymi już przez Ciebie lub Twojego współmałżonka umowami o pożyczki, limit zadłużenia w koncie czy inne karty kredytowe);
 • bank przy wnioskowaniu o kartę w tej promocji nie uwzględnia dochodów z tytułu świadczenia chorobowego, macierzyńskiego, rodzicielskiego lub prowadzonej działalności gospodarczej.

Jeśli spełniasz warunki przyznania karty kredytowej w tej ofercie specjalnej – to już jest „z górki”. Na szczęście zasady ubiegania się o nagrody są już znacznie prostsze.

Jak zdobyć 200 zł na paliwo?

Cztery vouchery na paliwo o wartości 50 zł każdy możesz zdobyć, jeżeli spełnisz łącznie wszystkie poniższe warunki:

 1. Do 6 grudnia 2018 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard za pomocą systemu Moje ING. We wniosku wpisz koniecznie kod promocji: KC181122922.
 2. Również do 6 grudnia 2018 r. podpisz umowę o kartę kredytową. Możesz to zrobić za pomocą systemu Moje ING lub w formie papierowej w oddziale banku.
 3. W styczniu, lutym, marcu i kwietniu wykonaj nową kartą przynajmniej po 5 transakcji. Bank uwzględnia transakcje takie jak: bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, polecenia przelewu / polecenia zapłaty, transakcje telefoniczne, pocztowe i przez Internet.
 4. Spłacaj prawidłowo swoje zadłużenie na rachunku karty kredytowej od momentu przystąpienia do akcji aż do dnia odebrania nagrody.

Na poniższej ilustracji zaznaczyliśmy, w którym miejscu w serwisie Moje ING należy wpisać kod promocyjny:

Strona systemu bankowego z miejscem, gdzie należy wpisać kod promocyjny

Pamiętaj, że aby otrzymać nagrodę, nie możesz rozwiązać umowy o „kredytówkę” przynajmniej do 31 maja 2019 r.

Regulamin promocji „Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard” znajdziesz tutaj.

Nagroda i jej przekazanie

Nagrodę w postaci jednego vouchera o wartości 50 zł otrzymasz za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunek min. 5 transakcji i prawidłowo spłaconego zadłużenia.

Zwróć jeszcze uwagę na dość specyficzny okres rozliczeniowy w ING: nie zawiera się on w pełnym miesiącu kalendarzowym, tylko trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli więc wykonasz transakcję np. 30 stycznia, to zostanie ona zaliczona w nowy okres rozliczeniowy.

Bank będzie przekazywał nagrody w dwóch terminach:

 1. Za styczeń i za luty – do 30 marca 2019 r.
 2. Za marzec i za kwiecień – do 30 maja 2019 r.

Voucher w postaci PDF zostanie Ci udostępniony w systemie bankowości internetowej, o czym zostaniesz powiadomiony również przez Moje ING.

Bon możesz wykorzystać na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski do 31 sierpnia 2019 r. Pamiętaj, aby okazać go w kasie przed zakończeniem transakcji!

Vouchery nie mogą być wymienione na gotówkę, a niewykorzystana kwota nie podlega zwrotowi.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Dla posiadaczy kart dodatkowych – 4 bilety do Cinema City

Promocja łączy się z trwającą równolegle drugą ofertą specjalną na karty kredytowe. Jeśli zdecydujesz się wyrobić także kartę dodatkową Mastercard, to możesz otrzymać 4 vouchery do Cinema City (ważne do 13 lutego 2019 r.).

Warunki tej akcji są jeszcze mniej skomplikowane. Do zdobycia nagrody wystarczy, że do 6 grudnia 2018 r. złożysz w oddziale ING dyspozycję o wydanie dodatkowej „kredytówki” oraz oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wykonasz w grudniu przynajmniej jedną transakcję nową kartą. Prawda, że proste?

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest brak posiadania karty dodatkowej Mastercard na dzień 1 października 2018 r.

Regulamin promocji „4 bilety za dodatkową kartę kredytową Mastercard” znajdziesz pod tym adresem.

Karta kredytowa Mastercard – podstawowe koszty

Poniżej przedstawiamy najważniejsze opłaty związane z posiadaniem i korzystaniem z karty kredytowej Mastercard w ING Banku Śląskim:

 • 0 zł za wydanie karty głównej i dodatkowej;
 • 0 zł za obsługę karty, jeżeli średnia miesięczna wartość wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych wyniesie za ostatnich 12 miesięcy mniej niż 500 zł (innymi słowy, w ciągu roku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na min. 6 tys. zł, przy czym nie ma znaczenia, czy wykonasz jedną transakcję na 6 tys. zł, czy kilkanaście na 500 zł) – w przeciwnym wypadku bank naliczy opłatę 50 zł lub 30 zł w przypadku karty dodatkowej;
 • 0 zł za realizację transakcji bezgotówkowych;
 • 3% wypłacanej kwoty, min. 9 zł – wypłata gotówki z bankomatu;
 • 2% przelewanej kwoty, min. 5 zł za polecenie przelewu (zewnętrznego i wewnętrznego) z rachunku karty przez Internet;
 • 0 zł za przekroczenie limitu kredytowego i jego zmianę.

Jak widzisz, przy spełnieniu warunków wartości transakcji (min. 6 tys. zł rocznie) korzystanie z karty może być zupełnie darmowe. Bezpłatne są transakcje bezgotówkowe, przy pozostałych trzeba się już, niestety, liczyć z niemałymi kosztami.

Wysoka premia na paliwo

Kwota nawet 200 zł w postaci voucherów na paliwo to nie lada gratka dla osób zmotoryzowanych; dzięki promocji Twoje rachunki na stacji mogą być niższe przez cztery miesiące o 50 zł. Gra jest więc warta świeczki, tym bardziej że warunki zyskania nagrody są banalnie proste: wystarczy, że zapłacisz swoją nową „kredytówką” w styczniu, lutym, marcu lub kwietniu przynajmniej 5 razy, a bank przyzna Ci za dany miesiąc 50-złotowy voucher. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na kartę dodatkową i wykonasz nią choćby tylko jedną transakcję w grudniu, otrzymasz jeszcze 4 bilety do Cinema City.

Niemniej, karta kredytowa to dość specyficzny produkt, wymagający od klienta nieco więcej uwagi niż zwykła „debetówka”. Z uwagi na ryzyko niespłacenia długów bank stawia pewne ograniczenia przy jej wyrabianiu (np. określa dopuszczalny dochód, maks. kwotę karty itp.), a klient powinien pilnować, aby w wymaganym okresie spłacić zaciągnięte zobowiązanie (jest to też jeden z warunków obu opisywanych tutaj promocji). I choć wydanie i posiadanie karty kredytowej może być zupełnie bezpłatne, powinieneś pamiętać, że niektóre czynności zdecydowanie lepiej wykonywać kartą debetową – przede wszystkim wypłaty z bankomatów. Zwróć uwagę, że bank uznaje w tej ofercie specjalnej kilka rodzajów transakcji kartą; jest to raczej niespotykane w promocjach ze zwykłymi kartami debetowymi. Rzecz w tym, że w przypadku karty kredytowej tylko płatności bezgotówkowe są darmowe, za pozostałe (np. przelewy z rachunku karty) musisz zapłacić – i to nie mało.

Informacje, jak najkorzystniej używać kart kredytowych, znajdziesz w naszym poradniku.

Jeżeli jednak nie obawiasz się korzystania z karty kredytowej (ostatecznie, wszystko jest dla ludzi...) i szukasz dla siebie ciekawej oferty, warto byś zwrócił uwagę na promocję ING Banku Śląskiego. W końcu przy obecnych cenach paliwa każda tego rodzaju promocja to naprawdę miła niespodzianka.

Krystian

Autor tekstu o promocji