Wróć

150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z darmowego Nest Konta w Nest Banku

4 komentarze / opinie
150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z darmowego Nest Konta w Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w gotówce.
Po drodze Należy założyć Nest Konto z kartą, zapewnić wpływ wynagrodzenia (min. 1000 zł) oraz min. 5 razy (w każdym z 3 miesięcy) zapłacić kartą za zakupy.
Bezwarunkowo darmowe konto osobiste z możliwością zgarnięcia premii – czego chcieć więcej? Dokładnie to możemy teraz powiedzieć o Nest Koncie, które zachęca nowych klientów do aktywności premią do 150 zł.

Aby skorzystać z promocji, należy się jednak pospieszyć. Termin na przystąpienie do niej upływa bowiem już 28 lutego 2019 r. – a prawdopodobnie nawet wcześniej, gdyż Nest Bank przewidział możliwość otwarcia konta w promocji jedynie przez 1000 osób.

Kto może wziąć udział w akcji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy w ciągu 24 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku. Wyłączeni są również Ci, których wnioski o otwarcie konta są już rozpatrywane.

Oprócz tego w regulaminie zawarto typowe warunki dotyczące pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania adresu zamieszkania na terytorium Polski.

150 zł premii, ale w ratach

Jak już wspomnieliśmy, do zdobycia jest aż 150 zł premii. Promocja została jednak tak podzielona, że nie otrzymasz nagrody w całości. W zależności od spełnienia wymaganych warunków aktywności możesz zyskać nawet 3 premie po 25 zł oraz jednorazowy bonus 75 zł.

Za chwilę dowiesz się, jak zgarnąć pełną pulę. Zainteresowany?

Nagradzane aktywności

Oto instrukcja otrzymania premii:

  1. Jak najszybciej wejdź na stronę promocji i koniecznie za jej pośrednictwem złóż wniosek o otwarcie Nest Konta wraz z kartą.
  2. Najpóźniej 15 marca 2019 r. podpisz z bankiem umowę. Formę jej zawarcia wskażesz już przy wypełnianiu wniosku (do wyboru masz przelew weryfikacyjny, kuriera, wideo rozmowę lub wizytę w placówce).

Premia 3 x 25 zł

Aby otrzymać od banku wszystkie 3 premie po 25 zł, w każdym z trzech wybranych miesięcy kalendarzowych wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, bank przyzna Ci 25 zł. Transakcji możesz dokonywać w dowolnych miesiącach od lutego do maja włącznie.

Do transakcji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki (w tym w ramach usługi cashback), płatności za gry hazardowe oraz transakcje zwrócone lub anulowane.

Jednorazowa premia 75 zł

Jeśli udało Ci się spełnić warunek dotyczący 5 transakcji kartą przynajmniej w jednym miesiącu, to dodatkowo możesz się ubiegać o premię 75 zł. Wystarczy, że do 31 maja 2019 r. przynajmniej w jednym miesiącu zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości 1000 zł z tytułu wynagrodzenia za pracę/renty/emerytury/stypendium/świadczenia 500 plus/innego świadczenia rodzinnego.

Uwaga! Bank zastrzegł sobie prawo do poproszenia uczestnika, by ten w terminie 7 dni udokumentował fakt otrzymywania wynagrodzenia w danej wysokości „wyłącznie celem weryfikacji, czy kwota ta odpowiada kwocie Wpływu Wynagrodzenia oraz czy warunek Promocji został spełniony”.

Przyznanie premii

Premie zostaną przyznane najpóźniej 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania. Dla przykładu, premia za dokonanie transakcji w lutym wpłynie na Twoje Nest Konto do 20 marca 2019 r., a za zapewnienie wpływów w kwietniu – do 20 maja 2019 r.

Wartość wszystkich premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Darmowe Nest Konto z bogatą ofertą oszczędnościową

Nest Konto to bezwarunkowo darmowy rachunek, w związku z czym bank nie pobierze od Ciebie opłaty za jego prowadzenie, korzystanie z karty, wykonanie zwykłego przelewu czy wypłatę gotówki z bankomatu w Polsce.

Atutem Nest Konta – poza brakiem opłat za podstawowe operacje – jest możliwość skorzystania z bardzo interesującej oferty oszczędnościowej. Na szczególną uwagę zasługują: Nest Lokata Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% w skali roku, rachunek Nest Oszczędności (2,25%) czy Nest Rodzinne Oszczędności połączony z premią, której wysokość jest uzależniona od czasu oszczędzania i liczby posiadanych dzieci.

Z pełną analizą Nest Konta zapoznasz się tutaj.

Nie warto zwlekać

Taka sytuacja to marzenie łowców promocji – nie dość, że zgarnięcie premii 150 zł nie jest szczególnie trudne (wystarczy dość standardowe korzystanie z rachunku), to jeszcze nowo otwarte konto nie generuje żadnych kosztów. Dzięki akcji „Nest Konto z bonusem na start” możesz więc tylko zyskać.

Przestrzegamy jednak, że pula wniosków uprawniających do otwarcia Nest Konta w promocji jest mocno ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
kate
Gość

Miałam kiedyś konto w banku Smart. Mogę brać udział?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@kate

Prawdopodobnie było to przed październikiem 2016 r. (kiedy Nest Bank zastąpił Bank SMART) więc dwa lata już minęły - spokojnie możesz brać udział :)

Odpowiedz

M
Michał
Gość

W końcu promocja w Nest Banku. Warunki nie są złe, ale wynahrodzenia nie uda mi się zapewnić. Czy w związku z tym mogę spełnić tylko warunki płatności kartą?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Michał

Jeśli nie możesz zapewnić wpływu wynagrodzenia, pozostaje Ci premia za płatności kartą, czyli 75 zł łącznie (3 miesiące x 25 zł).

Odpowiedz