Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1100 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

6% do 100 tys. zł na Koncie Multi oszczędnościowym w Santander Bank Polska

Publikacja:
6% do 100 tys. zł na Koncie Multi oszczędnościowym w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 6% w skali roku dla nowych środków (do 29 czerwca 2024 r., do 100 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz Konta Multi oszczędnościowego w Santander Bank Polska.
Po drodze Wpłata nowych środków.
Santander Bank Polska niezbyt często zachęca do oszczędzania atrakcyjnym oprocentowaniem swoich produktów depozytowych. Z tym większym zainteresowaniem przyjrzeliśmy się promocji Konta Multi oszczędnościowego, w której bank proponuje 6% w skali roku dla kwot do 100 tys. zł. Wspomniane oprocentowanie obowiązuje do 29 czerwca 2024 r., więc im wcześniej wpłacisz pieniądze, tym więcej zyskasz.

Promocja " Nowe środki na Koncie Multi oszczędnościowym"

Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do promocji można przystąpić do 10 czerwca 2024 r., przy czym chcąc to zrobić w Santander internet, z niezbędnymi działaniami musisz zdążyć do 9 czerwca, do godz. 17:00.

Co możesz zyskać?

Oprocentowanie 6% w skali roku dotyczy nowych środków do kwoty 100 tys. zł i obowiązuje do 29 czerwca 2024 r.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają Konto Muli oszczędnościowe (lub dopiero je otworzą) i wpłacą na nie nowe środki.

Uwaga: promocja jest widoczna w Santander internet pod warunkiem, że nie złożyłeś sprzeciwu, aby bank przetwarzał Twoje dane osobowe w celach marketingowych oraz wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli nie współpracujesz jeszcze z Santander Bank Polska, rozważ na początek założenie konta osobistego w tym banku, by zgarnąć bonusy powitalne.

Droga do 6% w Santander Bank Polska
 • Krok 1. Do 10 czerwca 2024 r. załóż Konto Multi oszczędnościowe i przystąp do promocji

  Do 10 czerwca 2024 r. odwiedź placówkę Santander Bank Polska lub skontaktuj się z jego infolinią (tylko jeśli masz umowę bankowości telefonicznej Select lub Private Banking), by założyć Konto Multi oszczędnościowe, przystąpić do promocji i wskazać wspomniany rachunek jako promocyjny.

  Uwaga: Konto Multi oszczędnościowe możesz też założyć w bankowości internetowej Santandera. Po dokonaniu tego wejdź w szczegóły rachunku, przystąp do promocji i wskaż Konto Multi oszczędnościowe jako rachunek promocyjny. Decydując się na ten sposób, z niezbędnymi działaniami musisz uporać się do 9 czerwca 2024 r., do godz. 17:00

  Jeśli już korzystasz z Konta Multi oszczędnościowego, Twoje działania ograniczą się do przystąpienia do promocji i wskazania tego rachunku jako promocyjnego.

  Uwaga: Konto Multi oszczędnościowe musi być prowadzone jako rachunek indywidualny, dopisanie współwłaściciela oznacza utratę warunków promocyjnych.

 • Krok 2. Wpłać nowe środki na Konto Multi oszczędnościowe

  W czasie trwania promocji, czyli do 29 czerwca 2024 r., wpłać na Konto Multi oszczędnościowe nowe środki. Pod tym pojęciem bank rozumie środki będące nadwyżką ponad saldo na wspomnianym rachunku oraz wszelkich innych kontach i lokatach terminowych (także strukturyzowanych) oraz celach oszczędnościowych w PLN ustalone 20 marca 2024 r. (tzw. aktywa w dniu bazowym).

  Im wcześniej wpłacisz pieniądze, tym dłużej będą one pracowały dla Ciebie z atrakcyjnym oprocentowaniem.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  6% w skali roku bank będzie naliczał dla kwot do 100 tys. zł. Po przekroczeniu tej granicy wszystkie pieniądze będą oprocentowane w wysokości 1%.

  Wysokość nowych środków bank ustala na koniec każdego dnia roboczego i na koniec miesiąca dopisuje je do salda Konta Multi oszczędnościowego. Jeżeli miesięczna kapitalizacja odsetek spowoduje przekroczenie kwoty 100 tys. zł, będzie to oznaczało obniżenie oprocentowania do 1,00% dla całości salda. Wskazane jest więc wypłacenie części środków pod koniec miesiąca lub wpłacenie na rachunek od razu kwoty, która nie spowoduje przekroczenia limitu promocyjnego.

Mission complete!

Konto, którego dotyczy promocja

Konto Multi oszczędnościowe

Santander Bank Polska
 • Oprocentowanie
  1%
 • Okres obowiązywania
  bezterminowo
 • Zakres kwot
  bez limitu
 • Konto osobiste
  NIE / TAK

PS Pamiętaj, że więcej korzystnych ofert oszczędnościowych znajdziesz w naszym aktualnym rankingu kont oszczędnościowych.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(16 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos